Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Kakvo god ja mišljenje imala o Ostoji (a ne mislim ništa lepo o njemu), stvarno bi bilo dno za bilo koga, pa čak i za Ostoju, da kao predesdnik kluba komentariše Anđusove baljezgarije...
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.472
Reaction score
5.878
Локација
beograd
A vala ne treba ni cutati mentolima kao sto su ovaj masnokosi i onaj idiot sto vodi emisiju u dnevnoj sobi.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Bilo bi ok i da je zaista izvadio tih 1,5 milki ne bih mu zamerio al ni malo :buhaha
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.305
Reaction score
15.381
Локација
U pizdi materini
Kakvo god ja mišljenje imala o Ostoji (a ne mislim ništa lepo o njemu), stvarno bi bilo dno za bilo koga, pa čak i za Ostoju, da kao predesdnik kluba komentariše Anđusove baljezgarije...

A ne pošumljeni iz prigrevice je dingospo pa neće da se spušta na taj nivo znaš ima desetak godina od kako se učlanio i ispeglao poslednje krilo.

Da neće Žoć da se valja po blatu sa masnokosim ? Neko ko ima termin na fckn nac. frekvenciji izjavi ono i nikome ništa.

Jebeni M. Rustičević pljuje ćokija kad je siktao na nas i pita za dva kluba u ABA a pošumljeni ćuti. Ako ništa bar mu pišem velika početna slova od sad.

Šta je njemu funkcija i obaveza ? Da osvoji jedan kup za pet godina. Čuj nije njegov posao jok nego je moj.

Koliko mu je trebalo da se oglasi kad su ajtolaha vređali ? A to mu jeste posao ? Kamere da se vidi ko skandira i naplaši publika to isto može jer mu je i to posao ?

Vidim da postaje on "ostojah" :sick: ovde polako (nije upućeno tebi) ali nemojte ljudi tako su me i neki što dobiše 'kurt seats' ubeđivaše ovde u svetost pošumljenog ali nisu više na forumu pa da ih ne pominjem.

Ovo gde smo danas je sve isključivo Žočova zasluga i svako pominjanje istog zahteva momentalnu reakciju ne zato što je on nesposoban nego nam je to dužnost prema njemu. Pogotovo ako neki masnokosi reketaš koji je baj d vej dobio batine od ćokija :pop krene da baljezga o nečemu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
@system dotični marjan rističević je budaletina ista kao i ostoja .. i samo nemoj on da brani Partizan ni od koga
Marjan Rističević izvređao košarkaše Partizana: "Promašen projekat, jeftina igra skupih šetača na terenu" - Telegraf.rs

Neće niko da se valja u blatu sa anđusom, niti treba.... pa ta emisija ima mizernu gledanost, samo ovi tabloidi dižu famu oko toga... to treba kulirati, mislim na ljude iz klube... treba naći nekog novinara, da ga malo ispreskače, a da klub zvanično nema nikakve veze sa tim... to se generalno tako radi. bez direktog eksponiranja..
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.293
Reaction score
18.499
Локација
Kej Republika
Reagovati na "stručne analize" Anđusa ili Željka Pantića? Nema potrebe zaista.
Zašto ulaziti u talog i mulj? Nisu oni toga vredni. Njihov cilj je par naslova za clickbite tabloide i portale. Toliko mogu da dobace.
 

sasaqk33

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
43
Reaction score
163
Ovo gde smo danas je sve isključivo Žočova zasluga i svako pominjanje istog zahteva momentalnu reakciju ne zato što je on nesposoban nego nam je to dužnost prema njemu. Pogotovo ako neki masnokosi reketaš koji je baj d vej dobio batine od ćokija :pop krene da baljezga o nečemu.

Друже, ништа лично, само ми сваки пут у твојим постовима ово Жоч боде очи, сад у овом имаш чак и Жоћ.
Жељко Обрадовић Цепач - ЖОЦ.

:ziveli
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Sta se desava sa onom pricom o nekom jakom sponzoru? Ili ista prazna prica kao od prosle godine?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.289
Reaction score
16.108
Локација
Beograd
Negde sam pročitao da nema ništa od Nordeusa ali opet, društvene mreže, pitanje da li je istina.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Neki član je ovde napisao da nema ništa od toga. Inside info.
Ali svakako nije ni bilo realno.
Realno bi bilo da oni budu generalni sponzor eSport tima.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.722
Sta onoj budali stojku treba da lupeta kako idemo da osvojimo Evroligu, i to ko manje ni vise negi o informeru.
Jebo mater svoju, pa odjebi od struke i ostavi ih da rade na miru kad vec takvi kao ti od svih nas ne mogu da odjebu.
Debilko debilni.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
Ali brate, Informer... :icon-rolleyes:

Pa ja bih (da sam u mogućnosti i da mi to uopšte u životu treba) prvo proverio da li su uopšte i razgovarali sa onim čiju izjavu prenose, a kamoli da li su je tačno preneli...

