Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
182
Reaction score
354
Локација
Beograd
Ali onda to dete makar pohvališ kada nešto dobro odradi. Interesantno, pogledao sam istoriju svih tvojih postova i ni jednu reč nisi napisao kada smo npr. osvojili titulu u Aba ligi posle toliko godina pauze( jel baš toliko boli?), ni jednu reč nisi napisao kada smo ušli u top8, ni jednu reč nisi napisao posle 2:0 protiv Efesa.
Ok. Nisam u tom trenutku podelio svoje emocije ovde. To niti znaci da ih nisam imao, a da sam bot... Stvarno mi je zao sto se moja Srbija pretvorila u zemlju balkanskih spijuna.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nekim ljudima je u prirodi da kritikuju, sjutra da osvojimo el sutem za 3 iz kornera rekli bi mogao je da ide na polaganje nije morao da rizikuje.

Defetizam se u vojsci kaznjava strijeljanjem. Da se ja pitam, a srecom ne pitam se, uveo bih nesto slicno i odje.
Razumijem sve i svakoga ali konstantnu kuknjavu ne razumijem, ipak, na kraju krajeva, vodi nas jedan Zeljko Obradovic.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
348
Reaction score
1.831
Локација
Панчево
U trenutku kad sam to pisao, bilo je tako. Panter je silovao sut, Egzum je silovao loptu. Partizan je igrao divljacku kosarku. Kada se to desava, trener je odgivoran, pa bio on i Zeljko. Jel smo mi igrali dobro pa smo imali skor 4-9? Svaku jebenu iole neizvesnu zavrsnicu smo izgubili. Da li su nam tada trebala pojacanja? Jesu. Ostoja je imao muda da dovede samo Brozijanskog, jer radi po diktatu. I ja na sve to treba da cutim i da pricam "Ma sve je ok"? Pa rodjeno dete ne hvalis kad gresi.
Dokle god se razgovor svodi na to da me ubediš u ispravnost svog mišljenja, to onda je onda sve samo razgovor nije.
Panter je silovao šut, kao što svaki igrač koji ima ključeve tima štonokažu radi kada timu ne ide. A nećeš verovati, timu je skroz dozvoljeno da ne ide, i da bude neuigran, dekocentrisan, u maleru, frustriran, nezreo, neiskusan i šta već sve ne, i nema tima koji pegla perfektno sve vreme. To jeste do trenera i do igrača ponajviše (veeeliki deo sporta je psihologija, uz neophodnu dozu sreće, koliko god glupo zvučalo), ali nije nikakva anomalija. Brozianski doveden na tri meseca, otprilike, šta tu ima dalje da se priča? Klasična zakrpa za svaki slučaj.
Da ne pričam o tome da je Željko mogao da bira gde će, pa je došao u ovaj naš mulj, dakle, delo, a ne reči. Dakle, cenim stvarnu veličinu tog poteza, čoveče, tako retkog u današnje vreme dekadencije bla bla. Kakvo crno idolopoklonstvo.
O raznim rekordima koje smo oborili, i svim pratećim dobrim stvarima. Pa je par vezanih poraza nekakav nepremostiv problem, sudeći po tvom davanju na važnosti tome. I greškama. Idi begaj. Koliko puta smo dobili Real do ove godine, pa smo ih oprali kao retko ko tri puta za sezonu, a svi znamo kako su nam sa lopate utekli. Nemojmo se zajebavati.
Šta je sa tvojim greškama? Ideš na sve utakmice? Podržavaš sve akcije kluba? Kupuješ redovno dresove, šalove, ostalu garderobu, šolje?
Nemoj me terati u ovo doba da se primam, kad hoću da čitam o poreklu Kamin tu Partizan bro, i naravno, izgovoru prezimena
Što se tima tiče, kad se Željko vratio, rekao sam bole me patka sve i sa dunsterima da igramo
Inače, pre nego se izvinim forumu na čaršavu, da kažem da mi to očekivanje kidanja od starta jer je Željko došao više liči na idolopoklonstvo. Kad smo mi to pa kidali inače u EL?
Izvinjavam se, drugarice i drugovi
I binarni i tako to, ako ih ima
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.458
Reaction score
12.172
Локација
Beograd
Ok. Nisam u tom trenutku podelio svoje emocije ovde. To niti znaci da ih nisam imao, a da sam bot... Stvarno mi je zao sto se moja Srbija pretvorila u zemlju balkanskih spijuna.
Nisi ti podelio ni u jednom trenutku emocije ovde što je priznaćeš malo nemoguće za pravog grobara na grobarskom forumu ( a prošle sezone je bilo mnogo prilika). Samo znaš da kritikuješ i to ne da bode oči nego krvare.
Niko nije rekao da si bot već da nisi navijač Partizana jer se tako pravi navijač Partizana ne ponaša i nema teorije da ne podeli emocije, bile dobre ili loše posle teških poraza.
Kada već spominješ Balkanskog špijuna i tvoju "Srbiju" pozvaću se na jedan citat iz tog filma.
"Ima nas Čvorovića, pa da razbucamo ta govna"
 
