Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.059
Uopste nema vise? Nemoguce sa neće da puste neki odredjeni broj za one koji nemaju sezonsku. Sad ispada da za nas koji tek treba da uzmemo sezonsku ostaju karte za 100k ili golubarnik bočni .
Ako uzmemo u obzir da jug ide preko organizovanih, FF kažeš da nema a dobra mesta na 400 su 99%vec otišla.

Rekla mi da se nece naci u prodaji
 

pfc kula

Početnik
Учлањен(а)
27.04.2008
Порука
131
Reaction score
540
Ovo "iz nekih drugih vremena" sta to znaci,da je on placao porez od kako je tu,7 godina placao? A sam izjavljivao da ne moze da placa jer pravi tim

Napredno smrdljivo govedo u maniru svog gospodara mora da spomene "neka druga vremena" iako gotovo dinar poreza nije platio otkako je dosao na mesto predsednika Partizana...
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.891
Reaction score
8.059
Na kraju obnovih, skinute pare sa racuna, al nema potvrde nikakve

Jbt nauku su napravili
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.190
Reaction score
7.026
Локација
NbG
I drugaru je kasnio mejl 2 dana nakon izvrsene uplate. Zvao ih juce na 16.april '92 i rekli mu da ne brine ukoliko je novac skinut i da ce mu stici potvrda na mejl. Sinoc oko 23h konacno stiglo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.462
Reaction score
4.867
Jbt ispalo mnogo lakše i brže obnoviti sezonsku na šalteru nego on line... klinci otišli drugi dan u Arenu oko 18h, završili, sve sa čekanjem u redu, za manje od pola sata.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.555
Reaction score
3.892
Локација
Beograd
Meni je online proslo sve glatko, a novcanik(kartica) ostala prazna. Jbg bolest neizleciva i u bankrot ce da me odvede.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Dok god ne platimo sve odjednom i da nam je saldo 0, oni ce nas zajebavati i izmisljati porez da bi ga koristili kao polugu. Ne bi me cudilo da posle ove uplate ostatak duga za porez nam je 9M EUR.
 

Micke

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2019
Порука
266
Reaction score
790
Локација
Beograd
Iskreno veliki problem oko tog duga je i netrasparentnost kluba oko cele situacije. Niti znamo koliki je ceo dug, ni iz cega se sastoji. Nismo cak godinama ni finansijske izvestaje kluba objavili.
Ali dobro nisto novo za nas i sad mozemo samo da se nadamo da nije situacija toliko losa.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Jel neko imao neke probleme za kupovinu sezonske onlajn kao ja? Samo iskače "not authenticated"
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
525
Reaction score
3.310
Локација
Nis
Iskreno veliki problem oko tog duga je i netrasparentnost kluba oko cele situacije. Niti znamo koliki je ceo dug, ni iz cega se sastoji. Nismo cak godinama ni finansijske izvestaje kluba objavili.
Ali dobro nisto novo za nas i sad mozemo samo da se nadamo da nije situacija toliko losa.
Kako ne znamo,legenda svako malo nas obevestava na pinku,hepiju,b92,prvoj xD

Verovatno vec zakazao za sutra da pita gde je ostatak,kad ce da platimo,kako to mi mozemo dok oni placaju sve,oce i oni tako,oce isti tretman
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Jbg, tesko je tu biti pametan jer je covek rastrzan izmedju volje da pomogne klubu i da uplati pare Snsu koji unistava taj isti klub. Svakako, svaka cast forumu sto se iscimao i ucestvovao u placanju poraza, protestu protiv uprave, itd. Pisanje bez ikakve akcije je tracenje vremena, tako da svaka cast na incijativi
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.105
Reaction score
4.135
Локација
Beograd
Kod ovakvih poreskih potraživanja potpunu je legitimno, po zakonu da ako uplatiš glavicu duga, imaš brisanje 2/3 ili celog iznosa kamate. Ko zna koliko privrednih subjekata je to uradilo i to bez ulaska u reprogram, tj posle isteka tog roka.

Moje neke informacije su da je iznos koji je uplaćen na dan uplate celokupan iznos glavnice poreskog duga.

Što je najgore od svega, ovaj pošumljeni neće da iznese tačne podatke o visini celokupnog duga KK-a, neće da izađe da kaže OTVORENO da je ovih 3.7 miliona ustvari sve skupljeno kroz akciju Jedan Partizan imamo.

Evo, neka izađe neko iz kluba i kaže drugačije. Sto posto sam siguran u ovo što pišem.
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Pretpostavljam da nije neka montaža...
 

Прилози

  • IMG-20230912-WA0008.jpg
    IMG-20230912-WA0008.jpg
    276,3 KB · Прегледа: 175

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
324
Reaction score
2.061
Локација
Beograd
Jos jedan dokaz u kakvoj drzavi zivimo... slika se ugovor i pusti u etar u fazonu,evo pomazemo KK Partizan. Za prigradsku kurvu se ugovor ne slika i ne pusta u etar, a verovatno je veci iznos barem duplo. Uz sve to, na gornjem twitter profilu slikan je i navodni zahtev KK Partizan gde uredno mozete skinuti brojeve telefona Ostoje, Silobada i izvrsne sekretarke kluba... saglasan sa stavom da je potpuno normalno da grad i drzava pomazu klub koji je iznedrio toliki broj reprezentativaca ove drzave ali da dozvolimo da nas neke gradske budale koje navijaju za prigradski klub ovako omalovazavaju pustanjem ugovora u etar sa svim podacima je skandal nad skandalima. Podrazumeva se da na ovaj kretenizam mi cemo odgovoriti ćutanjem i time ispasti jos veci kreteni od ovih sto ovo objavljuju. Da se ja pitam trazio bih da se objave i ugovori za druge klubove po istom principu pa da vidimo koliko su dobila dva kluba iz zeleznika sa iste adrese koja naravno nisu povezana ni na koji nacin.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Meh, kao da si od juce, pa se nerviras na ove stvari. Ovo je da bi se ona nesrecna ciganska strana srbije osecala spokojno. Ovo je da se pokaze kako je partizan privilegovan a oni u borbi protiv rezima iako ne smeju da pisnu o parizeru na svojim utakmicama. Ovo je za da stado mirno spava. Nije ovo za nas, niti oni misle da ovime nesto dokazuju ili ulaze u diskusiju sa nama. Ne, ovo je prosto redovna doza za lobotomiranu masu.

Doduse, zaista treba pitati sta je sa donacijama. Iskreno, meni je skroz ok ako ih je potrosio na jace ugovore i neke igrace, a onda to pokrio svojim vezama u SNS da nam daju te i dodtne pare iz grada. Za to ga i imamo u picku materinu (mislim na ostoju), samo neka neko ovo namigne kad ne sme da se kaze. Presipanje iz supljeg u prazno, sve ok.

Isteklo vreme za edit.

Ovde mi je vaznije da se novi porez koji pristigne redovno placa. Da se dug ne povecava opet. Ovo sto sad dugujemo cemo posle da smanjujemo, ali novi porez da se plati odmah. A ne sutra da opet dugujemo isto ili vise. Ocekujem da je dug smanjen za novac koji je prikupljen donacijama (minimum) i da ne raste preko toga. Sve osim toga je zloupotreba tih para i u sustini krivicno delo valjda.
 
Top