Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
meni je najneverovatnije da KKP pored svih svojih trenerskih i igrackih velicina ne moze da izlobira 1 sezonu u EL bez obzira na ostvaren rezultat...

sramota svih partizanovaca :puke
 

Ilija_RS

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
248
Reaction score
50
Ljudi nemojte da mracite! Nije ovo nikakav kraj naseg Partizana!
Ako Dule ostane tu, ovo ce biti nadam se samo jedno malo "resetovanje", koje je itekako potrebno.
Sezona bez jebene EL pa sta? To smo znali jos od Cedevite, ili ste mislili da ce da nas ubace a znate i sami da nemamo prebijene banke!? To su znali i svi u klubu, tako da vjerujem da su se Dule i Tosa pripremili za ovakvu situaciju..
Imacemo slabiji sastav ali sta sad, tim momcima moze i EK posluziti da igracki sazrijevaju i napreduju (ima tu jako dobrih ekipa). A vjerujem da Dule kakav god sastav imao uspjece da izbori F4 ABA lige ili plej of sta se vec bude igralo, a to ce nam jedino i biti vazno da uradimo u narednoj sezoni..
Po meni sezona nece biti teza nego sto je bila ova (prvi i najjaci udarac ciganije i drzave smo odbili!), ako nista drugo baksuznija nece biti sigurno..

Sto se tice nas Partizanovaca, uvjeren sam da ce Pionir biti dupke pun na svakoj utakmici u tom Evro kupu, a zasto ne i u ABA ligi! Ja cu prvi gledati da idem na svaku utakmicu, kad god sam u mogucnosti, i zabole me sto to nije Evro liga nego Evro kup.. Grobari sad moramo da pokazemo tu odanost klubu koji nam je toliko radosti doneo!
Cvrsto vjerujem da ce sledeca sezona biti dobra i bez te EL, da ce biti sezona u kojoj ce Dule da postavi neke nove temelje za dalje uspjehe u buducnosti..
Sve ovo treba da iskoristimo da se finansijski oporavimo, pa makar i rezultati trpjeli, a u tome moramo i mi sami da pomognemo tako sto cemo sto cesce biti u hali!
VOLIM PARTIZAN!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
У квалификацијама за Евро лигу Левски Лукоил!!!!!!!! Шта значи имати спонзора.

Nesto mi je, onako u fazi polu depresije, palo na pamet...Stvarno je sasvim nelogicno zasto neke kurceve ekipe sa kao parama dobijaju da igraju u Evroligi a mi ne. Te fore da te ekipe imaju ozbiljne pare, trziste, TV prava, ma nema sanse...Nije to po sredi. Nelogicno je. Koja jebene pare od ovakvih raspad timova?

A onda mi se, posto sam jako pametan, upali lampica...Pa nije njima problem bilo sta drugo nego to sto Partizan moze i izbacivao je GIGANTE evropske kosarke iz daljnjeg takmicenja, a to jedan Levsi NIKADA nece uraditi. E, to je vec gubitak kinte za Evroligu.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
A u vezi kluba prijatelja i uplata u njega ja sam već izgubio nadu. U poslednjih nekoliko meseci to je potpuno zamrlo (a nije nije ni pre baš najbolje išlo). Nas nekoliko istih imena na listi koji uplatimo sa vremena na vreme i to bi bilo to :cry:

Ја сам своја имена мењао :D Од правог имена, преко надимка, до ника на форуму, али да је замрло итекако јесте!!! :banghead

У неколико последњих дана, по мојој евиденцији, 2 човека су уплатила ''чланство'' у клубу пријатеља!

Али оваква вид функционисања уме да успе! Даћу пример па се враћам на причу! Фудбалски клуб Фенербахче, има армију од око 40 милиона навијача! Сваки навијач у летњој паузи уплаћује по евро, и клуб пред сваку сезону има 40 милиона евра на рачуну!

