Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.354
Reaction score
35.117
Локација
vaginamandibularia
Novinar uvredjen sto Zoran Savic nece da dovodi one koje je on poturao po redakciji ko zna kog od smrdsko cigonjerskih internet portala na kojima "radi" kao gotovu stvar pise ovde maliciozna "javna pisma". Ne mora covek da bude Oplenac da shvati o kakvom "coveku" je rec, vonj podbanjickog kolektora odise iz svake recenice koja je otkucana.
Partijah likes this
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.753
Локација
Žrnov
Kad pre na latinicu pređe

Evo, jedne olakšavajuće okolnosti za @Gyura ... da je nastavio ćirilično, ni Sava ni Dunav ga ne opraše :buhaha

Vidi, gos'n @Gyura , imam samo jedno pitanje:
Не бих да правим паралелу са онима који раде по принципу дај и само дај, само да ми имамо више од других па нека је и за другоразредно такмичење. Не бих да правим паралелу са онима који резултате пре свега гледају кроз финансије а не кроз спорт, љубав, идоле
A sa kime bi povukao paralelu? Pošto iz tvog teksta to nigde nije jasno - ili barem meni nije.
Evo, ja baš želim da imam strpljenja i da branim tvoje pravo da izneseš stav, iako se ne slažem uopšte sa tobom, pa bih te zamolila - kao pokazatelj elementarne pristojnosti - da kad si već izbacio ovo što si izbacio, pojasniš to malo - latinicom ili ćirilicom (meni sve jedno).

Jer nemoguće je da ti je samo gospodin Savić trn u oku (mada nisam sasvim razumela šta mu tačno zameraš), da su svi ostali bezgrešni (po tvom traktatu se to da zaključiti), te se nemoj ustručavati.

Evo, u ušesa smo se pretvorili :kokice
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
348
Reaction score
1.831
Локација
Панчево

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.320
Reaction score
10.969
Локација
Beograd
Dal nas zajebavas? Samo sam cekao da na kraju napise "vrati konju glavu Zorane". Eto falilo je to malo da se upise u anale foruma, a ni ovako nije daleko.
Neverovatno da ovo ovako prodje. Ovo nije misljenje vec teska provokacija svakog normalnog.

A u stilu naseg Duleta da zavrsim.
Rekao bih mu da je kreten ali ne smem jer cu dobiti ban.
Što se anala i analnog tiče, tamo je, al' na drugoj strani, odavno... I duboko...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.985
Reaction score
22.106
Dođe neki kreten napiše svoj kretenizam i sad mi treba da se palimo nedelju dana a on da iskulira jer je odradio svoje. Daj nemojte da se palimo. Ovakve uživo napušim a ovde na internetu gađamo cvećem jer sloboda govora.


banujte slobodno, ja sam vratio na staro. Ako cete da cenzurisete na ovakav smrdljiv nacin onda da se razilazimo. Zna se kako se radi valjda, ne menja se sadrzaj da bi bilo lepse. Brisite i banujte ili ostavite i banujte. Poz.
 
Последња измена:

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.179
Reaction score
14.636
Локација
Brdo Banovo
Samo ste ljubomorni, jer se vi niste setili da pisete pismo Savicu. Toliko godina ovde, a ni jedno da sastavite, ccc.



Covek je zasluzeno pocascen, idemo dalje.
Nema potrebe za prevelikim lozenjem.
 
Последња измена:

Gyoura

Početnik
Учлањен(а)
23.05.2023
Порука
50
Reaction score
245
Evo, jedne olakšavajuće okolnosti za @Gyura ... da je nastavio ćirilično, ni Sava ni Dunav ga ne opraše :buhaha

Vidi, gos'n @Gyura , imam samo jedno pitanje:

A sa kime bi povukao paralelu? Pošto iz tvog teksta to nigde nije jasno - ili barem meni nije.
Evo, ja baš želim da imam strpljenja i da branim tvoje pravo da izneseš stav, iako se ne slažem uopšte sa tobom, pa bih te zamolila - kao pokazatelj elementarne pristojnosti - da kad si već izbacio ovo što si izbacio, pojasniš to malo - latinicom ili ćirilicom (meni sve jedno).

Jer nemoguće je da ti je samo gospodin Savić trn u oku (mada nisam sasvim razumela šta mu tačno zameraš), da su svi ostali bezgrešni (po tvom traktatu se to da zaključiti), te se nemoj ustručavati.

Evo, u ušesa smo se pretvorili :kokice
Ћирилица и/i latinica su srpska pisma pa bi i trebalo da bude sve jedno!

Meni niko nije trn u oku, (otvorena) pitanja iz ovoga teksta su prema sportskom sektoru koji vodi gospodin Savić te je iz istog razloga, valjda, on i dao komentare u intervjuu!
Zašto je dozvoljena “saga Mirotić” celih mesec dana uz uveravanje da nije realno da on potpiše a onda kada se desilo šta se desilo objašnjenje je da su imali njegovu reč… ok, da nekako i razumem to!
Ja sam samo doživeo celu situaciju da je Mirotić stavljen iznad Partizana bez opcije B, C i D!
Partizan je mnogo veći od Mirotića i igrača boljih od njega!

Sa druge strane, nisam hteo da poredim i komentarišem velikog spasitelja i kralja fudbala Terzana sa izjavom da je EL drugorazredno takmičenje a njegov klupski ljubimac Šone kupuje i kupuje (kao i prošle godine) i sipa za to drugorazredno takmičenje po sistemu da imam sladoleda više od ostale dece!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.521
Reaction score
41.753
Локација
Žrnov
1. Ћирилица и/i latinica su srpska pisma pa bi i trebalo da bude sve jedno!

Meni niko nije trn u oku, (otvorena) pitanja iz ovoga teksta su prema sportskom sektoru koji vodi gospodin Savić te je iz istog razloga, valjda, on i dao komentare u intervjuu!
2. Zašto je dozvoljena “saga Mirotić” celih mesec dana uz uveravanje da nije realno da on potpiše a onda kada se desilo šta se desilo objašnjenje je da su imali njegovu reč… ok, da nekako i razumem to!
3. Ja sam samo doživeo celu situaciju da je Mirotić stavljen iznad Partizana bez opcije B, C i D!
Partizan je mnogo veći od Mirotića i igrača boljih od njega!

4. Sa druge strane, nisam hteo da poredim i komentarišem velikog spasitelja i kralja fudbala Terzana sa izjavom da je EL drugorazredno takmičenje a njegov klupski ljubimac Šone kupuje i kupuje (kao i prošle godine) i sipa za to drugorazredno takmičenje po sistemu da imam sladoleda više od ostale dece!
1. Po Ustavu R. Srbije, samo je ćirilica zvanično pismo. Latinica je u neformalnoj upotrebi. Meni je zaista sve jedno.
2. Da li je Savić u i jednom momentu komentarisao dovođenje Mirotića, dok je saga trajala?
3. To što si ti tako doživeo, tvoja je lična stvar a ne činjenično stanje, kako ti predstavljaš u pisaniju.
4. Jasno mi je s kim nisi hteo da porediš, moje je pitanje SA KIM SI HTEO?
 
Top