Последња измена:
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
348
Reaction score
1.831
Локација
Панчево
Ok. Nisam u tom trenutku podelio svoje emocije ovde. To niti znaci da ih nisam imao, a da sam bot... Stvarno mi je zao sto se moja Srbija pretvorila u zemlju balkanskih spijuna.
Uvek je i bila, manje više, ali to je za drugu temu. Ali papir ne laže. Uprava foruma je nekad stroga (sa razlogom ili bez), nekad blaga, ali dozvoljavaju osnivanje sindikata.
Umesto što jašeš svoju sujetu, podeli sa nama svoju viziju tima? Recimo. Važi i za proteklu sezonu, i obavezna pitanja jesu šta si očekivao od prošle, i šta očekuješ od ove sezone?
Ostani u domenu realnog, nismo Real, Barsa, Armani itd, nemamo 18 igrača niti ćemo ikad imati, mogu da nam sjebu transfere, nismo u povlašćenom položaju, ne možemo da biramo igrače, i nemamo para koliko voliš, šta god pričali. Dakle, realnost. U kontekstu odgovora za koje sam te zamolio.
 

Zeka

Početnik
Учлањен(а)
27.11.2019
Порука
182
Reaction score
354
Локација
Beograd
Ne moze covek protiv najbucnijih.
Jos cete da me ubedite da sam ciganin od rodjenja, da sam za taj moj rodjendan kad smo osvojili EL plakao od tuge, a ne skakao od radosti, da sam u Pionir, Arenu i na JNA isao da navijam za Zvezdu, da ne poznajem dosta ljudi koje vi ovde pominjete i dosta bivsih igraca Partizana, ma moj profil su Nebojsa Covic i Zvezdan Terzic licno. Odustajem. Sve je perfektno odradjeno, niko nam nije podmestao mine, svi su odradili sve kako treba, niko bolje ne bi i to je to.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobio je kaznu koju zaslužuje, ne trošite više energiju na njega.
U zadnjih nekoliko postova skroz je otišao van teme i širio defetizam (da i to je kažnjivo).

Ovde samo pričamo o transferima i novodošlim igračima, a za sve ostalo postoje odgovarajuče teme.
Hvala.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
U trenutku kad sam to pisao, bilo je tako. Panter je silovao sut, Egzum je silovao loptu. Partizan je igrao divljacku kosarku. Kada se to desava, trener je odgivoran, pa bio on i Zeljko. Jel smo mi igrali dobro pa smo imali skor 4-9? Svaku jebenu iole neizvesnu zavrsnicu smo izgubili. Da li su nam tada trebala pojacanja? Jesu. Ostoja je imao muda da dovede samo Brozijanskog, jer radi po diktatu. I ja na sve to treba da cutim i da pricam "Ma sve je ok"? Pa rodjeno dete ne hvalis kad gresi.
Razumem... Znači ipak je nezrelost u pitanju.
Probaću da ti objasnim. Nadam se da ćeš pothraniti to jer dolazi iz dobronamernosti.
Forum je mesto gde postoji uzročno-posledično tvojih akcija. Nije Tviter gde nabaciš na zidu i bolite kurac.
Za iznošenje tvog mišljenja moraš oblikovati tako da ne bude ovako jedmosmerno, prostačko i detinjasto tj cigansko pisanije.
Primer:
Kada misliš da Panter i Egzum "siluju"...
Udahneš i oblikuješ u svetu razmene mišljenja (forum) u formi pitanja da neko objasni.
Primer najgoreg afekta: " Jednostavno ne razumem...šta Željko pokušava sa Egzumom koji probije ovako, srljne u sredinu, niti zida da iskoristi visinu već srljne vrati loptu Panteru gde je ovaj zavrljači..." I tako u krug.
Onda ti Stojanče objasni... Imaš desetine postova u to zlo vreme koje govore šta čovek planira i ako klikne biće dobro.

