Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Мало је рећи да сам поносан на ове људине, они нису професионални кошакаши, то су живе легенде!

Шта су све издржали ове (и не само ове) сезоне, колико проблема, неплаћања, повреда и чега све још од гована из лиге и секташа што навијају за мутирани клуб. Професионални кошаркаши то не би могли.

И кад имате једног Сашу Павловића који дође у Партизан "због страха навијача да се не освоји титула". И тако и буде. И то је буквално главни разлог његовог доласка, човјек може да бира ђе ће да игра, да не говоримо о новцу али изабере Партизан зато што човјек воли Партизан :respect

Богдан - класа играч, причаће се о њему као што се прича о Ђорђевићу, Даниловићу и многима који имају једну заједничку ствар са њим - Партизан.
Колико су га само пута душмани селили у фмпдиву и спашавали од Дулета и на крају сви попушили обојици.

А они су само двојица играча у клубу у коме сви морају да су прије свега одлични људи па тек онда кошракаши.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
B.
Cini mi se da je Sasa razocaran stanjem u Srpskoj kosarci, i da covjek ne vjeruje kolike su samo igre van terena.


To je tačno. Jako su male šanse da ostane u Partizanu. Koliko znam ima nekih kombinacija i u vezi Kine.Ali videćemo, mnogo toga zavisi od odluke 25. u kom ćemo pravcu ići, ni to nije izvesno.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.325
Postoje samo dva coveka koji su daleko ispred svih kada je ljubav prema PartIzanu u pitanju. To su SASA PAVLOVIC I NIKOLA PEKOVIC!:respect
Bilo je mnogo kosarkasa koji su mnogo voleli KKP i Grobare ali im je Partizan bio odskocna daska i retko ko se na vrhuncu karijere vratio, skoro niko.

Ali sta reci za ova dva GOSPODINA. Jedan nam je doneo desetak trofeja, odlicno obestecenje i kada je bio lock out za smesne pare je dosao da pomogne klubu (a mogao je da ladi jaja za 5 puta vece pare u Turskoj). Plus ima nas Kk istetoviran na podlaktici kao znak vecne zahvalnosti. :respect

A drugi je posle 10 godina u Nba i minimum 10 miliona u banci dosao da pomogne klubu jer je video da je u teskoj situaciji. Skoro za dzaba a mogao je da se sunca na moru do kraja zivota. Podredio se kolektivu i nije nijednog trenutka glumio zvezdu. I to u najtezem trenutku za nas klub kada smo bili spremni za odstrel. Sasa legendo, iako si u klubu bio samo 4 meseca , gde god nastavio karijeru Grobari ti ovo nikada nece zaboraviti:respect
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Moram još nešto da napišem:

Kada mladi‚ talentovani košarkaš dođe iz Francuske u Partizan‚ nauči naš jezik‚ kaže da mu je tim druga
porodica i da je Dule kao tata‚ mislim da se ne treba biti pretjerano pametan da bi se shvatilo kakvog mi‚
prije svega‚ čovjeka imamo na mjestu trenera sve ove godine.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.292
Reaction score
18.486
Локација
Kej Republika
E sad će brat Dalo da nas nahvali kod svojih mladih drugara iz reprezentacije, pa će i oni da pohrle kod nas.
E to vam je Partizan...
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
444
Reaction score
344
Локација
NBG
@Sasha Bely
Ispravka mala, koliko ja znam Pavlovic igra za 0 dinara(tako mi je receno od jednog naseg igraca), i hvala mu, voleo bih da ostane i dogodine, decko je klasa.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
326
Reaction score
199
Локација
crno- bela planeta
STvarno su kraljine svi odreda. Mislim da Bogdan malo grijesi u svom stavu. Jasno je kao dan da zudi za NBA, ali smatram da nije spreman da igra na tom nivou. Neophodno je da jos doradi svoju igru...mislim da malo trci pred rudu i da je bolje da ostane jos godinu dana u Evropi. Takodje, ako ode, jako ce puno zavisiti od nacina na koji se prilagodi na zivot u Americi. mnogi igraci imaju velikih problema u tom segmentu. Mislim da smatra da je prevazisao Evropu. Zelim mu svu srecu gdje god igrao. Hvala Zofriju i puno srece u Himkiju. Vidjecemo sta ce biti sa Saletom. Takodje, cini mi se i da Gagic bi volio da ode. Tu ce mnogo zavisiti od ponuda. Sto se tice EL, mislim da cigani su najmanje u poziciji da se vec raduju, jer je Bartomeu covjek cudne cudi... Hvala svim momcima na fenomenalnoj sezoni!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Gledao sam sinoc emisiju,ali nije zgoreg pogledati opet:ziveli
Hvala @undertejker na snimku!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.474
Reaction score
41.241
Локација
Žrnov
Sva sreća pa okačen link (@undertejker :respect) inače bih ja crkla, pošto nisam gledala sinoć....

