Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Meni se donekle dopada ova razocaranost kod mnogih navijaca zbog "loseg" prelaznog roka. Bas ne volim onu atmosferu u stilu da cemo gaziti sve redom, da lagano uzimamo evro titulu...
Vidim da mnogi ovog Dozera i ne smatraju za neko pojacanje, pored toga sto je dosao po zelji najveceg uma evropske kosarke, i sto vec imaji iskustvo sa Exumom, koji takodje im nije bio po volji.
Verujem da ce i cetvorka i petica da budu na tom nivou, pa ce ta razocaranost ostati do pocetka sezone, dok se masina ne upali i tek tada ce poceti zaokret u raspolozenju, od razocaranost u totalnu euforiju, dok ne zavrsi sezona, onda opet sve iz pocetka.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
77
Reaction score
311
Локација
_ . . _

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Sezona 2017/18, čini mi se da je u ovo vreme ekipa već bila kompeltirana... posle se raspala, ali dobro, nećemo sitničariti.

1692274740813.png

stvarno nekad ne verujem šta čitam. Kao prvo, pojma mi nemamo (i tako treba i da ostane) s kim se pregovara(lo) i kakvi su dogovori postignuti.
Drugo, sve i da je ekipa na okupu sada, ne bi mogli da treniraju jer po pravilima sindikata igrača, najranije 5 nedelja pre početka (neke) lige mogu početi pripreme, zbog toga se i piše da su ovi treninzi za mlađe igrače koji ranije počinju - neobavezni.

Prva sam koja preispituje sve i svaki autoritet, ali ovde se baš preteruje sa preispitivanjem Želimirovih i Savićevih kompetencija samo na osnovu toga što NEMA INFORMACIJA u javnosti.
 

jucaantonello31

Početnik
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
47
Reaction score
153
Локација
Užice
Koliko je stranica ispisano ovde prosle godine da li je Dante plej, i da Lesor ne moze nikako biti prvi centar za el, itd itd...
Opet se stvari ponavljaju, meni po malo smesno ali kapiram ljudi moraju pisati.
Opustite se braco grobari i uzivajte u ovim trenutcima, od mene nema srecnijeg jer zivim u vremenu kada je najveci Zeljko Obradovic trener naseg Partizana. Trunke sumnje ne sme da postoji u njega i u njegove poteze!!!
Napred Partizan!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.083
Reaction score
15.791
Локација
Храм фудбала
Ма џабе све људи, треба опет писати "отворено писмо" Зорану да убрза са појачањима, јер ово курцу не ваља за сад :icon-evil:
Дај нам шлепере играча,а не ово један на мјесец дана.
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
168
Reaction score
345
Локација
Beograd
@Zalad
...i ne samo titula koja je došla kao šlag na celu sezonu (šteta što nije i f4) već kako bi mladi rekli celokupan hajp oko našeg košarkaškog kluba. Kompleks iz predgrađa je proradio mnogo ranije, još sezona nije ni završena kada su objavili da se i oni sele u arenu. Bolela ih je svaka prodata sezonska, svaki navijač, tekst, intervju, svaka slika sa naših utakmica i ne samo u Areni već i u Bolonji, Milanu, Minhenu, Kaunasu... Boleo ih je i skupljeni novac za klub jer govna ciganska su navikla da se sipa u njih, kakvo crni prilozi navijača. Zato sada verovatno i nema "države" da ispuni svoj deo oko tog famoznog poreza.
I možda smo mogli da naslutimo da će krenuti saplitanje sa svih strana prilikom priprema za novu sezonu ali jbg, onaj ko treba da radi taj deo nije svoj i samostalan već drug član bibliotekeee, a sportski deo kluba iz dana u dan dobija saznanja sa kakvim zlom se mi u stvari susrećemo i da je tu najmanje sporta u stvari. Uglavnom siguran sam da im je ovo odlična škola i u slučaju PJ se pokazalo da se radi na drugi način. Gledam jadne portale kako se trude da nešto iskopaju, zakotrljaju neku novu sapunicu al džaba im bilo. Sladili ste

