Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.122
Reaction score
16.046
Локација
Храм фудбала
zna li neko radno vreme butika na jugu jna? 12-19h?
Hvala unapred
Ја сам у сриједу био у БГ, па сам искомуницирао са њима преко Инстаграма и рекоше ми да су на стадиону до 15:30.
Ако мислиш на Гробари Југ бутик.
Скроз су им добре ове мајице за КиМ што су радили, можда мени фали рецимо да су на другом рукаву одрадили и наш Грб али и овако имају пролаз.

Едит: али стварно је невјероватно да они не могу договорити сарадњу са неком брзом поштом, и да све наруџбе од данас шаљу одмах сутра.
То данас тако функционише и ради свако ко се бави продајом укључујући све селендре у БиХ.
А ови наши то не могу организовати у БГ, и са причом далеко озбиљнијом од многих других.
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
74
Reaction score
297
Ја сам у сриједу био у БГ, па сам искомуницирао са њима преко Инстаграма и рекоше ми да су на стадиону до 15:30.
Ако мислиш на Гробари Југ бутик.
Скроз су им добре ове мајице за КиМ што су радили, можда мени фали рецимо да су на другом рукаву одрадили и наш Грб али и овако имају пролаз.

Едит: али стварно је невјероватно да они не могу договорити сарадњу са неком брзом поштом, и да све наруџбе од данас шаљу одмах сутра.
То данас тако функционише и ради свако ко се бави продајом укључујући све селендре у БиХ.
А ови наши то не могу организовати у БГ, и са причом далеко озбиљнијом од многих других.
E da na njih sam mislio, hvala ti! Steta sto ne rade duze jbg
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.677
Reaction score
3.595
Локација
Niš
Bitno je da na online i dalje nema majici odgovarajućih veličina.
A u radnji će da prodaju dresove koje nisu prodali prošle godine...
 
  • Like
Reactions: SMK
Top