Jedna stvar mi se ovih dana vrzma po glavi, tačnije od subote i onog Simonovićevog: "njima titula - nama EL"


Sećate li se da su se ovi njihovi iz fudbalskog kluba isto tako bili rasprdeli kako sigurno igraju Evropu :wink:
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Kakav bi to bio apsurd da već godinama dominantni šampion Srbije ne igra EL :/

U fudbalu je samo naizgled slična situacija, jer se vrlo dobro vidjelo ko je bolji od aktuelnog šampiona, kao i kako je isti došao do "kitule".

Živo me interesuju reakcije kurda kad bi skontali da i Partizan ide u EL, a kamoli kad bi se ispostavilo da oni, pri tom, idu u kvalifikacije :D

OFF: Džezmin dođe do 10 milja poruka. Ako, ako, gospodžo, samo naprijed :)
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
I koliko sam video novi Žofrijev klub će igrati kvalifikacije za EL... Onda to verovatno znači da Uniks dobija wild card i ne mora u kvalifikacije!?

Tri ruska tima direktno u EL... To dosad nije bio slučaj, ali ne mora da znači da sada neće!

Najavio je ULEB jos pre 10tak dana da ce Uniks da dobije wild card...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Sad nesto razmisljam, ovim afirmisanjem Lovernja i Bertansa na prvom mestu, mislim da definitivno postajemo mesto na koje ce dolaziti igraci iz cele Evrope koji hoce da nauce kosarku i da imaju dobru minutazu.
Nadam se da cemo prosiriti trziste sa Francuske, sto kaze Dule, Partizan je kosmopolitski klub!
Мислим да још нисмо свесни колики је маркетинг урађен за клуб преко наших Француза!
До сада смо били одлична опција за младе, перспективне играче, али тешко је одржавати такву репутацију.
Наравно, Дуле и рад на граници људске издржљивости - дају резултате. :D:
Dođeš u Srbiju iz neke francuske vukojebine sa genima afričkih plemena i za 9 mesece naučiš srpski. E onda si kralj.
Nosiš srpsko vladarsko prezime, živiš u dvoru i boraviš u Srbiji već 15 godina. E onda se prestolonaslednik.
Колико ти момци имају поштовања према нама као држави, клубу, навијачима... :respect:respect:respect


Мени је само жао што сам у тренуцима беса некад знао да омаловажавам поједине играче.

Момци, извини те.


П.С.
Што се тиче искомплексиране педерчине која је радила мајице како Дуле дави Богдана и сл:
- гледај ПАРТИЗАНОВУ ПОРОДИЦУ и плачи, јер то нећеш видети код вас! :kur
Знам да читаш форум, знам да гледаш Тегија, комплекси и мржња те уништавају, не можеш да одолиш да нас не пратиш, ми смо вам опсесија.
 

Dirigente

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2014
Порука
210
Reaction score
52
Mislim da Bogdan malo grijesi u svom stavu. Jasno je kao dan da zudi za NBA, ali smatram da nije spreman da igra na tom nivou. Neophodno je da jos doradi svoju igru...mislim da malo trci pred rudu i da je bolje da ostane jos godinu dana u Evropi.

Slazem se. Brzina igre u Euroligi i ABA u odnosu na NBA je na nivou usporenog snimka, nece imati rispekt sudija, nece imati loptu u svojim rukama i pravo na potrosnju kakvu ima u Partizanu, 1 na 1, odbrana, eksplozivnost, kilaza, sve to mora da podigne na visi nivo. S druge strane, kad vidim Marka Belinelija kako pegla vec sedmu sezonu u NBA, pomislim zasto ne i Bogdan. Mislim da ce njegov uspeh u NBA biti uslovljen time u koju ekipu upadne i koji mu trener dopadne, vise nego bilo sta drugo.

Na kraju, iako bi za nas finansijski bilo bolje da ode, mislim da ostaje u Partizanu, ne verujem da ce neko potrositi visok pik na njega s obzirom da nije garantovani impact igrac i da mu treba jos napretka u igri, a neki kasniji pik sigurno nece garantovati minutazu koju on ocekuje niti ce placati nama buyout njegovog ugovora.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top