Prošlogodišnji tim izgleda konkurentno a ovaj ne? U čemu je razlika osim što trenutno nemamo prvog centra? Dantea ne računam jer za njega ne postoji zamena... Sve ostalo što je promenjeno je bolje nego prošle godine, a tu uključujem i ostanke igrača koji će sigurno igrati bolje nego pre (duži rad sa Željkom). Na čemu zasnivaš svoje pretpostavke bar ih objasni?
Hajde da probam da objasnim. Mi smo prosle sezone imali igraca koji je igrao 35 min na svojoj poziciji. Imali smo Lesora koji je dobar deo sezone bio najbolji skakac i jedan od boljih poentera EL. Papapetru je bar doprinosio u odbrani. Madar je igrao sve bolje. Egzuma niko nije mogao da cuva na poziciji jedan, pa ni dva. Dovedes Ponitku, za koga mislim da je apgrejd u odnosu na Papapetrua, Jaramaza koji je mozda u ovom trenutku u ravni sa Madarom, ali Madar je daleko veci talenat i Doziera koji je macka u dzaku, a sigurno nije u klasu sa Egzumom. Imas problem petice, jer Lesor je mogao da isprati sve igrace, to tesko da cemo naci. Gomila je igraca proslo i potpisalo za druge dok smo cekali svetog haralampija. Ostaju nam restovi iz NBA i to je to. A ima 8-9 timova koji su ozbiljno jaci nego prosle godine. I kako smo mi konkurentni? Na papiru, pisem o onom sto ja vidim. A trudim se da budem realan. Jel opet treba da nam se desi jebeni Real, da nam iskljuce dva igraca i da ispusimo mozda i za titulu u EL. Zeljko je rekao da mu treba 15 igraca. Koliko sad ima? 10-11.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
282
Reaction score
1.303
Локација
Čačak
Hajde da probam da objasnim. Mi smo prosle sezone imali igraca koji je igrao 35 min na svojoj poziciji. Imali smo Lesora koji je dobar deo sezone bio najbolji skakac i jedan od boljih poentera EL. Papapetru je bar doprinosio u odbrani. Madar je igrao sve bolje. Egzuma niko nije mogao da cuva na poziciji jedan, pa ni dva. Dovedes Ponitku, za koga mislim da je apgrejd u odnosu na Papapetrua, Jaramaza koji je mozda u ovom trenutku u ravni sa Madarom, ali Madar je daleko veci talenat i Doziera koji je macka u dzaku, a sigurno nije u klasu sa Egzumom. Imas problem petice, jer Lesor je mogao da isprati sve igrace, to tesko da cemo naci. Gomila je igraca proslo i potpisalo za druge dok smo cekali svetog haralampija. Ostaju nam restovi iz NBA i to je to. A ima 8-9 timova koji su ozbiljno jaci nego prosle godine. I kako smo mi konkurentni? Na papiru, pisem o onom sto ja vidim. A trudim se da budem realan. Jel opet treba da nam se desi jebeni Real, da nam iskljuce dva igraca i da ispusimo mozda i za titulu u EL. Zeljko je rekao da mu treba 15 igraca. Koliko sad ima? 10-11.
Druže sam si naveo da nam fale 2 igrača koja će i doći: pozicije 4 i 5. Van toga roster je popunjen osim ako ne misliš da imamo budžet od 20 miliona i 18 igrača. Čemu nervoza? Za igrače koje smo navodno "propustili" veću glupost nisam čuo. Jel ti stvarno misliš da Željko ne bi doveo neke od tih igrača da je hteo/mogao? Mozda je i neke hteo ali nije mogao finansijski da isprati, ali od svih tih igrača bar neki bi došao da smo ih stvarno i hteli. Očigledno je da hoćemo NBA igrače i da se smatra da su oni daleko bolji od trenutnih u EL (pokazalo se tačno u mnogo slučajeva, najbolji primer: Dante). I još jedna stvar: reći za nekoga da sigurno nije bolji od bilo koga pa čak to bio i Dante je velika glupost. Možemo li bar da sačekamo i da vidimo?
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.546
Reaction score
3.836
Локација
Beograd
Ne mozemo tj. ne moramo jer je on licno skautirao Douzera. Svaki njegov potez zna. Toliko puta ga je gledao da zna da je on indijanac u odnosu na Egzuma.