Pre će biti da je rekao nešto ovako:

,,Kad ste u Partizanu, ciljevi se uvek znaju, idemo na trofeje. E takav tim nam treba. Nikakve kalkulacije ne dolaze u obzir. Zanimaju nas samo trofeji i u skladu sa tim ćemo i da se ponašamo. U svakodnevnoj sam komunikaciji sa trenerom. Radimo najbolje što možemo da napravimo konkurentan tim,,...

Iz čega su oni verovatno ,,izvukli,, da je rekao ,,Idemo da osvojimo Evroligu!,,...iliti: ,,Napravićemo tim konkurentan ne samo da se takmiči, već i da osvoji Evroligu, poručuje predsednik košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović!,,...to jest: ,,Kad ste u Partizanu, cilj je uvek trofej, pa i u Evroligi,,...

Dakle, čisto sumnjam da je Ostoja, kao čovek koji je u vladajućoj partiji (te i pod prismotrom A.V.), imao neki interes da javno i bombastično najavljuje ,,osvajanje Evrolige,, ili da je baš toliko glup pa da je to još ponovio tri puta na razliličite načine...

Ali, ako mi Informer (ili neko od kolega sa foruma) pusti (nemontiran) video-zapis gde to isto stvarno mogu da vidim i čujem (i to tri puta), poverovaću...

 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
277
Reaction score
1.779
Локација
Beograd
Moraće andjusa da im smaknu, taj je najodvratniji komentator nakon umobolnog milojka,..
Ta 2 su im kao đinđić i sloba,..koji u svom svetu i pijaci, videli kako čerga i turci osvajaju fudbalske i ratne Evrope svake godine, a ne "poklon" jednu,..
a ova 2 za vaterpolokošarkorukomethokejragbi i politikupoliciju.., pišu pakao i šarade za kontejnere i web skojeve?!

Alooo Breee...?!
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Ali brate, Informer... :icon-rolleyes:

Pa ja bih (da sam u mogućnosti i da mi to uopšte u životu treba) prvo proverio da li su uopšte i razgovarali sa onim čiju izjavu prenose, a kamoli da li su je tačno preneli...

Pre će biti da je rekao nešto ovako:

,,Kad ste u Partizanu, ciljevi se uvek znaju, idemo na trofeje. E takav tim nam treba. Nikakve kalkulacije ne dolaze u obzir. Zanimaju nas samo trofeji i u skladu sa tim ćemo i da se ponašamo. U svakodnevnoj sam komunikaciji sa trenerom. Radimo najbolje što možemo da napravimo konkurentan tim,,...

Iz čega su oni verovatno ,,izvukli,, da je rekao ,,Idemo da osvojimo Evroligu!,,...iliti: ,,Napravićemo tim konkurentan ne samo da se takmiči, već i da osvoji Evroligu, poručuje predsednik košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović!,,...to jest: ,,Kad ste u Partizanu, cilj je uvek trofej, pa i u Evroligi,,...

Dakle, čisto sumnjam da je Ostoja, kao čovek koji je u vladajućoj partiji (te i pod prismotrom A.V.), imao neki interes da javno i bombastično najavljuje ,,osvajanje Evrolige,, ili da je baš toliko glup pa da je to još ponovio tri puta na razliličite načine...

Ali, ako mi Informer (ili neko od kolega sa foruma) pusti (nemontiran) video-zapis gde to isto stvarno mogu da vidim i čujem (i to tri puta), poverovaću...


Prihvatljiva duzina posta Gorane, nemoj duze od ovoga :D

Elem, kud procitah ovo sranje od svinjformera, samo se podsetih koja su to govna.
Jos ce na kraju ispasti da branim posumljenog, jebo te dan kakva situacija!
Ali prosto moram da intervenisem...Dakle...

U uvodu teme "novinar" napise doslovce: Kad ste u Partizanu, cilj je uvek trofej, pa i u Evroligi. Nikakve kalkulacije ne dolaze u obzir. U skladu sa tim ćemo i dovoditi igrače, kaže prvi čovek crno-belih Ostoja Mijailović.

Dalje u tekstu, isti "novinar" prenosi izjavu posumljenog koja glasi: kad ste u Partizanu, ciljevi se uvek znaju, idemo na trofeje. E takav tim nam treba. Nikakve kalkulacije ne dolaze u obzir. Zanimaju nas samo trofeji i u skladu sa tim ćemo i da se ponašamo. U svakodnevnoj sam komunikaciji sa trenerom. Radimo najbolje što možemo da napravimo konkurentan tim - kaže Mijailović za svinjformer.

Koliko god se trudio da pronadjem boldovano iz uvoda "novinara" ne uspeh u tom naumu.

SNS akademija buducih bizona...izvinjavam se bizonima, avansno...
 
Top