Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.852
Ne rece nam nista ni za ovog na klupi koga drma sujeta, i tu smo ocigledno deficitarni...
A jebem mu misa, i ovi Grobari, 17000 sezonskih u najavi, treba to gledati cele naredne sezone, a tek je sredina prelaznog roka.
Orao pao, orao pao...
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Skroz je u redu truditi se da pomogneš svom klubu na razne načine, pa i unošenjem nervoze ili širenjem defetizma u neprijateljskim redovima, sve kul. Ali raditi takve stvari sopsvenom klubu, samo da bi samom sebi delovao pametno je da izvinete, obična svinjarija.
Meni smisao ovog foruma nije da mi trućkamo i mudrujemo o stvarima o kojima, osim nekih očiglednih izuzezetaka, blage veze nemamo, niti da slučajno ili namerno učestvujemo u širenju ogavne državno-ciganjske-fmp propagande, nego da podržimo Partizan na svaki zamislivi način, nekada pričom a nekada ćutanjem.
 
Учлањен(а)
04.07.2022
Порука
211
Reaction score
801
Локација
Beograd
Ovo je top pojacanje. Nisam siguran da li je bas on prvi centar koga dovodimo, ili neko ko ce da deli minute na cetvorci sa Zekom, plus da potpomogne na petici (cemu se vise nadam, jer bi to znacilo da nam dolazi jos jedna top petica, a ne jos jedna bekap cetvorka :D ), ali sta god da je ideja, Kaminski je odlican igrac, i mislim da ce nam bas mnogo znaciti
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ovo je sve bila dimna zavesa, za bombe od pleja i centra, rekla mi komsinica od spremacicine babe koja radi u Areni,a cija tetka zivi 2 zgrade dalje od Trifunovicevog druga iz zabavista.
Jedini insajder kojem ste trebali da verujete ovo leto. Post napisan na dan kad su ljudi kukali za miroticem, izvor ne smem da otkrivam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top