Jer resto iz NBA je go kurac. Olinde, Blek, Nibo... su licno Medzik, Meloun, Veber licno za svakog resto igraca iz NBA.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Piše Đorđe Matić da je Kaminski opet u igri. A navodno ćemo dovesti još samo jednog igrača na krilnoj poziciji, pretpostavljam da se tu misli na krilnog centra tj. četvorku.

Retko kad se za cistu cetvorku kaze da igra na krilnim pozicijama. Iz ovog opisa prva stvar koja mi pada na pamet je da je ideja da to bude neko ko igra 3/4, pa da imamo i rezervnu cetvorku i popunjeniju spoljnu liniju time sto bi Ponitka vise igrao na 1/2 nego sto je planirano. Sto se Kaminskog tice, nisam neki fan tog tipa igraca, pogotovo pored Smajlija i Ledeja ne vidim potrebu za njim, ali ajde, Zeljko sigurno zna mnogo bolje nego ja.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Dok god Kaminski , Mamukesvili [ (ili kako se vec zove ) i Dragic nisu nasli angazman , ja sam miran. Mada ne sumnjam da postoji opcija b, i c , a vrlo verovatno i d.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Retko kad se za cistu cetvorku kaze da igra na krilnim pozicijama. Iz ovog opisa prva stvar koja mi pada na pamet je da je ideja da to bude neko ko igra 3/4, pa da imamo i rezervnu cetvorku i popunjeniju spoljnu liniju time sto bi Ponitka vise igrao na 1/2 nego sto je planirano. Sto se Kaminskog tice, nisam neki fan tog tipa igraca, pogotovo pored Smajlija i Ledeja ne vidim potrebu za njim, ali ajde, Zeljko sigurno zna mnogo bolje nego ja.
Znam da se retko kaže i vrlo je moguće da se misli baš na takvog nekog igrača koji pokriva 3/4, kao što je bio Papapetru...Vidi se da Željko pravi tim sa mnogo igrača koji mogu da igraju na dve, pa i tri pozicije, tako da će sigurno biti dosta rotacija i kombinacija. Meni je samo bitno da Ledej ima više odmora, ono bi stvarno bilo teško izdržati dve sezone zaredom.
 

