Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Sasa je ogromno pojacanje za nas. Plus kada se Bertans vrati, ocekujem da prangijamo samo tako.
Ipak, fali nam jos jedan igrac i nadam se da u klubu rade na tome i pored teske finansijske situacije u kojoj se nalazimo(kako bi nam legao Bertin burazer, ali jbg.).
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Да пожели мдобродошлицу Павловићу, нема сумње да ће донети потребан квалитет у нашем тиму споља, само можда мало времена се ухода и добијамо појачање какво вероватно нисмо н исањали ове сезоне.
Ко би реко ће нас појачати Кинзи и Павловић и то у једној сезони, још ако дође још један биће весело. :)
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
DRAGAN Todorić kaže da je na adresu Crvene zvezde poslata čestitka za zasluženo osvajanje Kupa Koraća.

Jeste, na Stjepana Supanca 15a, 11250 Železnik.
''Поздравите вашу маму''. :D


Полако људи, нема места еуфорији, идемо корак по корак, само да сви буду здрави и да се мало среће врати. :D:
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Jedan manje na tribinama, jedan vise na terenu!

Prica se da je baranin momcina ipo i veliki Grobar. Dobrodosao u porodicu Sale.

Partizan NIS : Široki Primorka Sunday, 16.02.2014. 17:00
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Tegi je nenormalan... Izdominirao sa "lepim manirima" :buhaha
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Evo i ja da poželim dobrodošlicu našem novom članu :pfc:

Na košarkaškom terenu su oni čiji rad, posvećenost i želja vode do trofeja...

Na tribinama su oni čiji glas, dlanovi i ljubav su više od igre...

Zajedno, mi smo jedan tim!

Stranica je posvećena Klubu prijatelja crno-belih na kojoj se nalazi jedinstvena lista svih članova.

Vrednost je naša prednost -
timski ćemo nastaviti trofejni put!​
Toliko sam bio srecan kada sam saznao da mozemo uplacivati pomoc za KK,ali vidim da 3000 je samo doniralo onih 145 su ustvari iste osobe koje uplacuju s vremena na vreme.Da li mislimo da ce to neko drugi da odradi ne znam ali znam kad god mogu uplatit cu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Pavlović se vodi kao stranac, sa Bertom imamo 5, tako da je sa stranim pojačanjima završeno za ovu sezonu.

Možda eventualno dođe neki naš mlad igrač iz KLS za super ligu.

Kapiram da Dallo ide kao višak za domaću ligu.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.259
Reaction score
1.978
Локација
Подгорица
Теги није сигуран имали пасош рекао је да ће провјерити. Мада ја мислим да он има пасош, ако и одигра добро може и за репку играти на СП.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.379
Reaction score
4.008
Локација
NBG

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Ma ljudi, Sale je suva klasa. Ne pamtim kada smo imali jaci tim po imenima :) Sada da nas zaobidju povrijede, a ja sam siguran sa ce Dule ovaj tim uigrati da budu najbolji kada je najpotrebnije.

@MikiPFC to bi bilo fenomenalno. Jos kada bi uspjeli uzeti jos dvojicu mladih igraca na pozicijama 4 i 5 na ljeto, to bi bilo fenomenalno :)
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.500
Reaction score
38.634
Jedno pitanje za upućene: Da li je Pavlović igrač sa najviše NBA iskustva (broj sezona, broj utakmica) koji je došao u bilo koji naš klub? Ako izuzmemo onaj Divčev kiks sa pokojnom kurvom, mada ih je finansijski dobro izuo.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.669
Reaction score
2.858
Локација
Humska ulica
Sta da vam kazem,na menadzeru Sale ima nas pasos xe xe :wink: Meni igra kao Srbin xe xe i to mnoooogo dobro :)



Salu na stranu ja mislim da on zaista ima nas pasos i da ce igrati kao domaci igrac,mislim da je Dule i na to mislio kad je trazio igraca,da bi eventualno jos jedan stranac mogao da upadne u kombinaciju umesto Dallo-a.Videcemo sta ce biti u vezi toga,jer to moze jako da nam bude bitan faktor ako planiramo jos nekog.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.038
Reaction score
14.707
Todorić: I kada nas nema ne mogu bez nas, da smo bili zdravi finale bi verovatno ovoga puta trajalo tri dana

sp-tosa_620x0.jpg


Mi smo uvek ulazili ambiciozno u svako takmičenje. Nismo kao neki, prošle sezone, birali rivala u polufinalu F4 – kaže direktor Partizana

Izjava trenera Crvene zvezde Dejana Radonjića posle odbrane Žućkove levice kako su „neki pokušavali da obezvrede Kup takmičenje”, čak i kada se eksplicitno ne navede „subjekat”, ne može a da ne podigne prašinu. Nije teško ni pogoditi u čijem dvorištu.

