Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.152
Локација
vaginamandibularia
... Sad on treba da ode kod lekara i izvadi potvrdu da zbog zdravstvenog stanja mora povremeno da skine sako da se rashladi. Onda tuži cigan ligu i to za milionsku odštetu zbog nepoštovanja njegovog zdravstvenog stanja, diskriminacije i tamti tamti tam.
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
[FONT=Courier New, monospace]dok je Metalac kažnjen sa 23.000 dinara zbog ubacivanja na teren mekih predmeta (papirne rolne) na meču sa Zvezdom.

[/FONT]
[FONT=Courier New, monospace]ovaj pravilnik je verovatno covke pravio...
[/FONT]
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.022
Reaction score
3.226
Локација
GG 1978
Danguba je bio zelja i letos..
Naravno i on je zeleo,bio sa Bogdanom na moru letos kod Duleta u stanu u Herceg Novom..Trenirali po Duletovom programu 7 dana..
Ali Misko ide za parama..
Zimus je dva puta odbio Covica i Radonjica..
Grobarcina je do koske i mislim da bi se fantasticnu uklopio u nas tim,klub..
Predispozicije vrhunske i jako dobar i radan momak..
Misko se puno pita nazalost..
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.501
Локација
Topèidera lepša strana
Veći atleta od Luče? Možda u ovom momentu dok ovaj izlazi iz povrede. Generalno, neće biti da je tako. Luča ima mnogo bolju fizičku konstituciju, pre svega ramenu, o muskulaturi i procentu masti u njegovom telu smo već diskutovali ovde, impuls i odraz vrhunski, ali to je onaj u realnom vremenu i prostoru na parketu i pod kontaktom, a ne na testiranjima u klinici,teretani ili beton ligi. Čovek preskakao ljude u EL. Za Dangubića lagano, tek treba ozbiljne mečeve da igra....
 
Последња измена:

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608

A za to vreme,mi imamo svoga boga, priziva povratak u tu srBsku ligu.
Ligu sa 2 fmp, jednim cokijem i mladjim i starijim pickoustim gde kaznjavaju ljude ako se oznoje i skinu sako, dok je trener jednog od fmpova par godina ranije go plesao u suzama na terenu u sred utakmice.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
E jebote dozivesmo da se u evropskoj Kolumbiji neko kaznjava zbog skidanja sakoa. Kakva lakrdija od drzave, lige, ciganskih izdrkotina...
 

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
Veći atleta od Luče? Možda u ovom momentu dok ovaj izlazi iz povrede. Generalno, neće biti da je tako. Luča ima mnogo bolju fizičku konstituciju, pre svega ramenu

pozdrav za limenkarskog isprdka jakovljevica , kada se spomenu ramena lucica uvek mi ovo govno padne na pamet kako je kenjalo o slabom ramenom pojasu.
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
http://static.politika.co.rs/uploads/rubrike/259979/i/1/nnegovanovic-finbasket1-025.jpg

Nemoj da se zajebavamo :D Jedan je Luča. Ko može ovakvoj životinji fizički da parira na trojci? Berta i Kinzi bi u kurcu bili protiv njega. Nikad neću prežaliti što nije ostao duže sa Draganom i Bogdanom, prokleti novac što kaže Đura. Pravi kapiten i pokretač ekipe, ništa manje nije ni Dragan ali jebiga Luča mi je za mrvicu draži. Šteta što nije ove sezone sa nama, baš nam fali jedna ovakva faca i grobarska muda ovakva.
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Po meni je sto se tice Bogdana najrealnija opcija da bude draftovan sa neke dobre pozicije, ali da ostane kod nas jos sezonu pa sledece godine da ide u taj klub koji ga je draftovao (kao sto je bilo sa bratom Janom)... mada i tu jebe stvar to sto necemo igrati Evroligu..
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
Snaga i atleticizam su dvije različite stvari. Dangubić ima veći odraz ili se meni čini. Luča mnogo puta ne bi mogao da iznese to zakucavanje preko čovjeka, dok je Dangubić nekoliko postera napravio ove godine. Takođe, ima jako dobar vertikalni odraz. Glupo ih je porediti, jer i pored sličnosti postoje razlike u građi, stilu igre i mentalnom sklopu... Ali Dangubić je najatletičniji bek-krilo koga je Srbija izbacila još od vremena onog pajsera Radmanovića.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ili ti računajući i Crnu Goru (barem onaj deo koji se oseća srodnim sa Srbijom) još od Saše Pavlovića.:D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
3.998
Локација
NBG
Molim vas da vise ne nagadjate i barate raznim informacijama o nasem sastavu naredne sezone!

Nista se jos ne zna. Sezona i dalje traje kao i borba za trofej tako da vas molim da ne skrecete sa teme!

