Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.070
Reaction score
8.373
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Naravno… razumem…

Ali (uvek ima ali) ako se desi najgore po Partizan ( a znajuci sve, to je najizglednije) i on ne dodje, jedino gore je sto niko nece verovati u te pretnje.

Navijaci ce pricati o tome, niko u to nece poverovati, tablodi naravno nece objaviti, a Nikola nece nista reci jer ce biti daleko…

A brate, šta nas zabole da li ce da veruju cigani, poznati po pravednom i racionalnom stavu, i poštenom i finom ponašanju!
Ko im jebe mater!
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Niti je igrao kod cigana niti im je obecao da ce preci kod njih, nas je navijac od malih nogu, mnogi su prelazili iz zvezde u partizan i obrnuto pa osim navijackih uvredljivih prozivki i skandiranja nikad nista nije bilo. Ne vidim u cemu je problem vezano za prelazak kod nas osim mozda u tome sto ne ponajbolji igrac Evrope??? :)
A sto se tice prijetnji vezanih za biznis, ima momak 20 miliona u dzepu nece propasti ako se ostavi biznisa u Srbiji jos koju godinu dok sns ne pukne.
Salu na stranu, mislim da posle svega nije realno da nam ovaj transfer propadne zbog bilo kakvih prijetnji.
Sa vjerom u Boga, do druge titule prvaka Evrope.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.181
Reaction score
6.964
Локација
NbG

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Samo da bi da se zavrsi ova saga oko Mirotica. Nikako mi se ovo ne svidja, kad god nesto veliko ovako dugo traje i o tome pisu svi danima najcesce nije prolazilo dobro po nas.

Krupne stvari se zavrsavaju bez velike price, daleko od ociju javnosti i samo objavis kad je gotovo gotovo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ček sad se Mirotić iznenadio što se ovde država petlja u sve ako je i tačno sve što se priča :D kao da je iz islanda došao a ne iz cg
Šou. Ako se dogovorio ikako potpisaće jer je sve to znao i ranije, ako se nije dogovorio nego rekao “verovatno” onda se nije ni dogovorio.
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Ovo je coravog maslo,zvalavi vise voli glasove od oca i majke a kamo li od ciganske kurve.
Ako se ovo procuje nalupace coravom samare sto mu pravi stetu i sve ce mirno proci.
On nas unistava samo ako to moze da ide tiho.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
375
Reaction score
2.172
Локација
Trstenik
Ali nije mi baš logično da bi veliki peder sabotirao Mirotićeve investicije i otvaranje biznisa u Srbiji, jer bi na taj način radio protiv svog interesa, a to je da dijaspora donosi pare u Srbiju.
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Opustite se, zamislite da je godina 2009. jul mesec, i da cekamo trening pred mec EL sa Unikahom da Bo Mekejleb sleti u Beograd i odvede nas na F4.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.079
Reaction score
4.030
Локација
Beograd
Ljudi, pre nego što bilo šta napišete, dobro razmislite.
Ako je neko neprijatelj ovom poganom režimu generala Franka v. 2.0 onda smo to mi, navijači Partizana.

Ne bih da se pravim pametan, ali ovo je nešto što se moglo očekivati, jer kada igrač jasno kaže da neće kod njih ili mu se useru u karijeru ili kao u ovom slučaju unište sve ostalo van sporta.

Jel zaista mislite da je Madar otišao tek tako? Da ono đubre nije i ono pod šapom psihopate?!

Daj Bože da grešim, ali nisam optimista... Ako se ovo loše po nas završi, makar to značilo kraj, Željko mora da izađe i otvoreno kaže sve. Ako neko ima integritet, onda je to on. Ovo je već odavno prešlo svaku meru, ali ovo je stvarno previše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top