Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.915
Reaction score
7.833
Da me je neko pitao ( srecom nije ) na kraju sezone, koja 3 igraca od Pantera, Exuma, Ledeja, Matiasa, Janija i Madara bi izabrao da ostanu, prva dvojica bez dileme su Kevin i Zek, onda bi se lomio i ne znam na ciju stranu bi prevagnuo Dante ili Naneli.
Posto ja volim igrace, koji kaznjavaju sutem, onda je cool potez ovo sa Nanelijem, dok je Dante ispunio svoju misiju i vratio se nazad u NBA i zelim mu svu srecu, pa da nam se jos jednom putevi ukrste.
Matias je dao sve sto je imao za nas klub, velikii covek i zahvalan igrac, cini mi se da je dostigao neki zenit i uvek bi Zeka izabrao pre njega.
Papapetru je protiv cigana imao zapazene role i kad je bilo gusto nosio nas je u jednu utakmicu, verovatno nije ispunio nasa ocekivanja i to je to.
Madar, ispao sisa i pored mucke masnokosog teljada zvani MR.

Centar i plej ne smeju da se promase, nadam se da ce Zeljko i Zoran napraviti najbolji moguci izbor.

I da, budzet mozda nam je ove sezone 15 miliona, ali svakako kroz sezonske i prodaje karata cemo pokriti vise od 60%, tako da neka se jebu i panteri i peder i moralni gmizavac.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
htedoh da napisem da je onda bolje da budemo 7-8 bez zeljka
Samo je problem sto nas psiho bas tu i zeli… a davice nas za porez bili 7-8 ili prvaci evrope, samo u ovom momentu jedina brana za to je Zeljko…

Mada.. mozda stvarno nam je fudbal mera… oni 11 stranaca, kriminalac govori kako im vise nismo konkurencija, a svi na to cute… sem Bibrasa… a on kad progovori i nazove stvari pravim imenom, javi se neki ker koji za mrvu ce da pljuje po svemu…


Sam cu sebe citirati… i vezati za fudbal…

Kao znas jak FK zveda i jak KK Partizan pa da kao svi budu mirni…

Doveli su 8 igraca, ako se ne varam, 7 je iz EL ekipa, sigurno ce dovesti jos dva i imace roster od 13-14 igraca…

Prosle godine smo doveli koga smo doveli, lako je sad biti pametan pa reci da je Exum bio pravi potez, mnogi ovde su zeljka pljuvali i mislili da nema pojma kad je Exumu dao da bude prvi plej.

Sa maltene 8-9 igraca smo izneli citavu sezonu, od tih 8-9 Smailagic i Madar tek pocinjali da igraju ozbiljnu kosarku…

Ocigledno ih nas uspeh iz prosle sezone mnogo boli… ali boli me kurac za njih, da dovedu 150 EL igraca nece imati nikad ono sto mi imamo, ali ocigledno da ovde ljudima (Grobarima) mi sami sebi smetamo, pa pametujemo oko svega, pljujemo svoje, a ona arena prosle godine je bila oaza u ovoj pustinji od zemlje…

Napasce nas svim silama, mrze nas iz dna duse, ne mogu Zeljka da nam oproste, ne nijednog igraca, nego Zeljka, jer znaju da on covek to nosi sve, i da mu ne kogu nista ni tabloidi, ni psiho ni niko, jer je vece ime sam on kao pojedinac nego citav njihov klub sa sve legendama kluba i trenutnim igracima…

Bice ove sezone tesko, poraza sigurno, al nemojte da sumnjamo kao prosle, da teramo zeljka pa da posle lizemo to sto je receno…

Niko od njih nema moralni problem da oni trose pare poreskih obveznika jer je uvrzeno misljenje da njima to pripada, kako KK tako i FK, da su oni Srbija, FK je na to pristao, KK se bori, ali bez nas, ne mogu nista..

Doslo mi je ovo da napisem, jer vifim gde sve ovo vodi, vidim naslove za Mirotica ako dodje, vidim naslove za prvu slabu Panterovu ili Ledejevu partiju, ili prvi izgubljeni derbi… Vodi u to, da smo uradili nesto sto nismo smeli, kao onomad Marko Nikolic, i vidite gde smo sada….
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
290
Reaction score
1.327
Локација
Čačak
Sam cu sebe citirati… i vezati za fudbal…

Kao znas jak FK zveda i jak KK Partizan pa da kao svi budu mirni…

Doveli su 8 igraca, ako se ne varam, 7 je iz EL ekipa, sigurno ce dovesti jos dva i imace roster od 13-14 igraca…

Prosle godine smo doveli koga smo doveli, lako je sad biti pametan pa reci da je Exum bio pravi potez, mnogi ovde su zeljka pljuvali i mislili da nema pojma kad je Exumu dao da bude prvi plej.

Sa maltene 8-9 igraca smo izneli citavu sezonu, od tih 8-9 Smailagic i Madar tek pocinjali da igraju ozbiljnu kosarku…

Ocigledno ih nas uspeh iz prosle sezone mnogo boli… ali boli me kurac za njih, da dovedu 150 EL igraca nece imati nikad ono sto mi imamo, ali ocigledno da ovde ljudima (Grobarima) mi sami sebi smetamo, pa pametujemo oko svega, pljujemo svoje, a ona arena prosle godine je bila oaza u ovoj pustinji od zemlje…

Napasce nas svim silama, mrze nas iz dna duse, ne mogu Zeljka da nam oproste, ne nijednog igraca, nego Zeljka, jer znaju da on covek to nosi sve, i da mu ne kogu nista ni tabloidi, ni psiho ni niko, jer je vece ime sam on kao pojedinac nego citav njihov klub sa sve legendama kluba i trenutnim igracima…

Bice ove sezone tesko, poraza sigurno, al nemojte da sumnjamo kao prosle, da teramo zeljka pa da posle lizemo to sto je receno…

Niko od njih nema moralni problem da oni trose pare poreskih obveznika jer je uvrzeno misljenje da njima to pripada, kako KK tako i FK, da su oni Srbija, FK je na to pristao, KK se bori, ali bez nas, ne mogu nista..

Doslo mi je ovo da napisem, jer vifim gde sve ovo vodi, vidim naslove za Mirotica ako dodje, vidim naslove za prvu slabu Panterovu ili Ledejevu partiju, ili prvi izgubljeni derbi… Vodi u to, da smo uradili nesto sto nismo smeli, kao onomad Marko Nikolic, i vidite gde smo sada….
Svaka čast za post! Svi u arenu, maksimalna podrška!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Kad je ostao Naneli, zadrzan je timski duh od prosle godine. Ne smijem ni da pomislim kad krenu kapiten, Dzejms i Nikola da gadjaju trojke. Protivnici nece znati ni dje ce ni sto ce. Nece smjeti ni da udvajaju jer slijedi surova kazna. Jos ako dodamo pleja sa dobrim ulazom, mada je i Jare u tom segmentu top, bice zurke.
Sto se centra tice, treba nam zivotinja koja skace i ubijedjen sam da ce biti Amer, ali iz EL, iz jedne istocne zemlje. Nijesam siguran u to, samo neke glasine
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Навлачи нас Спејс на закључавање теме.
Вјерујем у здрав разум осталих модератора и да ће њега санкционисати а не тему :D

Пс: Детелинарац већ отишао по кључ :icon-evil:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top