Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.389
Reaction score
37.867
Kada su termini za mali fudbal u gradu postojali samo u tragovima, ja sam sa društvom igrao utorkom od 2-3 ujutru u Pinkiju. A ova današnja omladina... Mladi su govna, plus ciganska govna, lepo rekoše Čvarkov i Torbica.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.389
Reaction score
37.867
Ciganski modus operandi je da ako već ne mogu pošteno na terenu (pošteno i cigani u istoj rečenici... :rolleyes:) onda hajde da povuku protivnika sa sobom u blato, tu su najbolji. A videli su da na terenu ne mogu.
 

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
482
Reaction score
2.658
Grboviću, ne jedi govna. Nisu se svađali Partizan i FMP, nego je ćorava psihopatska nakaza opet ničim izazvana počela da pljuje po Partizanu preko novina i da nas proziva za sve što njima ne valja (a kod njih ne valja ništa). Predstavljati to kao neku svađu za koju su krivi i jedni i drugi je podvornički ljigavo.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.039
Reaction score
26.183
Локација
ante portas

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
^ za malog je sam Željko objasnio, pa ako mu ne veruješ da je bilo tako kako on kaže... O hali da ne počinjemo, jer, prvo, koje kvalifikacije ima ćelavi pokojnik da bi bio direktor, drugo, od nas su, po pitanju klupskog sporta, živeli kad nema koncerata i drugih dešavanja, čini mi se, a da nije redovno, čak i sa ponekim kašnjenjem, plaćano, odavno bismo izleteli odatle... Ostoji ne verujem ništa ali ni ne možeš da budeš izbačen tek tako, a mi smo tu i dalje...
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Za malog je sam Ostojah rekao da mu je kasnila plata pa se priča završila na junk folderu i Feneru.

Partizan u ovakvoj Srbiji ne smije da da nikakvog povoda za bilo kakvu diskusiju. Ako se arena plaća prvog u mjesecu plati prvog pa pudlica, Grba i veliki gospodar mogu da ga dudlaju jedan drugom i pricaju šta hoće, jer nema nikakve osnove za bilo šta.
A ja trenutno nemam neke osnove da vjerujem Ostoji da plaćanja nisu kasnila. I da kasne, (u normalnoj drzavi) nema osnove da se pudlici ustupi bilo šta, ali otvara mogućnost ovakvim diskusijama.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.312
Reaction score
10.916
Локација
Beograd
Ma plaćanja kasne i u uređenim državama, ali hoću da kažem da je, bez obzira na to, taj mali ispao smrad, najblaže rečeno, a razloge je Željko objasnio, i ja u to ne sumnjam... Za razliku od vrlog nam i em milog em dragog preCednika što Kluba što "države"...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Zato ćemo smrada da zviždimo 40 minuta kao što ću sa slašću ona dva pseta Militinova i Marinkovića što padaju u trans kad izgubimo loptu i što se protiv nas raduju više nego cigani kad daju koš. Govnari zajedno sa ovim malim izraelcem koga je Željko iskopao iz jame ,a on mu zabio nož u leđa . I da ne zaboravim onog što se trlja s Porfirijem, što nam je sezonu u kojoj smo trebali da napadnemo EL sjebao pre no što je počela
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
521
Reaction score
3.300
Локација
Nis
^ za malog je sam Željko objasnio, pa ako mu ne veruješ da je bilo tako kako on kaže... O hali da ne počinjemo, jer, prvo, koje kvalifikacije ima ćelavi pokojnik da bi bio direktor, drugo, od nas su, po pitanju klupskog sporta, živeli kad nema koncerata i drugih dešavanja, čini mi se, a da nije redovno, čak i sa ponekim kašnjenjem, plaćano, odavno bismo izleteli odatle... Ostoji ne verujem ništa ali ni ne možeš da budeš izbačen tek tako, a mi smo tu i dalje...
Kvalifikacija celavog za direktora je onaj sns spot sto je valjda sa Gurovicem snimao
 
Top