Знам ја да нисмо ми Турци, и да немамо 40 милиона на рачуну, а ни 40 милиона навијача, али ваљда нас има 100.000 да уплатимо бар 2-3 евра летос! А има нас и више! Али не знам шта је код нас тренутно проблем, па нико не може, или неће то да уплаћује! Треба маркетинг да гура мало ову причу, треба да се направи акција, има доста ствари ту које би морале да се покрену!

Додуше наши људи размишљају, ја сам дао паре за карту, или ја навијам за Партизан шта има да им дајем и тако даље... Додуше донекле су и у праву!
 

Tribonijan

Grobar
Учлањен(а)
24.12.2013
Порука
327
Reaction score
202
Локација
crno- bela planeta
Necemo igrati EL i sta sad. Je li to znaci da ne spadamo u sam krem evropske kosarke? Da nismo veliki klub? Ne, ne znaci. Nismo uspjeli da je izborimo na terenu i to je. I prije dvije godine smo govorili kako ce nam tim biti dosta slabiji od proslogodisnjeg. Isto smo govorili i prosle godine... ali nije. Istina jeste da veliki broj mladih igraca zeli da igra Evroligu, ali sada skauting mora da bude na nivou. Kao sto neko rece, nasa struka ce morati da putuje po Srbiji, Hrvatskoj, Bosni, Makednoji i da trazi talente od 15-16 godina, a ne da nam zalizanko postavlja uslove i slicna sranja. Ako se bude uspostavio zdrav sportski model, nas Partizan ce moci uspjesno da radi i bez velikog uliva novcanog kapitala... EL je mafijaska organizacija uvijek bila i ostala. Sve je u parama. Igraju EL timovi koje oni smatraju finansijki stabilnim... moramo traziti talentovanu djecu i brusiti ih iz godine u godinu. Imamo covjeka na klupi koji je specijalista za to. Nasa drzava ima puno klinaca. Zasukati rukave i punom parom.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Промене у руковођењу

Што се тиче промена у управи, видим да неки спомињу једног политичара из ФК-а. Претпостављам да је то Штреберко, не видим ко би то други могао бити. Што се њега тиче, знам да је добар с Дулетом, још од оног сукоба са Салетом у ФК. Увек ми је био антипатичан али то је за ову причу небитно. Ако дође у КК, нешто ми говори да можда стварно воли Партизан. У КК нема шта да се украде, у овом моменту мора да се донесе и ако се прихвати функције не треба га априори одбацити. Треба му дати грејс од једно три месеца па видети шта је направио. Дебилко је амбициозан, успех у КК Партизан би му значајно дигао рејтинг. Друга ствар, он и пичкоусти се лично не подносе, тако да би му Партизан послужио као добро оружје у обрачуну с оцем циганске нације. Битно је да би у том случају морали да заборавимо на било какву врсту државне помоћи. Битна ствар је што је СПС руска испостава у Србији, а он је један од оних на које се озбиљно рачуна у будућности. Могуће да с те стране дође неки јак спонзор. Ово су моја размишљања, не морам бити у праву. Такође има ''бизнисмена'' с лепим капиталом који навијају за Партизан. Ненад Поповић је био председник ФК-а, Петар Матић, чак и Миша ''Фратело'' Поповић. Неко мора анимирати те људе. Овако како је било до сада, сложили смо се сви, више не иде.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Mark Lammert - Časovi ljubavi (Napredni nivo), akvarel & shizofrenija (2014 AD)
Nakon što se na internetu pojavila nezvanična informacija da je Euroleague Basketball Official Group odlučila da sebe u SLEDEĆOJ SEZONI svesno uskrati za druženje sa najuspešnojom akademijom sporta i života, i najgospodstvenijim navijačima u Evropi, najzagriženiji Partizanovi čiraši su već počeli da zauzimaju mesta ispred Pionira. U iščekivanju meseca oktobra, Kupa Lilijane Ronketi, Bezbradice na pleju, šaljivdžije Daloa na pivotu, i naprednog nivoa časova ljubavi. Jer biće ludo & nezaboravno. I nikada neće Kadinjača. CRNO-BELI VOLIMO VAS!
10382216_628644237233638_1220388086266765259_o.jpg
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Ето, срушише се данас ничим оправдане наде у праведност ЕЛ и смрдљивог Ђордија, и крену гробарски свет да очајава... Питам се само да ли је то због тога што нећемо играти ту лигу на коју смо навикли а која је навикла да нас шутира кад год стигне, или зато што ће је играти неки који ничим осим исквареношћу и ваннаставним активностима не припадају том удружењу елитних клубова Европе, па сада њихови навијачи ликују иако су на терену пре само пар дана прегажени и понижени? По броју нарицања рекао бих да је ово друго... Ништа, идемо сутра сви заједно да се обесимо о сводове наше нове тренинг хале! А да, чекај то није готово још иако је обећано... Зато смо ваљда тужни, зато што нас та Евролига и УЛЕБ никад не би тако заврнули као ови наши! Изузев оно после истог тог Ф4 у Паризу кад су напрасно променили правила жреба да ми не бисмо били у првом шеширу. Или оно кад нам пошаљу у Пионир оног њиховог Оборкнежевића као против Жељка јесенас... Или оно кад нам суде као против Таукерамике у четвртфиналу... Или оно кад нам ове сезоне не дозвољавају да региструјемо Сашу пре окончања прве половине Топ16 слепо се држећи правила овај пут, иако смо били у незапамћеним кадровским проблемима (писао сам тада овде како се НБА понела према Минесоти у сличним условима)... Ма добар је наш УЛЕБ.

