Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Ko kaze da smo izgubili sanse za dalje, drknemo Real i eto nas nazad :lol:
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.432
Reaction score
4.549
Ma ne brinu cigani, oni i bez toga osvajaju evrokup :buhaha, pa ce se u svakom slucaju plasirati u evroligu.... :pop boze sta sve necu cuti....
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.399
Reaction score
2.511
Локација
Novi Beograd
Nisu mi jasne ove price koje se sve vise guraju..kako cemo gledati da na kraju zavrsimo cetvrti?!
Nadam se da nasi iz kluba ne misle zaista da to i rade jer kad smo mi to radili? Kad smo se mi to ciganisali na taj nacin i namerno gubili utakmice ne bi li izbegli protivnike? To uopste ne lici na nas a narocito ne na Duleta...da on pusti nekog, da ekipu tera da namerno izgubi npr. u zadnjem kolu ne bi li zavrsili 4.?! Pa to je protiv priordni blud!

kad su mislili u proslosti da cemo namerno izgubiti ne bi li cigani ispali u drugu ligu mi smo dobili skoro +30 i zapusili svima usta!
Kad je pre par godina bilo reci o pustanju vojvodine da ne bi ispali, mi smo ih naravno otkinuli lagano. Buducnost pre par godina, Siroki...puno je primera!
I zadnjih godina nam cigani redovno namecu epitete kalkulanata i teoreticara zavere gde oni ispastaju zbog nas jer eto planiramo da nekog pustimo i mi uvek ali uvek odgovorimo svima onako kako i dolikuje: odigramo makismalno, pobedimo i zapusimo usta svim pacovima o pustanju i namestanju i dokazemo da se tim oruzjem ne sluzimo vec iskljucivo onim koje je i najubojitije - na terenu!

Tome su daleko vise skloni oni koje je takvo razmisljanje i spletke dovelo do propasti a ne mi, velikan kosarkaski u ovom delu Evrope! Nadam se da od toga nece biti nista jer ne zelim da moj klub nesto tu mulja poput covica mafijasa. Igraj bre posteno i maksimalno do kraja pa sta bude. Ako zasluzujes i ako mozes uspeces ako ne, probaj jace i bolje sledeci put!
Ništa manje i ništa više.

Kakvo bre biranje protivnika? Pa ko smo mi?

"Ako kaniš pobijedit, ne smiješ izgubit!"
 

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
A i mi smo vala stoka,vama je bolje da sanse za EL budu 50:50 a da pritom druknemo kurvu koja bi se plasirala vrv kroz kvalifikacije ili mi odemo u iste nego da obezbedimo odmah EL i da ih u finalu izdominiramo ili da nas dobiju ko u nedelju..

Ja nisam bas optimista,njih ko jebe nemoj da smo ko oni,treba da gledamo sebe i nas klub,propali smo ako se ne plasiramo u EL naredne sezone a i ne igramo bas za pohvalu.Mucimo se protiv svakog protivnika u poslednje vreme,mnogo celjava situacija gde moramo jednostavno da dobijamo i okrenemo se ABA ligi[da se ne zanosimo sa EL vise,necu ni da komentarisem one sto i dalje misle da bi mogli u top 8]

i ne kapiram vise sta igramo koj moj 1-3-1 kada nas pune trojkama u 90% situacija i to je po meni i jedan od razloga zasto gubimo i zasto ih ''kenja'' kada nam raspucaju 10+ troji za mec,jbt ne igramo sa crnokosom i metalcem pa da im dopustamo sut i da znamo da ce im propasti napad nego sa dosta kvalitetnijim timovima u kojima im igraci normalno ubacuju 90% suta za tri kada imaju otvoren sut i dovoljno vremena da se nameste na isti i posle nekog kenja sut itd..
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Meni iskreno puca ona stvar na koga ćemo na F4. Prvo da dođemo tamo. A onda nek nas se plaše i nek misle o nama... Jedino ne bih voleo da ekipa ćoravog smrada dobije nekog sa kim bi lako izašli na kraj tipa Cibona. Vrlo je bitno da ne uđu u finale...
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Nisu mi jasne ove price koje se sve vise guraju..kako cemo gledati da na kraju zavrsimo cetvrti?!
Nadam se da nasi iz kluba ne misle zaista da to i rade jer kad smo mi to radili? Kad smo se mi to ciganisali na taj nacin i namerno gubili utakmice ne bi li izbegli protivnike? To uopste ne lici na nas a narocito ne na Duleta...da on pusti nekog, da ekipu tera da namerno izgubi npr. u zadnjem kolu ne bi li zavrsili 4.?! Pa to je protiv priordni blud!

