Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
827
Reaction score
4.379
Локација
Beograd
Vrlo zanimljivo napisan tvit, pominje se Sarasova era, a ne Barselona. Verovatno je bar jedan igrac od dvojice bivsi igrac Barselone iz Sarasove ere, a mislim da se najverovatniji kandidat sam namece, mada bih ja voleo da nas on zaobidje u najsirem luku. Inace, radio za koji radi ovaj koji je napisao tvit je poprilicno pouzdan kada je Barselona u pitanju (bar za fudbal, mada ne vidim zbog cega bi bilo drugacije za kosarku), tako da je moguce da ovde ima istine.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
188
Reaction score
358
Локација
Beograd
Pa pominjao se par puta Laprovitola. Sto bi se uklopilo u profil pleja koji se trazi. Ali nemam pojma. Meni se on svidja kao igrac, a zastave Argentine su na rasprodaji. Malo koriscene.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.673
Reaction score
14.004
Локација
Yaoundé
Čekajući ____________ (upisati po želji)...

21.jpg

... i taman kad se formira tim, počećemo da ludimo dok ne počne naredna sezona... a od osvajanja ABA nije prošlo ni mesec dana. Valja preživeti ovo leto...
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
234
Reaction score
1.146
Локација
Beograd
Jebote jel ste sveni cinjenice da cemo, ako Bog da, potpisati ugovor sa najboljim evropskim igracem ubedljivo. To je kao da vas u fudbalu trenira Pep i da dovede Embapea pritom imajuci Halanda i De Brujnea. Ja jos nisam svestan toga, ali bicu verovatno tamo negde u novembru kad budemo na 10-0 u EL na pocetku.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.513
Reaction score
13.871
Локација
tamo daleko...
Jebote jel ste sveni cinjenice da cemo, ako Bog da, potpisati ugovor sa najboljim evropskim igracem ubedljivo. To je kao da vas u fudbalu trenira Pep i da dovede Embapea pritom imajuci Halanda i De Brujnea. Ja jos nisam svestan toga, ali bicu verovatno tamo negde u novembru kad budemo na 10-0 u EL na pocetku.
Za mene je Panter najbolji evropski igrac trenutno.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.150
Reaction score
4.297
Локација
Beograd
Pisanje poruke, ili otvaranje teme na pogrešnom mestu
Ne znam iskreno za vas, ali ubite me, više od Mirotića, očekujem vest da smo stvarno zagrizli za Kalatesa :D .
 

gagui

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
11
Reaction score
19
Локација
Beograd
007fff8628f34db741740203d3e7d373.png
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.095
Reaction score
8.472
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Najbolje da pleja od 34 godine poducavamo tehnici izvodjenja slobodnih bacanja, ne bi li dostigao i za centre solidnih 60% :D
Bilo je jos plejeva pod Sarasom, Satoranski, Laprovitola.... a i Jan nije plej ali je voljan cak i agenciju da menja i napusti Miska... :rolleyes:

Stvarno postaje mucno vise citati vesti sa 10 razlicitih strana, koje govori skoro jedno isto uz minimalne varijacije... Potpisao, nije, jeste, samo sto nije, danas ce, sutra ce, za 3 dana, sleteo u Bg, ali to s odmora, nije nego cuva koze i ovce pa je zato u Srbiji, al svratio i kod babe, e nije nego otisao na svadbu...
Ovakvu sapunicu ne pamtim u skorijoj proslosti, i da se ne tice nas bilo bi mi degutantno i ne bi me 1% interesovalo.
Daj da se samo vec jednom zavrsi pa da barem dobijemo bolju i argumentovanu diskusiju po medijima u kojima ce se obracunavati koliko tacno obdanista je moglo da se renovira sa parama Miroticeve plate.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top