Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1

I Alternativna TV javlja od "izvora bliskih klubu". Ovo je televizija koja je u Dodikovom klupku medijskog mraka. Ako su "izvori bliski klubu", onda smo i od Dodika povukli budzet ove godine. Svakako nam je on u nekom pocasnom stanju u klubu, red je da se isprsi.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ma samo lepim linkove, ali u pravu si.

Mada mi izgledaju kao da su se zaletili za ekskluzivu. Jer sportom se bave samo korespodnecijski, prenose sta drugi kazu. Pogledaj ostale vesti. Ovo da oni imaju neku ekskluzivnu vest nema bas kod njih. Takve vesti su najopasnije. :D

Neka Mirote, nacemo mu mesto u ekipi, samo da jako radi na treninzima. :shal
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Nego, sta je sa peticom? To nam je vazno. Smajli ce imati najbolju sezonu, Balsu jedva cekam da se vrati u ritam. Ali ne treba se igrati sa pozicijom pet. Treba neka zver...

Ako cemo dovoditi jos neku zvijer, logicno je da to bude petica ( ako zadrzimo Dantea, Zeka i Nanelija). Ne smeta da bude Spanac, kad se vec frljate visemilionskom spanskim bombama..

Ne treba nama puno novih igraca ako Zek, Naneli i Egzum ostaju... Vrhunski centar umjesto Lesora, Hezonja ili tako neko umjesto Papapetrua i to je to. Mozda jos jedan igrac za rotaciju.

Smajli, Aleksa i Jam su sad vec legitimni evroligaski igraci, od Andjusica se ocigledno ocekuju neki malo racionalniji i konstantniji minuti,Balsa bi trebao napredovati u toku sezone da u drugom dijelu moze i na njega ozbiljno racunati, Trifa valjda ostaje, i on vjerovatno moze jos malo bolje...
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
Ako cemo dovoditi jos neku zvijer, logicno je da to bude petica ( ako zadrzimo Dantea, Zeka i Nanelija). Ne smeta da bude Spanac, kad se vec frljate visemilionskom spanskim bombama..

Ne treba nama puno novih igraca ako Zek, Naneli i Egzum ostaju... Vrhunski centar umjesto Lesora, Hezonja ili tako neko umjesto Papapetrua i to je to. Mozda jos jedan igrac za rotaciju.

Smajli, Aleksa i Jam su sad vec legitimni evroligaski igraci, od Andjusica se ocigledno ocekuju neki malo racionalniji i konstantniji minuti,Balsa bi trebao napredovati u toku sezone da u drugom dijelu moze i na njega ozbiljno racunati, Trifa valjda ostaje, i on vjerovatno moze jos malo bolje...
Nama svakako fali petica, bio bih zadovoljan Nebom, neka krupnija teojka, opet, bio bih zadovoljan Hezonjom. Bas sam skroman. I bez odlazaka, fali nam cetvorka i neka dvojka ili kombo bek. Nama je rotqcija ove sezone bila preuska. Sa 7-8 igraca smo ostvarili sta smo ostvarili, tako da je uspeh jos u veci. Ali ako hoces na F4, tesko bez dovoljno igraca.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ako nisam zgresio, bio je 2.5 god kod nas, valjda je to tri sezone?
Tipa od januara 2012 do leta 2014...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Ne bih se začudio da dođe Mirotić, pogotovo ako uzmemo u obzir način na koji je došao npr. Ledej. Tad smo dobili insajd informacije da ga ne vide u timu za sledeću sezonu i odmah smo reagovali.
Isto tako su u Barseloni objavili još pre par meseci da ide smanjivanje budžeta i ne bi me uopšte iznenadilo da smo još tada kontaktirali Mirotića i pokušali da ga rešimo. Naravno, ovo je samo moje neko razmišljanje. Može bit, ali ne mora da znači :D
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Pa pise u tekstu Vesely, Page i Bertans. Zato se cudim sto nema i njegove slike.
A na stranu na to sto za njega i Veselog se nadam da nisu zavrsili sa Partizanom. Tj sa ce se izjednaciti sa Panterom, po 4 godine bar ;)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
И да дође Стеф Кари, прва виолина овог тима је КЕВИН ПАНТЕР. То је заслужио и радом на тренинзима што су сви живо потврдили, а онда и односом према дресу, тиму, навијачима и игри.
Остали нек' се поређају како им воља.

Гробарима у мом граду осмијех не силази са лица и буквално како кога сретнеш прво иде ријеч Пантер уз осмијех па тек онда поздрав.
Само нека траје...
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.150
Reaction score
2.077
Локација
u srcu šesnaesterca
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.377
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Možeš li da zamisliš da njega Čović vodi u policiju da daje izjavu?
Nemam pojma meni je on šifra, izgleda kao dobar momak ali ima neka šizofrena cepanja te je Crnogorac te Srbin te Španac, te je cepao zastavu te je nije video, sad se skoro zamonašio vucara se sa onim ciganskim monahom što nutka decu sa 2 tamjana za handjob. Nemam pojma kakav je.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top