kad su mislili u proslosti da cemo namerno izgubiti ne bi li cigani ispali u drugu ligu mi smo dobili skoro +30 i zapusili svima usta!
Kad je pre par godina bilo reci o pustanju vojvodine da ne bi ispali, mi smo ih naravno otkinuli lagano. Buducnost pre par godina, Siroki...puno je primera!
I zadnjih godina nam cigani redovno namecu epitete kalkulanata i teoreticara zavere gde oni ispastaju zbog nas jer eto planiramo da nekog pustimo i mi uvek ali uvek odgovorimo svima onako kako i dolikuje: odigramo makismalno, pobedimo i zapusimo usta svim pacovima o pustanju i namestanju i dokazemo da se tim oruzjem ne sluzimo vec iskljucivo onim koje je i najubojitije - na terenu!

Tome su daleko vise skloni oni koje je takvo razmisljanje i spletke dovelo do propasti a ne mi, velikan kosarkaski u ovom delu Evrope! Nadam se da od toga nece biti nista jer ne zelim da moj klub nesto tu mulja poput covica mafijasa. Igraj bre posteno i maksimalno do kraja pa sta bude. Ako zasluzujes i ako mozes uspeces ako ne, probaj jace i bolje sledeci put!

У потпуности се слажем са Маестром ми ако стварно тако урадимо онда би то била невиђена глупост и немамо чему добром да се надамо. Знамо ко намерно губи како не би имали још једног представника у ЕЛ(више писано о томе овде) и сад би са том политиком само ставили себе у исти кош са тим клубовима или клубом(како коме одговара :D). Зато и нисам био да онако одиграмо куп, јер смо ми увек ишли максимално на сваки трофеј, али сам се надао да ће нам тај потез донети нешто надобро дугорочно. Колико добро видећемо за који месец.
Мислим да то нема везе са истином и да ми свакако ћемо завршити као 3ћи у АБА евентуално 4ти, а да наше састајање у полу/финалу зависи од ФМПа можда и више него од нас.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Je li fixiran termin za final 4 Aba lige i kad je ? Znam da je neko komentarisao o tome,a mrzi me da listam.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Je-ne-a, potenciraš tu tezu koja po meni nema nikakvog osnova. Ne znam kako si to zaključio da nam prvoplasirana ekipa može biti lakši rival? Dakle, pod pretpostavkom da će se F4 igrati u Bg-u: cigani su kvalitetniji od Cedevite, igraju pred domaćim navijačima, dobili nas 2x zaredom.
Mislim, super je to, busanje u grudi, jebaćemo im kevu, tako je slađe, mi smo Partizan, ali treba malo zaviriti u svoje dvorište. Niko ne zna kako će se uklopiti Pavlović, kako će teći Bertin povratak, u kakvoj će formi biti ostatak ekipe. Pritom, nije isključeno da cigani dovedu pojačanje na trojci što bi nam dodatno otežalo stvari.
Da zaključim, ne mračim niti kukam, cenim tvoj optimizam i entuzijazam, samo kažem da nam je to po meni daleko teži put. Nema potrebe ni da pominjem da slađi ne bi ni mogao da bude, ukoliko bi bio uspešan.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.999
Reaction score
8.142
Ja bi za pocetak voleo da vidim pomak u igri, da vidim neku akciju, da vidim recimo iskreiran prostor za Pavlovica, a ne da krene na skupljen reket, da vidim loptu na Muslija 1-1 sa protivnickim cenrima, sto ce biti vrlo tesko uraditi protiv Reala, a na testu cemo biti i protiv Radnickog, jer znamo da ih uvek seru trojke protiv nas, a sa ovakvom odbranom Bogdanovica plus 1-3-1...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Poenta je sto ce se igraci fmp-a usrati u gace. Usrace se isto onako kao i prosle godine kada u finalima nisu nista mogli da pogode. Kada su davali po 50-60 poena. A tek kako ce se pokenjati kada se bude odlucivalo o Evroligi koja je osnovni cilj svima. Mi imamo pad forme i to zestok u pravom trenutku. Ispucali smo taj los period kao i svake godine u isto doba. Ovog puta forma se sama oborila, nije bilo potrebe za vestackim obaranjem jer smo u problemima sa povredama i duzinom klupe. Oni tek treba da upadnu u krizu jer to svaka ekipa mora da prodje u sezoni, imali smo je i mi kad smo bili najaci. Nece oni liciti na sebe u toj odlucujucoj utakmici ne samo protiv nas, nego i protiv Cibone, Igokee...Oni su se ukenjali u sred Pionira protiv Radnickog i Mege, ekipe koje oni dobijaju 30 razlike u Pioniru glat. Ali u borbi za trofej oni su potpuno druga prica.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Pa sve se bazira na nekim pretpostavkama iz proslih vremena. Utakmicu kad spremas, spremas je na osnovu proslih meceva. Samo sto ja mislim da je faktor useravanja u ovom slucaju konstanta.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.999
Reaction score
8.142
vs Radnicki
@ Olimpija
vs Solnok
@ Buducnost
vs Cedevita

