Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.323
Локација
Beograd
Drago mi je zbog Dantea, ipak je NBA njegov zivot, 5 pik na draftu, to je nesto neobjasnjivo evropskim igracima tako da se mora razumjeti. Neka mu je sa srecom.
Jedva cekam da ga gledam mada nisam siguran koliko ce se naigrati pored Luke i Irvinga...

Najmanji su njemu problem Luka i Irving, svakako on ne bi bio ni u jednoj ekipi neko ko ima mnogo loptu u rukama, njegova uloga tamo je da bude defanzivni specijalista na pozicijama 1-3 koji moze da pogodi sut za 3 kad je sam i da napadne obruc kada mu neko izadje na sut. Sa te strane mu ova dvojica super odgovaraju, problem je u tome sto je Dalas krcat na pozicijama 1-3, imaju 6-7 dokazanih NBA igraca tu, tako da ako situacija ostane ovakva (a vrlo je moguce da nece), tesko ce do uloge vece nego sto je Ntilikina imao prosle sezone (13 minuta po mecu).
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
333
Reaction score
2.302
Локација
Novi Sad
Srecno Dante, hvala za ono kucanje u Areni par stolica ispred mene.
Nadam se sad vec nekom dolasku u naredna 3 dana.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
299
Reaction score
1.404
Локација
Čačak
Žao mi je što ide, ali mogu da razumem. NBA je NBA, ali kad vidim da je potpisao za Dalas onda pomislim da možda i nije to glavni razlog. Cenim da je to najviše uradio jer mu je devojka trudna. Jbg, da se ne lažemo, tamo kad ode nema nikakvog stresa, igraće opušteno i njoj će biti lakše. Ovde u pudličinom blatu nikad ne znaš šta može da se desi, a bogami ni u EL. Koji će im u životu neka budala Jabusele...

Izgleda da ne može da ga izbegne :D
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
3/6 izgleda sasvim pristojno, s tim sto Papin odlazak moze najlakse da se nadomesti u poredjenju sa drugim odlascima. Dantea nikad necu prezaliti i steta sto je kod nas bio samo jednu sezonu,mada je i sad bio jedan od najboljih plejeva EL,sledece sezone bi bio bez konkurencije...
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
469
Reaction score
2.534

Izgleda da ne može da ga izbegne :D
Nemoj da ovaj ode...Dante je otisao, ali mi ne zaboravljamo...Da ga jednom domacinski docekamo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.190
Reaction score
7.026
Локација
NbG
Kod tebe kolega bas preovladava ono da je tudje (i poznatije) sladje. Razumem ja da je Mirotic zvucnije ime, kao i Irving ali toliko potcenjivati nase igrace (Zek i Dante), koji su ove sezone ginuli i poprilicno doprineli da imamo sezonu iz snova mi nekako neukusno. Jasno je da na trzistu mnogo vise vrede al ne videh da se taj isti Mirotic sa barselonom prosetao do titule u EL, niti da je imao neku sezonu iz snova. Dalas sa sve pomenutim i Doncicem je tuzno i komentarisati, po dzinglovima bi covek pomislio da je Doncic mvp lige, a da je Dalas minimum igrao finale konferencije.
Partizan je mnogo vise od tog cirkusa od lige, u kojem ne sporim da igraju najbolji igraci sveta, pa ako je Exum resio da se tamo vrati i dokaze praticu ga i bodriti ako ne kao Bogdana onda bar kao Zofrija, Bertu i sve ostale nase ljude koji su se tamo okusali.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
491
Reaction score
2.723
Ako sve bude tako kao što se najavljuje, da Ledej i Naneli ostanu, a Papa ode, ja ću biti sasvim zadovoljan odlaznim rokom. S obzirom kakvu smo sezonu imali, i kako je u jednom trenutku postsezone izgledalo (sa Panterovim "potpisom" za Barselonu i Ledejovim prihvatanjem ponude Makabija), ovo je odlično. Da sam mogao da biram koja trojica od stranaca da ostanu, odmah bi izabrao Pantera i Ledeja, a za trećeg bi bila dilema između Nanelija i Dantea, mada bi vjerovatno izabrao Nanelija.

Prema tome, zasad je sve više nego dobro, a još nismo ni počeli da dovodimo pojačanja.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.052
Reaction score
4.746
Локација
Nomad
Kod tebe kolega bas preovladava ono da je tudje (i poznatije) sladje. Razumem ja da je Mirotic zvucnije ime, kao i Irving ali toliko potcenjivati nase igrace (Zek i Dante), koji su ove sezone ginuli i poprilicno doprineli da imamo sezonu iz snova mi nekako neukusno. Jasno je da na trzistu mnogo vise vrede al ne videh da se taj isti Mirotic sa barselonom prosetao do titule u EL, niti da je imao neku sezonu iz snova. Dalas sa sve pomenutim i Doncicem je tuzno i komentarisati, po dzinglovima bi covek pomislio da je Doncic mvp lige, a da je Dalas minimum igrao finale konferencije.
Partizan je mnogo vise od tog cirkusa od lige, u kojem ne sporim da igraju najbolji igraci sveta, pa ako je Exum resio da se tamo vrati i dokaze praticu ga i bodriti ako ne kao Bogdana onda bar kao Zofrija, Bertu i sve ostale nase ljude koji su se tamo okusali.
Ja sam prvi rekao da Partizan ne može da nadoknadi odlazak Dantea, a isto tako kažem da se neće naigrati u NBA, jer se niko ko je imao takav ugovor nije naigrao. Po svom ugovoru, on je od zančaja za klub odmah ispred 2-way igrača.

To što jedna grupa forumaša ima želju da od Partizana pravi nekakvu košarkašku alternativu, gdje je važnije kako ispadaš kod Tegije na klipovima, nego kako igraš košarku, to isto ne znači da Željko i Savić dovode igrače po toj logici, već će dovesti najbolje što mogu da nađu za pare koje imaju, sviđalo se to vama ili ne. Sjetite se Pejdža za kojim se kukalo ovde, a i Lesora koji je pljuvan najstrašije kad je dolazio.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Meni nekako cudan izbor kluba.
Dante koji je i dosao kod nas jer je trazio loptu u rukama i poziciju 1 ide u tim kod Dončica i Irvinga koji loptu vole vise nego leba da jedu.
Dante hvala na svemu i siguran sam da te opet gledamo u najlepšem dresu.
Negde sam procitao ali nisam proveravao da ga je trazio isti covek koji ga je birao kao 5.pika za Jutu, sad je u Dalasu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top