- Prvo, čestitam Zvezdi na trofeju u takmičenju u kojem je Partizan zasluženo izgubio u četvrtfinalu od FMP. Kako je i moglo drugačije da se završi kada smo bili prinuđeni da igramo bez šestorice povređeno-rovitih prvotimaca, ne računajući Vestermana i Bertansa, koji su poodavno na bolovanju. Ako je trener crveno-belih mislio na nas, očigledno da i kada nas nema, pojedinci ne mogu bez nas. A mi smo samo pokušavali da u teškoj zdravstvenoj situaciji, u miru rešavamo neke svoje stvari- kaže za “Sport” Dragan Todorić, sportski direktor crno- belih.

Govoreći o klupskom fer pleju, nekadašnji igrač Partizana će:

- Mi smo uvek ulazili ozbiljno, korektno i ambiciozno u svako takmičenje. Nismo kao neki, prošle sezone, igrajući u poslednjem kolu ligaškog dela ABA lige u Kragujevcu, birali rivala u polufinalu F4. Pobeda bi odvela na Partizan već u polufinalu, pa su zato izabrali da izgube. Kada nam je viša sila nametnula sastav, opet smo trn u oku nekima. Ma, znam da odavno smetamo...Čujem da se pominje i „trpljenje pritiska”, pa Partizan se nije duže zadržao u Kupu.

Todorić se setio prošlogodišnjeg finala Kupa, tuče, prekida, pa nastavka sledećeg dana...

- Uz svo poštovanje odlične Mege, da smo mi bili zdravi i, verovatno igrali sa nekima, finale bi ovoga puta potrajalo tri dana - zaključio je Todorić.

( Novosti )
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.973
Reaction score
8.062
^^
Некад се стварно запитам како су неки чланови успели да се региструју на форум, мислим има ту дугмића, бирања шифри, одговор на оно питање, није то баш тако лако...

Ja te molim da ne provociras. Ali ocigledno da ti reputacija dozvoljava...

Pored gomilu informacija koje su izasle po sajtovima I po forumu, ja sam zatrazio da mi neko potvrdi kad se Bertans vraca da igra, a ne da me vredjas. Ne mozemo svi da budemo doktori nauka, akademici..., ili pa mozda sto je najgadnije osporavas moju bezrezervnu ljubav prema Partizanu?! :banghead
Ajde I mozda sam glup, ne moze covek da zna kako izgleda sa strane, ali da mi neko osporava ljubav prema Partizanu, pa ne mogu da verujem. Treba da se uvedu nekakvi testovi ili da urednistvu odamo nas identitet I da pprestasnu da nas vredjaju.
Mozda nisam Tesla, ali sam Partizanovac do zadnje kapi krvi.

I da postavim pitanje, kad pocinje Bertans sa treninzima kad bi moglj da ga ocekujemo u igri?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Evo ja ću da ti kažem, pošto očigledno ne čitaš šta se piše poslednjih 10 dana od kada je DV na konferenciji, koja je ovde u celosti bila okačena, rekao da se Berta vraća u BG krajem februara i da IGRA prvu utakmicu 16.marta.

Nadam se da ti ovim pojašnjenjem nisam povredila Grobarstvo i emocije.

P.S. Da ne zaboravim, Berta trenira već nekoliko meseci, o čemu se ovde takođe naveliko pisalo.
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Sta da vam kazem,na menadzeru Sale ima nas pasos xe xe :wink: Meni igra kao Srbin xe xe i to mnoooogo dobro :)



Salu na stranu ja mislim da on zaista ima nas pasos i da ce igrati kao domaci igrac,mislim da je Dule i na to mislio kad je trazio igraca,da bi eventualno jos jedan stranac mogao da upadne u kombinaciju umesto Dallo-a.Videcemo sta ce biti u vezi toga,jer to moze jako da nam bude bitan faktor ako planiramo jos nekog.

Prijatelju, gde si nas'o ovaj manager? :D
Ljudi, opustite se kad su stranci u pitanju, sigurno nisu bez plana radili pa da se zajebu na kraju i da ne znaju ko ce igrati. Mene i dalje brine samo centarska pozicija, tu smo tanki mnogo.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.973
Reaction score
8.062
@jasmina
Da, ali ja sam se uplasio, da od prohodavanja, preko trckaranja, Duletovih treninga, taktike, moze da prodje sezona.
Plus je I gazda reko da ga ne ocekujemo ove sezone a zledece mozda zavrsi u nba.
E Duletovu konferenciju nisam gledao.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.498
Reaction score
41.516
Локација
Žrnov
Nemoj da se ljutiš, ali od te Duletove KZŠ, ako malo prelistaš, videćeš da svaki treći komentar sadrži nešto tipa "jedva čekamo tu utakmicu" i slično.

Da ne pričamo o člancima iz novina koji su kačeni. Forum služi i da se pročita šta drugi pišu, a ne samo da izneseš svoje mišljenje....

Stojanče nigde, nijednom rečju, nije "udario" na tvoje Grobarstvo... jednostavno, ti si, koliko vidim, dosta prisutan na forumu i od nekog takvog se očekuje da bude informisan bar o osnovnim stvarima.

Tvoj strah je jedna stvar, ali ponavljam, više puta je napisano kada počinje da igra.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top