savopfc

Grobar
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
253
Reaction score
104
Hajde da probam da objasnim. Mi smo prosle sezone imali igraca koji je igrao 35 min na svojoj poziciji. Imali smo Lesora koji je dobar deo sezone bio najbolji skakac i jedan od boljih poentera EL. Papapetru je bar doprinosio u odbrani. Madar je igrao sve bolje. Egzuma niko nije mogao da cuva na poziciji jedan, pa ni dva. Dovedes Ponitku, za koga mislim da je apgrejd u odnosu na Papapetrua, Jaramaza koji je mozda u ovom trenutku u ravni sa Madarom, ali Madar je daleko veci talenat i Doziera koji je macka u dzaku, a sigurno nije u klasu sa Egzumom. Imas problem petice, jer Lesor je mogao da isprati sve igrace, to tesko da cemo naci. Gomila je igraca proslo i potpisalo za druge dok smo cekali svetog haralampija. Ostaju nam restovi iz NBA i to je to. A ima 8-9 timova koji su ozbiljno jaci nego prosle godine. I kako smo mi konkurentni? Na papiru, pisem o onom sto ja vidim. A trudim se da budem realan. Jel opet treba da nam se desi jebeni Real, da nam iskljuce dva igraca i da ispusimo mozda i za titulu u EL. Zeljko je rekao da mu treba 15 igraca. Koliko sad ima? 10-11.
da 10-11
druže, opušti se. odmori malo jadan
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
Jedna stvar je reći "plašim se" ili "sumnjam" a sasvim druga da je nešto "katastrofa"... Kad bi malo opreznije pisali svoje stavove neki ne bi iritirali druge, tako da ako sebi daješ pravo da ti jezik bude "britka sablja" nemoj da kukaš što ima i drugih sa takvim jezikom koji ne misle kao ti...
Na 1-2-3 imamo Avramovića, Jaramaza, Doziera, Pantera, Ponitku, Nanelija, Trifunovića i Anđušića, to je 8 igrača
Na 4-5 imamo Lejdela, Alena, Balšu i Vukčevića, to je 4 igrača.
Do 15 nedostaje još 3 igrača, dva visoka i jedan za niže pozicije.
Dva visoka su prioritet i to će doći verujem u narednih 10-ak dana, za niže pozicije možda i ne dođe niko, u suprotnom neće biti uopšte minuta za Uroša (i Danila).
Ne znam kako ikome ovo liči na katastrofu ili mislite da Trifunović, Vukčević i Anđušić ne treba da budu 12, 13. i 14. igrač već 15, 16. i 17...
Aj malo logiku da uključimo, nije teško
Treba nam centar (Kaminski teško da je to...) i još jedna četvorka koji je pre svega radnik i ratnik, profil igrača kakav je npr. onaj grk što se pokačio sa Itudisom, Asprogenis ili kako se već zove (ne kažem on pričam o profilu igrača) ili neko ko može da igra 3/4 i to je to, sve preko toga je naklapanje i nerealno. Ne vidim da je pametno imati više igrača od kojih će bar 3 biti užasno nezadovoljni jer nisu u rosteru svaki meč. Atmosfera je mnogo bitna, ne trebaju nam ni lude glave ni nadobudne glave koje misle samo na sebe.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Ne znam . Znam da im je tesko , i da se nikad nisu borili sa ovim s cime se sada bore. I nadam se da ce izdrzat a mi ako ne mozemo pomoci , necemo valjda ni.odmoci svojim glupim komentarima koji podrzavaju Covicev a i drzavni narativ

.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.336
Локација
Kej Republika
Hajde da probam da objasnim. Mi smo prosle sezone imali igraca koji je igrao 35 min na svojoj poziciji. Imali smo Lesora koji je dobar deo sezone bio najbolji skakac i jedan od boljih poentera EL. Papapetru je bar doprinosio u odbrani. Madar je igrao sve bolje. Egzuma niko nije mogao da cuva na poziciji jedan, pa ni dva. Dovedes Ponitku, za koga mislim da je apgrejd u odnosu na Papapetrua, Jaramaza koji je mozda u ovom trenutku u ravni sa Madarom, ali Madar je daleko veci talenat i Doziera koji je macka u dzaku, a sigurno nije u klasu sa Egzumom. Imas problem petice, jer Lesor je mogao da isprati sve igrace, to tesko da cemo naci. Gomila je igraca proslo i potpisalo za druge dok smo cekali svetog haralampija. Ostaju nam restovi iz NBA i to je to. A ima 8-9 timova koji su ozbiljno jaci nego prosle godine. I kako smo mi konkurentni? Na papiru, pisem o onom sto ja vidim. A trudim se da budem realan. Jel opet treba da nam se desi jebeni Real, da nam iskljuce dva igraca i da ispusimo mozda i za titulu u EL. Zeljko je rekao da mu treba 15 igraca. Koliko sad ima? 10-11.
Preživeo si početak i sredinu prelaznog roka. Dobro je. Izdrži još koju nedelju, pa se javni opet, sledeće godine jula meseca.

Nadam se će sama završnica prelaznog roka biti po tvojoj meri, da ćemo bar još 2 divljaka dovesti. Da divljaju po EL i ABA parketima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top