Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.326
Reaction score
2.574
Локација
Humska 1
Ni sa Dina card, bar sa mojom, nije mnogo bolje, kucam onaj broj s poleđine, kaže nevalidan a karticu preuzela u ponedeljak :puke:
Ja sam moju novu karticu nakon sto je stara istekla morao da aktiviram online preko aplikacije ili sajta banke, ne secam se tacno, inace je pokazivala za online placanje isto kao kod tebe, nevalidna, probaj mozda je to.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.198
Reaction score
7.072
Локација
NbG
Ja nisam uspeo preko laptopa da zavrsim. Ukucam broj visa kartice, sve detalje, kliknem plati i nista i tako 5 puta. Osvezim stranu, sve ispocetka i nista. Uzmem mobilni, otvorim link, ukucam sve ispocetka i platim iz prve.
Inace kad je nova debitna kartica mora da se ubaci u onaj aparat prilikom prvog placanja kako bi se aktivirala (sa sve kucanjem pina). Nakon toga sljaka samo na prislanjanje tj paypass. Ne znam dal ta aktivacija potrebna i prilikom onlajn placanja.
I za kraj, nikakvu clansku kartu vam onlajn ne trazi sto znaci da su ljudi, koji nemaju clansku, juce pored maltretiranja i cekanja od par sati da preuzmu sezonsku placali i dodatnih 3000din. Profi nema sta!
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
334
Reaction score
778
Jel moze da se obnovi sezonska bez ovih zajebancija sa mailovima - samo da se ode na lice mesta?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.318
Reaction score
10.946
Локација
Beograd
Ja sam moju novu karticu nakon sto je stara istekla morao da aktiviram online preko aplikacije ili sajta banke, ne secam se tacno, inace je pokazivala za online placanje isto kao kod tebe, nevalidna, probaj mozda je to.
Jasno, ali ja uzmem telefon i pozovem broj za informacije, objasnim problem, pojma nemaju šta da uradim, pitam za MasterCard, kaže od 17h, pitam koliko je sigurna informacija, kaže 100%, e super, ako ne bude tako - eto mene kod vas. Nasmeja se devojka, i stvarno, proradila MasterCard u određeno vreme, tako da sam završila...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Daleko od toga da branim B92, ali relano su svi koje znam razocarani cenom karata.

Ako neko zna, bilo bi zanimljivo videti cene sezonskih ostalih evroligasa.
Није за поређење, остали евролигаши неће освојити ЕЛ у предстојећој сезони а Партизан осваја :shal Е сад, да је скупо, јесте до јаја, да су зајебуцнули - јесу свакако....
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
215
Reaction score
2.144
Локација
Skopje
Objavii Tegi i Telesport, da je u planu organizacija utakmice protiv Fuenlabrade na Tašu.
Negde sam procito da ce se igrati na "stari" parket iz Arene, dali to znaci da cemo mi i cigani deliti neki novi parket u Areni?
Samim tim i to sto je Ostoja pricao u vezi imenima najvecim donatorima ugravirani na parketu pada u vodi?

orca-image-875097560.jpeg
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.957
Reaction score
7.981
Pa ako je zaista ta utakmica, onda je besmisleno ovo odbrojavanje jos 1h i kusur, a da pre toga Tegi objavi o cemu je rec?

Lud jebe zbunjenoga, bas amaterski deluju pojedini stvari, pre svega marketing i organizacija.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Pa ako je zaista ta utakmica, onda je besmisleno ovo odbrojavanje jos 1h i kusur, a da pre toga Tegi objavi o cemu je rec?

Lud jebe zbunjenoga, bas amaterski deluju pojedini stvari, pre svega marketing i organizacija.
Nije to ni utakmica ni pojačanje. Jednostavno ne lici na to. Ovo su dresovi ili tako nesto. Moze biti neki sponzor eventualno...
 
Top