Е па другари, ништа више симпатија према тој банди немам него према овој домаћој суперлигашкој! И није то само због ове доделе лиценце ФМПу и игнорисања најзначајнијег европског клуба. (да, то сам рекао - најзначајнији!) Не причам у афекту, то ме осећање држи целу ову мучну сезону. Зашто бих ја чезнуо за неким удружењем у коме нас шатро тапшу по рамену а уједно ђонирају кад стигну! Јесу ли те мрве које нам под своју богату трпезу бацају довољно вредне понижавања и трпљења њихових подмуклих удараца испод стола док о нас чисте блато са својих ципела?! Мени није! Нису наше утакмице у тој ЕЛ биле спектакл због њихове тупаве песме "дивоушн", нити због њихових турских аероспонзора... Оне су то биле због НАС: наших момчина који су играли свим срцем, нашег Душка који их је на то спремио и који је давао више од себе него што је смео и нас на трибинама који смо дисали за сваки њихов кош, скок, додавање! Због тога што смо заиста сви породица, и што нас све везује та љубав према овој предивној игри! Наравно, наша је жеља била увек да се боримо само са најбољима, и за то ћемо се опет и изборити, али то не значи да ћемо кукати и очајавати због тога што нас је та скупина лопова и превараната насанкала и дала нам шут карту. Много ме то тангира! Нити су они кошарка, нити ми могу смањити љубав према овом спорту својим константним ванспортским деловањем, а поготово ми они не могу умањити љубав коју осећам према овом клубу и количину подршке који ће он од мене имати у СВАКОМ моменту! И у сваком такмичењу у коме учествује.

На ову сакату сезону има свакаквих сећања. Међу многим лепим, било је и оних болних који је чине сакатом. Оне рупе на сезонској карти симболишу те ожиљке на души које су оставиле повреде, које је оставила она тројка у Арени, које је оставило непоштовање према крвавом раду ових људи од стране УЛЕБа, АБЕ, домаће лиге и ове сакате државе... Али сви ти ожиљци су ништа према једном осмеху Богдана Богдановића док га вређају са ВИП места приградског клуба, према једној банани прокуженог и од стране наших навијача Ђорђа Гагића, и његовом добронамерном осмеху којим нам је рекао, "ма нема везе браћо", према једној наученој речи српског нашег Бориса, према васкрснућу Миленкове генијалности, према једном једином Марином загрљају са Дејаном Муслијем, према Жоовом писму, према Бертином осмеху на крају сезоне... Сваки од тих момената понаособ је довољан да ја и следеће сезоне купим то парче пластике које ће ми опет неки службеник прозумбати неспособан да смисли неки ефектнији начин да ме унесе у тефтер. А биће таквих момената још много и догодине. Немојте се бринути да ће због овога млади одустати од челичења и стицања знања у Партизану, и немојте се изненадити када и сада, када вам све изгледа јадно и бедно, неко од тих младића за које смо мислили да су нам недодирљиви дође и каже "Дуле, ево ти моје гуше!".

