Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Po meni nikakva steta nije nastala sto mali ganci nije dosao u Partizan.
Neka si ga dovede zlocesti patuljak,tamo mu je po
prirodi stvari i mesto.
Odjebi mali pederu,i ti i tvoje vrsacke cigan provodadzije.:kur
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ja sam pazio na času nego mi malopre bilo mrsko da tražim... Ali kad si nas već "prozvao" :D

A evo i potvrde tvojih reči!

Nije prozivka, opomena pred isključenje :D.

Šalu na stranu zajebana situacija. Novak je želeo kod nas zbog Duleta naravno, da bi radio ozbiljno ali...

Vidim i da je Žare malo... Ne mogu da kažem ogorčen, ali u fazonu šta Partizan misli... U nedelju su valjda trebali da budu pregovori, tako da ako je Šilobad išao dajte mu oduška. Čovek i nedeljom radi :D.
Uglavnom možda bi trebalo nekad i ranije da reagujemo. Te klince koje su Žarko i Darko vodili u subotu protiv mege, dvojica vrede. Ali ta trojčica za koju smo se raspitivali... Bolje da reagujemo dok i on ne poraste i duplira vrednost :D
 

Oj kosarka

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
11
Reaction score
0
Ne treba nam Novak. Igrace kao on imamo na klupi. Andric, Aranitovic, samo niko nije našao za shodno da njih proglasi talentima :(
Ne moguce je da su tu a da ne vrede za 5 minuta u Aba ligi. Dajte i njima sansu, kažite i njima neku lepu reč, istrpite i njih par utakmica i neće vam trebati marketinški prozvani talenti i nećete bacati pare na te talente.
Mislim malo je glupo da uvek mislite da je tudja krava bolja, mozda ponekad, ali preteraste. Da je Novak naš, a Aranitović puni u Vršcu, svi bi hteli Aranitovića...
Ko misli suprotno, neka razmisli bolje, da ne kažem da smara.
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
640
Reaction score
285
Локација
Crna Gora
Nemojte ljudi te priče - ne treba nam mali ganci i ostalo, da nam ne treba ne bi Dule htio da ga dovedemo.
Ovo uopšte nije dobra situacija, pokazuje koliko smo finansijski impotentni (što nije da nismo znali) ali i druge nemoći u smislu pregovaranja. A osim toga, jeste da je to igrač iz KLS-a, ali da mi dovodimo pleja za 30000 evra, a da na zahtjev od 60000 ostajemo bespomoćni... tužno :banghead
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Kk Partizan ce sam odlucivati o svojoj sudbini. Nanter gubi obe i mi protiv CSKA imamo mec loptu. Bice tesko to stoji ali zapece se iz 'petine zile' :)

Protiv Fenera ne ocekujem nista, mnogo je vaznije da Budivelnik dobije Nantera. Ma koliko na prvi pogled njima ne treba sigurno da ce u premijernom nastupu u Evroligi zeleti pobedu vise. Bice to tesna i neizvesna utakmica ali ipak ocekujem da Budivelnik dobije nekom sitnom ralikom
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ma Andric je novi Lucic, samo nema ko to da prepozna...

Oterati Vrscane u kurac, pustiti ga da predje u fmp da ostvari san, a mi opet da se okrenemo stranom trzistu mladih igraca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.483
Reaction score
41.365
Локација
Žrnov
ja to skakanje visine obeštećenja gledam malo drugačije... jbg, i mali i klub su rešili da naplate njegov duševni bol što prelazi kod "svinje debele"....

Najbolje je da pređe kod ćokija, tako su iovako onaj tejić i ne-znam-kako-se beše onaj drugi zove, usamljeni na klupi...

Sigurno da je to bolje, nego da igra u Partizanu...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Bušite nas govna ciganska, ali ćemo vam ovako ili onako na proleće jebati sve po spisku!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Eto Dule potvrdio da se Ćoki uključio u slučaj "Novak"... Očigledno da je zanimljivo bilo na KZŠ... Čekamo Team MVP da nam servira zabavu!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Nismo na vreme zavrsili posao i eto sta se dogodi.Coki ce da ga uzme samo da bi ga uzeo.