A u tu opasnu seriju utakmica krecemo sa 1 pobedom u zadnjih 9 utakmica. Pa mi treba da skacemo od srece ako se dokopamo F4, kakvo biranje protivnika...

Samo se plasim, da ako puknemo na oba gostovanja, na kraju protiv Cedevite ne bude da mi biramo protivnika na F4, nego da FMP bira dali da mi igramo na F4, jer gostuju Ciboni, uz to Cibona ima vrlo lak raspored do kraja...
Ili da Misko zalizani protiv Buducnost odredjuje dali da igramo F4 ili ne...

Uz to, zadnje kolo nam je protiv te Cedevite koje hocete da izbegnemo na F4...

Situacija je alarmantna!
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Pa ako bi utakmicu spremao na osnovu prethodnih utakmica a izgubio si 2 zaredom, ne znam otkud onda takav stav?
Da ne ulazimo dublje u neke analize, ali kad već pominješ kup i Megu, ja bi rekao da ona u tom trenutku apsolutno nije bila za potcenjivanje i da tok meča i rezultat nisu bili isključivi krivac nekog straha cigana. Bar je takav moj utisak.
Ponavljam, rano je da pričamo o tome ko bi nam više odgovarao kad mi ni na šta ne ličimo i ne znamo na šta ćemo tada ličiti.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ljudi prestanite sa kalkulacijama, to Partizan nikad nije radio i totalna je glupost pricati o tome! Mi cemo do kraja ici SVE da dobijemo i nadam se uspjeti u tome pa koji god da budemo na kraju, drugi ili treci!
Potpuno je glupa ta prica da ce Dule da cilja FMP! Normalno da cemo da se borimo za 2/3 mjesto pa ako ne daj Boze puknemo u polufinalu nama ostaju kvalifikacije, kakva takva sansa opet! Sta treba da budemo 4 pa protiv ciganije puknemo i onda sisamo kurac (a zamislite samo tu utakmicu na sta bi licila, koji bi to ciganluk bio i pomoc sudija s obzirom na ulog)! I jos u najboljem scenariju izbacimo cigane u polufinalu oni opet imaju sansu kroz kvalifikacije!
Tako da gledamo samo sebe, pustite suplje price!

Sto se tice meca sa Realom, ne znam stvarno o kakvom vi to debaklu pricate!? Gubimo u najgorem slucaju do +15 sto nije debakl s obzirom s kim se igra!
Jedino sto bi volio da vidim u tom mecu jeste pomak u igri Pavlovica, da udje polako u sistem i u formu, i sto je jako bitno da zajedno dobro djeluju na parketu on, Bogdan i Kinzi... a onda Bog da nas vidi! ;)
:pfc:
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne, ni sam nisam siguran šta je bolja varijanta, baš iz razloga što pre svega ne znamo u kakvoj ćemo biti formi, kako će sve to izgledati. Naravno, zavisi dosta i od toga u kakvoj će formi biti i drugi.
Jednostavno ne razumem kako možeš unapred da znaš koji će ti rival biti za izbegavanje a koji ne, dok je tvoja ekipa van svake forme i dok se ne zna kako će sve to izgledati tada.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Nikola ti je napisao onako kako se zapravo inače radi skauting i analiza pre utakmice, a da znamo sigurno kako će sve to da izgleda, onda se ne bi ni igralo.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Kakav skauting, mi ovde pričamo o utakmici koja treba da se igra za par meseci. Krenuli smo od toga ko bi nam više odgovarao u 1/2 finalu. To je u redu ako pričamo na 10 dana pred tekmu. Sada nema nikakvog osnova.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top