Ono sto moze da se kaze da je izvestan samo 1 odlazak, a ako se kockice poklope to je to. Kraj diskusije.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Jeste da je budjavo, ali mozda je ovo poslednja nada..

Cibona sve dalje od Evrolige?
Plejmejker Cibone Džeral Blesingejm rekao je da neće igrati za 'Vukove' dok ne dobije svoj novac.

"Kad je na pola sezone ekipa ostala bez nekih igrača, postojala su neka obećanja kojih se klub nije držao. Mi smo uprkos tome napravili sjajnu hemiju između sebe i stigli do rezultata koje je malo ko očekivao. Zasluge za to idu treneru i ekipi. No, stvari se ne popravljaju, čak ni nakon što smo osvojili ABA ligu. Još mi više smeta što se niko od onih koji bi trebali biti odgovorni za naš novac ne pojavljuje".

Posle novih finansijskih problema nastup Cibone u Evroligi je pod sve većim znakom pitanja, a ukoliko bi Zagrebčani odustali Crvena zvezda Telekom bi preuzela njihovo mesto, dok bi Partizan NIS igrao kvalifikacije.

"Nismo zaslužili da se ovako odnose prema nama i ne želim to da trpim više. Stigao sam na vreme na meč sa Zagrebom, ali nisam želeo da igram. Ipak, nastupio sam na nagovor trenera i ekipe, ali sigurno neću igrati protiv Cedevite", ljutito je zaključio Blesingejm, prenosi 'Jutarnji.hr'.
b92
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Mislim da su ovo proizvoljna pisanja i nagadjanja....

Može da se dogodi ako Cibona odustane da FMP ode u kvalifikacije ili čak i direktno, ali ako se ne varam, Đordi je rekao da to jedno mesto pripada E. Ligi i da ne znači da automatski neko iz ABA lige ide....

Što se kvalifikacija tiče, čak i FMP-u vise kvalifikacije u ovom momentu, jer je potrebno da se poklope rezultati, a Turci će sigurno namestiti da titulu uzme ekipa bez A licence kako bi imali što više svojih klubova...

Ako i dođemo do tih kvalifikacija, mislim da će grad Beograd naprasno odustati od organizacije tog turnira....

U svakom slučaju ja očekujem od Uprave KK Partizan da klubu obezbedi igranje EL sledeće sezone... kako god znaju i umeju... neka ulože ugled, autoritet, uticaj, novac... .svoj ili nekog svog prijatelja.... ne zbog njih, ne zbog igrača i trenera, ponajmanje zbog navijača, već zbog PARTIZANA i njegove budućnosti.
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
JasminaT@
Apsolutno se slazem sa tvojom mini analizom, pogotovo sa onim delom o "naprasnom odustajanju od organizacije turnira".
Sta ocekivati od takve gradske "elite"( e, blago nama) nego nesto tako podlo i ljigavo.
Takodje se slazem da novinari pisu ono sto je "svemoguci snio" jer su placeni da tako snevaju.
Mada mislim da , dok je metuzalem Stankovic ziv, oni ce imati podrsku njegovog jos uvek aktivnog i uticajnog autoriteta u Evropi, a mi iz istog razloga "kocnicu", na bilo koji nacin, za sve sto je vezano za nas i nase potrebe u datom trenutku.
Najveca podrska je za ovaj deo o Evroligi i nasem ucescu. Sve treba podrediti tome, SVE!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
U svakom slučaju ja očekujem od Uprave KK Partizan da klubu obezbedi igranje EL sledeće sezone... kako god znaju i umeju... neka ulože ugled, autoritet, uticaj, novac... .svoj ili nekog svog prijatelja.... ne zbog njih, ne zbog igrača i trenera, ponajmanje zbog navijača, već zbog PARTIZANA i njegove budućnosti.


Teško je očekivati da se obezbedi igranje, ali itekako se radi na tom pitanju. Ono što je dobro jeste da ni mi nismo bez igde ikoga i da ima ko da zalegne za nas.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Teško je očekivati da se obezbedi igranje, ali itekako se radi na tom pitanju. Ono što je dobro jeste da ni mi nismo bez igde ikoga i da ima ko da zalegne za nas.
Да ли неко зна колико нам иде (или не иде) на руку све ово што се дешава у Цибони?

Како се ствари одвијају, одоше цигани уместо њих у ЕЛ.
Блесингејм их напушта, а требало би да буде још одлазака, јер они не могу да се покрпе.

Тако се ослобађа место за цигане, а аутоматски се ослобађа место за квалификанта.

Чисто сумњам да би ЕЛ изабрала нас пре цигана (они су лобирали преко јаких људи + њима финансије нису проблем), а и онај смрад Ђорди је рекао да би у случају одустајања Цибоне - лименкари ишли директно.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top