Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Зашто ми све ово дјелује да ће сад предсједник државе морати звати МТС и наредити им да обнове спонзорство, јер њему лично не смета што се скандира да је педер, а да ће после Остоја морати да се захвали истом што подједнако мисли на оба клуба :puke:
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.101
Локација
Beograd
Čekajte ljudi, pa nisam valjda samo ja čitao intervju gde kaže da MNOGO NOVCA DRŽAVA DAJE PARTIZANU.

Nigde poslednji talog društva pomenuo nije. Sad da ga neko lepo sačeka na penal i pita, šta bi?!

1,2,3, da nema nikoga... Verovatno vera ne dozvoljava kao za štrajk glađu.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Битно да је главна вест на свим порталима то што на дресовима кошаркаша Партизана није писало "МТС"!
Пу, матер вам јебем распалу!!!
Pa i treba da bude glavna vest.

Samo sto treba da se pise kako je to teska nepravda, i na osnovu cega se tako postupa prema KKP. Sto nece da se desi naravno.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.185
Reaction score
28.221
Локација
ZATUCANA CIGANJSKA SMRDIJA
Зашто ми све ово дјелује да ће сад предсједник државе морати звати МТС и наредити им да обнове спонзорство, јер њему лично не смета што се скандира да је педер, а да ће после Остоја морати да се захвали истом што подједнако мисли на оба клуба :puke:

и мени ово изгледа као циљ ове игранке
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Зашто ми све ово дјелује да ће сад предсједник државе морати звати МТС и наредити им да обнове спонзорство, јер њему лично не смета што се скандира да је педер, а да ће после Остоја морати да се захвали истом што подједнако мисли на оба клуба :puke:
Realan scenario. Sponzor moze biti ona firma koju drzava odobri, tako da nema govora o ozbiljnom stranom sponzoru. Takodje, Terzic je izjavio da drzava prvo uplacuje sponzorstvo Partizanu pa tek onda njima. Jedino je zaboravio da kaze da oni dobijaju 10 mil, a mi 2, a vucicevim glasacima crvenim sektasima je ova informacija dovoljna da nastave da smrde kao i do sada.
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.764
Локација
Beograd

GraveDigger88

Početnik
Учлањен(а)
04.04.2023
Порука
120
Reaction score
596
Локација
Netherlands
Ja sam upravo raskinuo ugovor sa slepcima. Koristio sam ga samo da bih mogao da gledam ABA utakmice Partizana u inostranstvu ali sad to mogu i na EONu na B92. Bojkotovao sam ih svo vreme i dok sam živeo u Srbiji. Ajmo SBB ili neki globalni brend :D
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
842
Reaction score
3.757
Локација
#вчћпдр
Ja sam raskinuo mtel tokom prosle sezone zbog onog DJ-isanja sa tonom na nasim utakmicama. Od tada ABA ligu pratim na divljaka.
Zvali me, rekao razlog, od gospodje samo "u redu" i cao.

Vec sam na temi "Izbori 2023" predvidio ovakav scenario. Ovo je tek pocetak.
Jos vise da grmi "vucicu pederu"!!!
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
520
Reaction score
3.297
Локација
Nis
Ja nikad nisam ni imao ta govna ni razmatrao da potpisem kod njih

Mogu kurca da se naduvaju samo

Ocekujem sutra da napumpaju broj ljudi u areni i "obore sve rekorde" pa da posle mogu kasti kako eto mts je na pravoj strani onih koji su najbrojniji i slicne budalastine
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
Ostoja, daj otvaraj račun za donacije 2024. Moj predlog je da mi navijači skupimo pare da se na dres umesto MTS stavi onaj hit sa Martinika - ZDMP. Ja lično ne pitam koliko košta.
 
Top