Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Nadam se najtezoj grupi, jer drugacije mi ne umemo.. ajmo crno-beli!!!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Tema ce biti zatvorena do kraja zreba. Na sajtu evrolige imate prenos. Po otvaranju teme svako komentarisanje zreba nekog kluba iz Zeleznika u Partizanovoj temi bice sankcionisano u startu.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Grupa A

Barselona
CSKA
Fener
Budivelnik
Partizan
Nanter
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
ovo se cekalo !!!!! najteza grupa .. sada samo da gazimo i to je to :D mozda nas zeljko opet pusti.. :)
 

OnlyYou

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2008
Порука
752
Reaction score
246
Odlicna grupa, ODLICNA!!! Sa 4 pobede sigurno idemo dalje i sa tri je moguce!
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ja zadovoljan, ista situacija kao prošle godine...
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Dobro se zavrsilo,mislim da mozemo da budemo bolji na kraju od Budiveljnika i Nantera,plus olaksavajuca okolnost sto ce nas Zeljko pustiti :D
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Odlicna grupa 3 zvucna,2 za karanje IDEMO DALJE BRE!!!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
Ne poznajem kvalitet Budivelnik-a i Nanter-a ali prakticno to su dve ekipe sa kojima se borimo za totp 16. ako mene pitate ok je grupa, imamo "cistace" i imamo ekipe sa kojima se borimo za dalje..
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ko sto sam ocekivao, to je to, odlicna grupa.. jedva cekam novu sezonu!!!

ajmo crno beli :napred Partizan
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Slicno kao i prosle godine ako budemo bolji u trouglu sa Nanterom i Budivelnikom mi smo u top 16
 

morpheus86

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
192
Reaction score
63
Uh bice gusto ali makar smo imali srece sa 4. i 6. sesirom. Mnogo ce zavisiti od rasporeda utakmica, bice ovo TOP 16 godina. Ajmo CRNO BEEEEELI!
 

djole035

Grobar
Учлањен(а)
06.06.2013
Порука
409
Reaction score
441
takodje,delim zadovoljstvo!Taman da se vrete dugovi od prosle sezone!Kad ce da pocne!!!
AJ'MO CRNO-BELI
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Iako je još rano žreb mi se čini đene-đene nikako nisam voleo da vidim Francuze u grupi al ajd, sve će zavisiti od rasporeda i našeg otvaranja u prvom kolu.
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
334
Reaction score
4
Nadam se da mi moderacija neće zameriti još jednu mini-analizu.


To bi značilo da dobijemo Real i CSKA... Apsolutno dva tima koji bi bili dominantni u grupi, ali već sam napisao Real ne volim ni za lek i ako je sudbina Španac iz prvog šešira onda neka to bude Barsa.

Dakle, iz našeg ugla, ukoliko bi bili žrebani kao i prošle godine Barsa i CSKA u istu grupu to automatski eliminiše Unikahu i Taukeramiku iz trećeg, odnosno Lokomotivu Kuban iz četvrtog i Himki (kao eventualnog pobednika kvalifikacija) iz šestog šešira.

U trećem šeširu onda kao mogući protivnici ostaju Fener i Žalgiris... Eventualno žrebanje Fenera neminovno eliminiše Galatasaraj kao opciju iz četvrtog, a eventualno žrebanje Žalgirisa eliminiše Lietuvos Ritas (kao eventualnog pobednika kvalifikacija) iz šestog, ali i vraća Galatasaraj kao opciju iz četvrtog šešira.

Suma-sumarum, ukoliko bi se obistinio ovaj scenario koji ispisah grupa bi nam izgledala ovako nekako:

Barsa
CSKA
Fener
/Žalgiris
Bamberg
/Budivelnik/Galatasaraj
MI
Nant
/Strazbur

Idealna postavka stvari, grupa sa dve jake ekipe koje opet mi uz malo sreće možemo iznenaditi u Pioniru, Fener sa kojim imamo 50:50 šanse u utakmici kao domaćini, plus Bamberg i Nant kao direktni protivnici za četvrto mesto... Grupa skoro identična prošlogodišnjoj, samo je razlika što mi više nismo ista ekipa kao prošle jeseni.

Moram napomenuti da bi ovakva idealna postavka stvari neminovno uticala i na sastav ostalih grupa... Vrlo bitna stavka iz ugla nekih tamo.

Jebes ti zreb kad covek pogodi grupu nekoliko dana ranije! Svaka ti cast!
Odlican zreb, cistaci su tu, borimo se sa Budivelnikom za prolaz, ne znam kakav je ovaj francuski.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
odlican zreb.... sa 2 pobede se ide dalje :) :) :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top