Zašto je to bitno... Zato što kad siluju Grke, Real Madrid, Cigane... Ti primetiš šta ti je forumski član pričao. Kažeš aaaa, u tome je reč. Ipak je kliknulo. Pa Željko je kralj kada ih je uspeo naštelovati da po automatizmu budu tu.
"Sad kapiram zašto je Kuruc rekao da blage veze nema šta Željko traži od njega.." Nije stvar sujete već doslednosti i vere u igrača da će naučiti...Ja budala hteo još da napišem da smo igrali divljačku košarku.. "
I onda to napišeš na kraju sezone.

I opet Brodzjanski.... Šta je hteo sa njim koji kurac... Tvoja moć dedukcije bi mogla ukapirati da Vladimir, Mirotić pa i Kaminski su slični igrači... Doduše jedan sa Aliekspresa... Ali u to vreme dostupan za probu i ugovor od nekoliko nedelja pa ako klikne na brzinu klikne... Pa pitaš pa opažaš šta Željko pokušava... Ako te interesuje. Ako ne, sedneš gledaš popiješ pivo od muke ili radosti i ćutiš.

Eto tako se napiše na forumu kako bi imalo razumnu dinamiku i inteligentni impuls kroz neurone zašto se i kako se desilo.
Ovako možda kapiraš da je Egzum, Panter skapirao tvoj post... Kao Roki Balboa trenirao udarajući gume i kratio drva, Željko udarajući ogledalo nakon tvog posta skapirao unutrašnji problem u njemu i krenuo je niz pobeda.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Nije novinarska. Igrao je igrice sa nekim na nekom streamu i covek mu je rekao "cuo sam za neke glasine da bi mogao da ides u Srbiju", a on mu je odgovorio "da, ponudili su mi, a ja sam bio u fazonu ou, ko zna ... ko zna"

Mozda trazi mnogo love ili ceka da vidi dal ce ubosti NBA ugovor. To bi zaista bila bomba. Najveci transfer uz Kembu u EL ovog leta.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.090
Reaction score
8.451
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Svi oni tamo čekaju neku ponudu iz nba... kažu da najčešće čekaju do početka septembra, ko do tad ne dobije ništa male su šanse da će uopšte dobiti.
Tako da, možemo da ga pricekamo još 2 nedelje :D
Verujem da ce ga naši uzeti ako prihvati na kraju nasu ponudu, ali da nećemo juriti nekog drugog, da po svaku cenu dovedemo igraca. Verovatno je stav da smo fino popunjeni i da će spolja doci samo neko mnogo dobar ako iskoči.
 

Nikola78

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
37
Reaction score
183
Локација
down under

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.010
Reaction score
3.813
Локација
"Onaj koji je dao rec" je cak I Dantea zvao da ga ubedi da ostane, ali je Dante vec bio 'commited to return to NBA'. To mi licno Dante tekao na komemoraciji Cecila.
Dotle je prica bila ozbiljna s njim, ne cudi me da I Punter I Zac ostali ubegjeni da dolazi.
Kolika ljiga ispadne glupan, naravno ako je ovo tačno, a verujem da jeste. Oduvek mi je imao facu čoveka kojem moraš da objašnjavaš dva puta nešto da bi razumeo, na stranu košarkaško umeće.
 

Nikola78

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
37
Reaction score
183
Локација
down under
Sam mi Dante rekao kad sam ga pitao sto nije ostao josh sezonu, kaze 'yeah, Mirotic called me earlier to ask me to stay, but i was already commited to NBA'.
Sad, ako on laze mene I ja lazem vas
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top