Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kada je potpisan Dante, nisam bio srećan. Posebno nisam bio zadovoljan idejom da igra pleja. Kada je počeo pripremni period, hteo sam da plačem. Na početku sezone sam čupao kosu...

Šta se desilo posle, svi znamo.

O Dozieru nešto puno i ne znam pa su mi očekivanja u skladu sa "znanjem". Znam ko ga je doveo i samo verujem da će ući u Dante mod iz drugog dela sezone.

Srećan mu početak! I njemu sa nama i nama sa njim!
 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Iskreno, za ovi 15-tak godina na forumu, najvise znanja o kosarci su pokazali Stojance i MisterMVP. Ne kazem da drugi nista ne znaju, ali njih dvojica su konstantni. I ne prihvatam sve sto kazu apriori, mozda se donekle i razlikuje moje misljenje od njihovih, ali iskreno, na kraju se mnogo cesce pokazivalo da su oni u pravu.

Ima tu svakako i drugih clanova cije misljenje cenim.

Ali ipak, kada je kosarka u pitanju, najvise volim njih da cujem
MVP je u fazonu Jokića, piše svake treće godine. Pojačanje je dobro ne sumnjam. Samo su mu brojevi užas. Videćemo kad dodje. Ako je dobar defanzivno biće dobar i u napadu. 10 ak poena 2 3 asistencije to bi trebalo da moze. Biće od Alekse i Jareta dobar doprinos. Dobar centar i opet napadamo titula El. Očekujem i od Smajlija da pokida.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
342
Reaction score
1.785
Локација
Панчево
MVP je u fazonu Jokića, piše svake treće godine. Pojačanje je dobro ne sumnjam. Samo su mu brojevi užas. Videćemo kad dodje. Ako je dobar defanzivno biće dobar i u napadu. 10 ak poena 2 3 asistencije to bi trebalo da moze. Biće od Alekse i Jareta dobar doprinos. Dobar centar i opet napadamo titula El. Očekujem i od Smajlija da pokida.
Brojevi ne znače ništa, ipak. A da su dobri, ostao bi tamo (zanemarićemo ono što zbog uroka neću da pominjem). Uostalom, izaberi bilo kog igrača iz EL pa mu pogledaj NBA brojeve (naravno, ukoliko je igrao tamo). Da je on živ i zdrav, za ostalo ćemo lako.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.954
Reaction score
27.064

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
64
Reaction score
522
Više upisa u temi bilo oko kuknjave da niko neće doći, nego sad kad je došao brat Pidžej.

Verovatno sam stoti koji isto ponavlja, ali kao prvo da brat ima 15+ poena i 7 asistencija u NBA danas bi potpisao za Majami i 27 miliona godišnje. Drugo, i onaj smećar Kampaco je bio poprilično skroman u NBA, pa eto ga kod ciganije dosta dobro odigrao. Plus da ne zaboravimo da će Pidžeja da trenira Žoc.

Dobrodošao Pidž!
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Apsolutno se slazem, pogotovu za Stojanceta ali ajde I mi slepci da sta kazemo a ne budemo popljuvani. Nije u duhu Grobarstva da samo sledimo jednu osobu :))

Naravno, slazem se potpuno :)) Nego smo bili svedoci da dosta ljudi nije moglo prosle sezone da predvidi sta je Zeljku u glavi. Pa vodjen time, pokusavam da uz pomoc Stojanceta desifrujem to barem delimicno :D Jbg, volim kosarku, ali nisam bas toliko takticki potkovan :D
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
U pravu si da ima bolje brojeve,ne bi ni dosao... Trebao je pre da dodje. Izgubio je 6 godina u lošim brojevima. Samo posle Erika Mike, imam fobiju od tih nepoznatih igrača. Jos Bogdan rekao da je Mika bomba. Bice dobar ovog je Željko birao. I dobro što je otišao Madar, ovaj je sigurno bolji. Samo šteta sto je na 1 god. U drugoj bi bio mnogo bolji. Moracemo da ga čekamo do marta. Ali tad ce i da nam treba.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.636
Reaction score
8.835
Локација
"preko bare"

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
207
Reaction score
1.514
Локација
Beograd
Za svu “užasni brojevi u NBA” braću na forumu: Panter i Ledej su imali strasne brojeve u NBA…. a da nisu igrali…. Ljudi, bilo koji igrač iz rotacije bilo kog NBA kluba pravi ozbiljnu razliku u EL. Marcus Howard je igrao iskljucivo garbage time u Denveru i to ponekad pa se userava u EL.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Gledao sam Jamesa par puta u Bruklinu. To nije taj igrač. Ja sam samo rekao da mu je loša statistika već 6 godina u NBA ali da ne sumnjam u Željko izbor. Vidim da mu je sut za 3 30 posto i slobodna bacanja 67. To je sramota da jedan bek ima. Ali popravice oba bez sumnje. Slobodna bacanja moraju da idu preko 80 posto kod Željka, ne sumnjam. Za 2 nije loše ali i to će da popravi. Vidim da je jak i krupan to je dobar podatak. I čujem od vas da je dobar defanzivno. Ali moraćemo da ga čekamo do marta to je sigurno. Smem ruku da dam. Ne verujem da je više od 500k plaćen. Tj ne bi mu dao više. Zato ce sledece sezone da naplati i ovu.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Čovjek ladno ima dosije svakog člana foruma. I onda se nađu neki da mu ne vjeruju kada kaže za člana da je ganci. :D
Moze centrala da pogresi jednom, ali ne 100 puta! :D

Sto se novog pojacanja tice, ne znam sta da ocekujem, ali znam da ce ga Zeljko uklopiti na najbolji nacin, tako da ne sumnjam da ce zavrsavati ono zbog cega je doveden :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top