Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Zna li se koje boje ce biti parket na kome cemo igrati ove sezone u Areni? Nesto slutim na boju drveta sa crvenim linijama, i crvenim centrom.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.119
Reaction score
4.186
Локација
Beograd
Nije.

Majice šampioni trebale da stignu pre 7 dana, juče nisu.
Nemaš 10-ak majica u ponudi i od tih 10-ak 8-9 nemaš u svim veličinama.

Panterova majica npr samo XXL, jedino Trifine, Dačine i Balšine je bilo u svim veličinama.

Dukserice jako slab izbor, dresovi, u šopu kod Arene 5 igrača u ovom drugom 3 ili 4...

Kažu odmori, zato nema izbora nekog.
Meni fascinantno to da kada god sam ušao u oba šopa, NIKADA se nije desilo da sam sam u radnji ili samo još jedan kupac da ima. Zato se i nerviram koliko amaterski sve ovo rade.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Pa kad god sam pogledao neku majicu, broj nikad nije imao.
Ona under urmor s kragnom nema od kako je pustili u prodaju.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.051
Локација
Uvek uz Partizan
Siva majica under armor sa crnim grbom, prelepa veličina nigde nema, kao da smo KK mladost Vesna iz Bele palanke pa od svake majice po tri komada.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.464
Reaction score
38.328

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.474
Reaction score
2.255
Ostoja ako i dalje izigravas cule-pokorni jebas mater i klubu i nama, zavrsice Partizan u Fibinu ligu sampinjona i igpracemo u halu na Novi Beograd. Daj imas valjda svoje dostojanstvo biznismen si volis kosarku i Partizan nemoj da deluje kao predednik politicar nego kao predednik koji vvoli i bori se za Partizan.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
ne znam de da stavim ovo ali ću, IPAK, ovde (posle onog SRAMNOG saopštenja): NI slučajno NE IGRATI ruglo koje se zove (skraćeno) KLS! ovim jutros nam je valjda najbolja opomena šta nas tu čeka! čak sam za to da se ne igra ni KRK! i za kraj: mijailoviću :angry-smiley-002:! dokle taj lik da ostaje?!? prvo četvorokorak, pa ne igranje EL zbog korone, pa ovo (mislim da ima tu još toga…)! marš bre potrčko iz svetinje!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
539
Reaction score
3.389
Локација
Nis
Mozda ne bi trebalo,ali ja se osecam posramljeno i kao govno kad sam procitao ovo saopstenje

Ostoji treba pevati ne jednom za vreme utakmice nego 40 minuta bez prekida,i njemu i zvalonji
 
Top