Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.720
Jedino sto je jos moglo gore da se desi na bazi časne pionirske reči je bilo da se kockamo sa Zekom oko njegovih uslova i da ostanemo i bez njega. To bi bila kataklizma, ovako još ima vremena da se ispravi situacija koju nam je dobri samaricanin zakuvao.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.111
Reaction score
5.170
Локација
vezenemam
Naprimer sestra koja je u fazona oni su nasi, srpski klub .
Ne moze ona to da razume
A moja mrznja svakim danom je sve veca i veca
Odjebi tu sestru, ako već "ne može da razume", pa nek ti je jedina.
Sa ciganima i smrdima kao sa gubavcima. Bez kontakta.

Zato i ne razumem te "Partizanovce" koji se žene/udaju sa smrdićima...Dođu mi nešto kao ovaj bogougodni mirota.
Ali da ne idemo u "nuklearni" ovde. Samo da im jebemo mater svima...sa troduplim kondomom naravno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nista me vise ne iznenadjuje vise u jednoj ovakvoj nakaradnoj drzavi koja je bukvalno postala Severna Koreja gde se jedno govno (a ne covek) pita za sve. Mirotic ako ne kaze ko mu je pretio onda nista nije rekao. Bitno da je naglasio da fmp nema nista sa tim. Dao je rIjec a onda je samo tako pogazio... pa kad si je vec pogazio onda lepo kazi ko ti je to pretio? A onda saopstenje Ostoje i novo zahvaljivanje zvalavom govnetu... ma jebite se svi.

Molim da se ne napada kolega @zoran mne. On jeste iznosio informacije koje su trebale da se dogode ali nije covek kriv sto se ovako desilo jer je verovao da Mirotic nece pogaziti svoju datu rec... verovao sam i ja iako sam svasta mogao da ocekujem pa i ovo sto se desilo. I posle neko pita zasto Smrdija? Zato sto ne moze drugacije dok je okupirana raznim govnima na celu sa najvecim govnetom.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
I onda se pojavi neko ovdje kao sto je bio slucaj tokom plej ofa Aba libe i kaze svaka cast OM, postavio je klub na zdrave i stabilne temelje.

Klub je stabilan u finansijskom i strucnom smislu, sve dok najvecem, gospodinu ZELJKU OBRADOVICU ne prekurci i kaze dosta mi je ovih poltrona, botova, ulizica, licemjera. A ova najnovija desavanja sigurno imaju uticaj na njega samog…
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.445
Reaction score
12.007
Локација
Beograd
Nista me vise ne iznenadjuje vise u jednoj ovakvoj nakaradnoj drzavi koja je bukvalno postala Severna Koreja gde se jedno govno (a ne covek) pita za sve. Mirotic ako ne kaze ko mu je pretio onda nista nije rekao. Bitno da je naglasio da fmp nema nista sa tim. Dao je rIjec a onda je samo tako pogazio... pa kad si je vec pogazio onda lepo kazi ko ti je to pretio? A onda saopstenje Ostoje i novo zahvaljivanje zvalavom govnetu... ma jebite se svi.

Molim da se ne napada kolega @zoran mne. On jeste iznosio informacije koje su trebale da se dogode ali nije covek kriv sto se ovako desilo jer je verovao da Mirotic nece pogaziti svoju datu rec... verovao sam i ja iako sam svasta mogao da ocekujem pa i ovo sto se desilo. I posle neko pita zasto Smrdija? Zato sto ne moze drugacije dok je okupirana raznim govnima na celu sa najvecim govnetom.
Ja ne vidim da je @zoran mne išta slagao.
Klub je potvrdio praktično sve što nam je Zoran i pisao(da su mu bili u kući na pregovorima, da je dao reč itd.) Uzdao se u reč i obraz sunarodnika, i nije ni prvi ni poslednji koji se opekao.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.411
Reaction score
38.021
Znam da su muzičke želje zabranjene, ali moram. Ovo je samo još jedna potvrda da nama u timu treba 12+ Kamerunaca. Neko kao Naneli, Panter, Zek... pa da vidimo kako ćoravo pseto cvili.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.324
Reaction score
2.561
Локација
Humska 1
Sta je tu je, zavrseno. Teraj dalje, nije jedan igrac nikad bio Partizan, steta sto je sve dobilo toliko paznje u medijima ali verovatno je to bio jedan od nacina da se dodatno opstruira sve. Sad da vidimo koja su pojacanja za dalje, ono sto je interesantno je da ako smo mu poslali ugovor na 3 god a sigurno ne bi igrao za stipendiju znaci da su te pare nekako obezbedjene i da ce moci da se preusmere za sta Zeljko trazi.

U vezi ovog tvita iznad, u redu je za neke stvari ali da neko zali sto smo oterali zalizanog ciganina u kurac ne mogu da shvatim, da je bilo pameti da se to odavno uradi.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Bas htedoh da napisem nesto slucno onom gore.
1. Propustili Slukasa
2. Oterali Madara zbog navodnog spama.
3. Posvafjali se sa zalizanim.
3.1. Shodno tome nismo doveli Niba.
4. Ispalila nas ova crnogorska picka zbog Janakopulosovih miliona, samo je cekao da Sengelija ne potpise, pa da moze da trazi sta hoce.
Najgora sredina prelaznog roka u istoriji. Sad nam fali dva pleja, cetvorka i petica. I to kad je vec pokupljeno uglavnom ono sto je bilo na jadnom trzistu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top