Dobra stvar je sto decko hoce kod nas ali klub se mnogo zajebava.Jednostavno moraju da nadju tu lovu.
Ne zanima nikoga kako ali ovo je mnogo vise od tih 60.000 evra!Renome Partizana je sad u pitanju!
Ako propadne ovaj transfer propasce i mnogi drugi slicni.

Prosto je neverovatno da ne mozemo da nadjemo par desetina hiljada evra.....

Kakvog mi pleja planiramo da dovedemo kad ako nemamo za Novaka mi sigurno nemamo ni za platu nekog kaubojca iz USA....
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Juce kada sam video da se nista ne desava sa malim Novakom znao sam da nesto nije u redu...i znao sam da ima veze sa coravim..
Coravi jebem ti sve mrtvo i zivo sto se krece olosu jedan sve bi da ucinis da nas nema ali evo ti kurcina...
Posle ovog ucenjivanja od strane Vrsca preko onih smradova mrtvih iz Zeleznika stvar je jasna,odjebati mrtvi Hemofarm,Vrsac ili kako se zove njihov raspali klub,pustiti klinca neka ide kod coravog da igra po minut ipo po mecu i otici u Solnok po Vorena ili naci nekog Amera za te pare i rasturiti govna u Apriliu,Maju i Junu da ih vise nema.
Covicu govedo napusis nam se svima kurca olosu odvratni...
SMRT FASIZMU ,ZIVEO PARTIZAN...

P.S. Ovo je izgubljena bitka,ova sranja sto Dule prica vezana za to da cigani nece lako da nas sjebu je samo pucanje iz prazne puske nazalost
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.483
Reaction score
41.365
Локација
Žrnov
vidim, svi koji su mislili da su veći od Partizana i da će im negde drugo biti bolje, napredovaše u pm i napraviše silne karijere....
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
PA taj njihov direktor. I njima kasne plate, vidim da se šale ako danas diša završi da se omrsimo :D.

A citiram rečenicu: "Pa reče Čova, ima da dovodim sve klince preko dva metra i sve
što iole valja, samo da ih Partizan ne dovede...".

Toliko o kompleksima. Ali ne sumnjam da će naši naći načina da prevazidju i ovaj nalet kuge...
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Znao sam da od Novaka nema ništa! O ovome sam razmišljao prije dva dana! Čim se mediji upetljaju u cijelu priču "piši propalo"! A odmah sam znao da će i "zvezda" da se upetlja u sve ovo! Nije Vršac sam duplirao cijenu ovom igraču! Ima tu tandem vučić-čović svojih tragova! Sve me ovo podsjeća na "slučaj Braun (ili kako već)"! Oteti Partizanu igrača PO SVAKU CIJENU!

A vidim zakomplikovalo se i oko Tepića... :banghead

Pa dobro ljudi, čemu ovo sve vodi?! Mi ne možemo POTPISANOG (u OBA slučaja) igrača da dovedemo!? Ovo me podsjeća na početak devedesetih kad su pokrali sve živo u fudbalu i rezultat znate...

zato poruka gostima obojenim u crveno: popušite nam se GROBARSKIH kurčeva :pickaciganska :kur
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ristović (ćorin džukac, prim.aut) izjavio da ne zna otkud Duletu informacija da oni žele Novaka. Navodno nisu ni razmišljali u tom pravcu jer im treba igrač na 3/4 a na pleju imaju 3 igrača. Who knows...
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
jeste sada licno je vucic rekao da mu se podigne cena,ove ljudi mnogo potenciraju tog coveka sada on bas nema problema sa drzavom i u stranci pa gleda kako da mu cova bude u povoljnoj prilci...

iskreno mislim da zvezda nece ovog igraca i da ga nije trazila,nego da je to cist fazon vrscana kao bilo je 30k ali eto umesala se zvezda pa sad je 60 tako da ako bude transfer novaka bice to u partizan.

sto se tice tepica tu samo zavisi dal hoce da ga otpuste ili nece ako ga zadrze jbg,a ako ne dolazi i to je to ne vidim ja tu neki drugi problem
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Ma uopšte nije pitanje da li je Zvezda ili bilo ko.

Bitno je da mi već skoro mesec dana ne možemo da rešimo probleme. Sve jedno je ko ih pravi. Još samo fali da novi trener Litvanaca hoće da zadrži Tepića...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top