Часови љубави нису само празна фраза како би они који је подругљиво понављају хтели да буде. То онај ћелави билмез који је стајао на додели медаља са оном мајицом не може да разуме. Часови љубави нису ни УЛЕБ ни ЕЛ, то онај билмез на челу тих организација не може да разуме. Уствари, ретко ко (ако уопште ико) то и може да разуме. Али само ми привилеговани то можемо да осетимо! Без трунке патетике, свим срцем. Кад почне утакмица, кад на терен Дуле изведе своју чету, а са трибине кроз шалове загрми "Да волим црно беле", 'наш кол'ко ће да ме занима да ли се такмичење зове ЕЛ или "куп Лилијане Ронкети"? Онолико...
 

Злаја

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
712
Reaction score
11
jebem vam majku svima, to stoji u tekstu...

jos jedan dokaz da je sport davno postao kriminal i da nas ne cene i sto bi rekao jaric zivadin - zarezuju nas kolko crvljivu sljivu...
nista bolje nisam ni ocekivao

a da je srece da imamo postene ljude u FK pa da je kao u slucaju barselone i reala KK deo FK-a, ali dzabe kad mi imamo lopine...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Сви смо знали да ЕЛ борд занимају само паре.
Кратко и јасно, јебеш историју, трофеје, од пара се живи.


Пошто смо голи ко црквени мишеви, прва прилика да се удаљимо од ЕЛ је искоришћена.



У овом тренутку наша Управа није способна да обезбеди стабилно функционисање клуба, камоли да нам ''излобира'' ЕЛ.


Према причи упућених, јасно је да су Дуле и Тоша једино вредно у нашем КК (заједно са струком).

Било би лепо да у клуб дођу људи који желе да помогну, а да се део Управе склони својевољно.
Кад већ мора да дође до промена, да те промене прођу што безболније.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.800
Reaction score
55.980
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Realno ima tu i dosta base krivice a ne samo da kunemo sudbinu kletu, mi kad smo imali prostora da stedimo hteli smo da izvucemo slabog trenera skupim igracima, e pa vidimo rezultate toga, jel nas tukao neko po usima da promenimo popovica, lafajeta, dzerelsa, ejsija i dzejmsa za dve sezone, Pekovic, Raduljica, Katic, Macvan? Pa cirkuzanti Gist i Dzavaji koji su imali mesecnu platu zajedno ko otprilike 5 najbitnijih igrača sada. Neophodan nam je bio Klobucar ispred BB, jeste stvarno treba biti veliki poznavalac kosarke pa i pre 2 godine skontati ko je bolji, skupilo se svega toga, ko radi taj i gresi, nije problem, ali treba priznati da smo se pruzali vise nego sto smo bili dugački.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.745
Локација
Žrnov
Jedi govna Ðordi Bartomeu, zajedno sa svim onim "legendama" koje prstom mrdnule nisu, niti mrdaju, dok zlotvori uništavaju klub koji šatro vole..

Ološi, gori ste od cigana!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Stojance, to sam isto ja hteo da pominjem, al' reko da se ne vracam na tu prezvakanu temu...Te dve godine su nas poprilicno kostale. Izleteli smo se izuzetno pacerski i sa trenerom i sa selekcijom igraca. Stizala greska gresku, a mi zbog ove usrane drzave prava na gresku nismo imali i nemamo.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Član Carigrad 92 je rekao o govnima iz Barselone sve što govna zaslužuju. Gledam listu ovih 8 kvalifikanata i onda vidim Asvel...sedmoplasiranu ekipu francuske lige... :pop ...Hajde i brojem, 7-plasiranu ekipu francuske lige... :pop ...a ta ista ekipa je onda još u 1/4 finalu tamošnejg plej ofa oduvana od Limoža sa 2:0...More terajte se bre u tri pizde materine šugave. Jeb'o vam pas mater lopovsku.

