Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.102
Локација
Академија
Промакла се грешка у интерпункцији али сам касно видео.
Остоја увек може да рачуна на подршку када пошаље мафијашку пудлу тамо где јој је место.
 

Cobi

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
106
Reaction score
324
Ostoja je obican politicar. Njihov posao je da se svima dopadnu. To sto on piskara ovo, to mene kao grobara uopste ne impresionira. Jebe mi se. Mene kao grobara jedino zanima da omoguci Zocu i timu da se bave iskljucivo kosarkom i da ne dozvoli da ih neko uvalja u blato.
A za njega me iskreno zabole, nek se valja, ta sorta ljudi je na to navikla da radi za pare i popularnost.
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
160
Reaction score
499
Локација
Ruma
Očigledno ona izjava "bidnite fini" je rečena reda radi, pošto eto danas se piše ovo. Čisto eto da se u nekoj meri zadovolje sve strane. Mada lično nisam za spuštanje na njihov nivo, ali kad te neko gotovo svaki božiji dan provocira, nekad mora i da ti "omakne".
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
499
Reaction score
3.162
Локација
Nis
Ostoja je obican politicar. Njihov posao je da se svima dopadnu. To sto on piskara ovo, to mene kao grobara uopste ne impresionira. Jebe mi se. Mene kao grobara jedino zanima da omoguci Zocu i timu da se bave iskljucivo kosarkom i da ne dozvoli da ih neko uvalja u blato.
A za njega me iskreno zabole, nek se valja, ta sorta ljudi je na to navikla da radi za pare i popularnost.
U ovoj zemlji samim tim sto se bavis kosarkom,u startu si se uvaljao u blato
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.239
Reaction score
2.811
Iako sam zagovornik da se ne postavljaju linkovi, ovaj postavljam jer kaze neke stvari koje ne kazuju mnogi.

 
Top