Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Posto sam ja taj koji je pokrenuo ovu lavinu rasprave obicnom notom u post skriptumu, moram da naglasim da ni u jednom trenutku nisam kritikovao Duletovo izbacivanje Salica. Naprotiv! Rekao sam da je time samo pokazao trenersku velicinu i autoritet.
Ajmo da batalimo drugi deo price i da se fokusiramo na predstojece meceve.
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Ne znam zasto se toliko pominje Salicevo izbacivanje.To je sasvim normalna odluka za mladog igraca,ako mene pitate i pozeljna.Nas nije nista kostalo a njemu ce dosta znaciti.
Pricati price u stilu ,,nek mu je Bog na pomoci,nek vidi sta ce'' i slicne katastroficne price nemaju uporiste.Ovo je bila samo jedna opomena,skretanje paznje,praviti od toga nesto zaista nema potrebe.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Dule ga je pikirao ovu utakmicu i izbacivanje je moglo da spreci jedino neka fenomenalna Saliceva partija od prve sekunde na terenu. Menjao ga je bukvalno posle jedne odbrane zbog loseg zagradjivanja, lose odbrane...i na kraju ono silovanje u napadu kao najmladjeg igraca, pa jos u petoj sekundi napada isekao akciju. Klasicna vaspitna mera, da bi shvatio gde je dosao i kako stvari funkcionisu.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.637
Локација
Zemun
Ne vidim potrebu da se diže tolika prašina zbog udaljavanja jednog mladog igrača sa utakmice. Dule, osim što je vrhunski trener , izvanredan je i pedagog.
Inače sjajno prvo poluvreme , u drugom klasično odrađivanje posla . . .
Najviše me raduje igra Dalo-a. Sjajan pristup igri , ozbiljnost. Ako nastavi ovako da radi moje skromno mišljenje je da ćemo u njemu dobiti bomba pleja.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Polako sa Djokom tek mi je ako se ne varam 17 god ima vremena za njega ,mlad je i treba mu oprostiti gresku ,ako neko zna da usmeri mladog igraca to je Dule bice to kako treba .
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
292
Reaction score
1.785
Локација
Beograd
Mogu da ga prozivaju koliko hoce, Miloje je legenda :respect
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Ovo sa Djokom Salicem je prilagodjavanje na novu sredinu, Dule mu malo smiruje ego i stavlja ga u funkciju tima. Nece to nista da mu skodi, jos mnogo tereta on mora da prevali preko ledja na treninzima.

Muslija moram pomenuti, strasno je popravio fiziku i motoriku, brzi je nekako i okretniji i brze i razmislja kada ima loptu. Mislim da je ovo njegova sezona.

Iskoristio bih priliku da pozdravim udarnu iglu kluba Radomana Scekica za sjajno odradjen posao.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.109
Reaction score
1.521
Локација
Topèidera lepša strana
Miloje je Legenda Partizana, čovek sa indeksima kakve mnogi timovi zajedno ne mogu da sastave za jedan meč. Specijalno zbog toga mogu da ga povuku oni koji mu nešto seru.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.793
Reaction score
55.849
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Polako, rano je za pohvale Radomanu...a naravno i još je "ranije" za kritike (pošto je bilo puno pametnjakovića koji su prošle sezone posle 2 meseca krenuli da palamude o radu Radomana ...:banghead...pa su u aprilu, maju i junu naprasno prestali da pričaju i pišu na tu temu)...

.
Ако се ово подбадање на мене односило, пошто сам га критиковао, мишљење нисам значајно променио, јесам на боље, али не нешто епохално.
Ако треба могу да образложим, али мислим да нема смисла да сад серендам о томе...
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Mnogo bi bilo lepo kada bi do utkamice sa MZT-eom usli sa maximalnim ucinkom, raspored nam to omogucava samo da nastavimo ovako da igramo. Prezadovoljan sam pocetkom sezone.

Kod Dala se sa svakim korakom vidi da ima taj kosarkaski instikt a i da je jos klinac.
Da li neko ima isecak onog njegovog pasa iza ledja kada je dodao Gagicu pa onda Gagic dal slucajno ili namerno Musliju?! po meni jedan od atraktivnijih poteza na utakmici.
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Kako niko od vas objektivnih nije zapazio odnos ‚‚novinara‚‚ prema Kinziju?? Na konferenciji odmah posle utakmice pred njima sedi jedan od najboljih stranaca koji je ikada igrao u Srbiji, a oni nemaju da mu postave NI JEDNO PITANJE!!! Još je došao pre mesec dana. Ni jedno jedino pitanje, ništa! Mnogo je bila slikovita njegova izjava ‚‚great game, we will give 100%" pa nije bilo potrebe da ti magovi pisane reči i novinarskog pera išta dodaju. Ali zato kad Dule počne....on vrlo dobro zna šta je rekao i KOME JE REKAO.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Gagic mora da se primiri sa faulovima taman je smirio to on opet nastavlja po starom.
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
Ajde chim neko sazna nek javi ima nas dosta koje to interesuje :facepalm:
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.179
Reaction score
6.073
Локација
100 кураца
@Paok-Partizan

hvala brate na odgovoru..samo da krenemo da gazimo i na strani, mislim da i Krka pada lagano..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top