Edit: Jebote, Levski iz Sofije...:pop...pa ovo je stvaaaaarno...:puke
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Јасно је да има доста наше кривице, али питање је колико су кривци спремни да прихвате кривицу на себе и да се у складу са именом и моралом донесу неке одлуке.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.265
Reaction score
1.995
Локација
Подгорица
ASVEL Lyon Metropole*-France Quarterfinalist
CEZ Basketball Nymburk-Czech Republic Champion
Hapoel Migdal Jerusalem*-Israel Semifinalist
Levski Sofia- Bulgaria Champion
Stelmet Zielona Gora-Poland Finalist
Strasbourg -France Finalist
Telenet Ostend Belgium-Champion
Unics Kazan* Russian-FederationSemifinalist
АБА лиги остаје 2+1 умјесто нас позван Левски Софије, чиме су они то заслужили. Погледајте остале клубове (сем Уникса) катастрофа, срамота је за ЕЛ да нас нема.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Говна из ЕЛ и АБА лиге су нас буквално одјебала, чим немамо снагу да се супроставимо.

Еј бре, који курац Левски?!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.898
Локација
Ndžamena
Pa, ako ćemo pravo, mi ovako "uzvodno" nekako jedino znamo da funkcionišemo :)

Valjda smo navikli da se stalno borimo protiv svih, šta znam.
 

mr Kiza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
444
Reaction score
16
Prilicno je tesko odabrati neke prave reci posle ovog veceras, svi smo znali da cemo mi tesko do EL ove sezone, ali bez obzira na sve, da je nakon svega nekakav Levski i Zelena gora ispred nas po uticaju u EL (bez obzira na nase finansijsko stanje i sve muke koje nas prate), tome se ipak nisam nadao.

Svakako da je glavni krivac za ovo Djordi ciganska lopurda, kome zelim sve najgore u zivotu i nadam se da je vreme da usledi neki raskol i u toj lopovskoj evroligaskoj druzini i da ovaj g...ar izgubi sav svoj uticaj, ali to ne amnestira ni nase rukovodstvo za evidentni nerad vec dugo godina, tako da je i ovo trebalo da nam se desi jednog dana

Sad, sta je tu je, treba videti sta i kako dalje. Iako sam ranije bio drugacijeg misljenja, slozicu se sa bratom JNA da se apsolutno treba koncentrisati na ABA ligu, a u cipiripi kupu se ne opterecivati nikakvim rezultatskim imperativima (cak i razmisliti da li se uopste isplati igrati isti, ako je glavni cilj finansijska konsolidacija kluba).

Sve i da eventualno osvojimo EC, Djordi ce ocas posla promeniti pravila i dati mesto onome ko bude platio vise. Mi smo ove godine platili veliki danak igranju u ritmu petak/ponedeljak, tako da ne vidim narociti razlog da se to radi i ove godine.

Na drugoj strani, bez obzira koliko cemo eventualno biti slabiji od FMP i Cedevite, treba imati na umu da se cela sezona svodi na dve utakmice na F4, a da tu favorita nema.

Sto se igrackog kadra tice, treba imati na umu da mi i ako pustimo jos igraca i dalje cemo biti sasvim konkurentni za prva cetiri mesta u ABA, jer ni drugi nisu nista jaci od nas. Dakle, od nesto iskusnijih igraca ja bih zadrzao Tepica, Milosava ako zeli, jednog od dvojca Gagic ili Musli; videti ko bi hteo da dodje iz Mege i Radnickog, naci nekog crnca i dati vecu minutazu u novoj sezoni Dalou, Andricu, Aranitovicu, Milutinovu, Salicu, Bezbradici, pa sta Bog da i sreca junacka, vreme je da nas opet malo pogleda u sledecoj sezoni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top