Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Ide se na to da se ne igra kls. Realno i ne treba da se igra. Ta liga je visak.Ne odgovara ni panterima iz zeleznika. Ranije smo I mi i oni završavali sezonu u martu. Ove god kad odemo na f 4, treba ovaj mali Brazilac covek-čigra da nas ceka do jula da bi odigrao finale. Tako da ce oni da odigraju medjusobno finale i pobediti. Vise puta je Zeljko pričao o broju utakmica. Prosle god smo ih gospodski odjebali. Hteli smo da igramo, ali smo zakasnili, i ne uvredismo onog specijalca kao preprosle. I ove se to radi na gospodski nacin. Da se ne uvredi Srbija. Tako da nece to da se igra dok je Zeljko trener.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Aha jeste,ali sutra...:banghead:
Na sajtu efinitiya naravno nista... KK na tviteru objavljuje prodajna mesta,o online kupovini ni reci...
Jebeni 21 vek,med od seljaka mozes online da narucujes,do KKP marketinga to jos nije stiglo...:pop
Moroni
 

umislimamojim

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
73
Reaction score
295
kakvi pajseri, nemam reči! Ja sam mislio da smo završili sa ispadima slične vrste ali ovo se izgleda nastavlja, fijasko za fijaskom...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Poenta je da nema mnogo ljudi nego očajno rade. A ja sam morao prvi dan da dođem jer su pustili buvu da za decu možeš samo da kupiš sezonsku uz njihovu l.k. što automatski eliminiše sezonsku za sva maloletna lica. Tako da sam tu sada da proverim to i vidim šta dalje ako mi ne daju da za njega kupim sezonsku.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Licno tolerisem svaki pad sistema i cekanja, samo kad smo se ratosiljali one bagre koja je za mec protiv Reala uzimala karte za sebe. Mada, ne kazem da i ovi ne bi isto radili.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Meni u oči upada ova objava na instagram profilu kluba gde su isključili komentare na istoj, a gde se nigde ne navode registrovani korisnici i onlajn prodaja i slanje linkova/kodova na mejl...
Pitam se samo kakvo je ovo silno ciganisanje i da li ću morati da pređem 500km da isključivo lično obnovim sezonsku!?
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ljudi što pre shvatite da nema razlike između FK i KK to bolje.

To što je Željko tu i što navijači nisu digli ruke od KK jer čitava jedna generacija negovana časovima ljubavi pre toga, ne znači da nam klub ne vodi sns cancer koji laže čim zine. Samo u onom kratkom insertu biznis priče je slagao 2-3 puta. Stojančeta kontaktirati za full recenziju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.463
Reaction score
41.140
Локација
Žrnov
ne znam čemu radovanje što nam je sada je sns music provajder za karte. :confused:
shvatate li da ostoju boli dupe savršeno za sve faulove koje je tiketlajn imao, samo mu je dobro došlo kao izgovor da promeni provajdera.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.184
Reaction score
6.990
Локација
NbG
Njima kao da je cilj da što više ljudi odvrate od gledanja Partizana. Istih onih ljudi koji su gazili kilometre, plaćali donacije, dnevne karte i sezonske, članarine, podržavali ekipu u svakoj hali u Evropi i regionu, ispisivali zajedno sa Željkom i igračima nove strane istorije... Nadam se samo da nema veze sa ljubimicom i njihovim planiranim poselima u istoj hali.
Kako drugačije objasniti to što propuštaju termine koje su sami postavili, što gaze standarde i priče koje su sami ispričali. Menjaju sektore iz sezone u sezonu pa će neki od starih sezonaca plaćati od 60-90% veće cene za ista mesta. Vlasnici članskih karata i sezonskih će imati dodatne popuste prilikom kupovine, pa sad nemaju nikakvu razliku u odnosu na stare sezonce bez članske karte. Ili ipak imaju... Moćiće onlajn, a možda i neće. Na rate da al sigurno ne. Moćićete da radite re-selling, a verovatno i da nećete i gomila drugih nejasnoća, nelogičnosti i netransparentnosti...
Samo je jedno nažalost sigurno kada je ovaj marketinški i preduzetnički mag u pitanju- izvinjavaće se i zahvaljivati znamovećkome svaki put kada mu se ukaže prilika za to.
Mišljenja sam i da se malo preračunao i pomešao nas sa onom hipnotisanom gomilom od preko puta, koja od takvih kao on prave idole i mađije i poprilično sam ubeđen da će mu biti poprilično neprijatno u hali kada mi budemo domaćini. Biće zanimljivo gledati kad proradi ona njegova alergija na grad...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Evo posle 5 sati čekanja došao sam na red. Organizacija je blagi užas. Iako ispred arene ni u jednom trenutku nije bilo više od stotinak ljudi toliko sporo obrađuju podatke da im za izdavanje jedne sezonske treba oko 15 minuta. Rade samo dva šaltera od najavljenih četiri, tako da za sat vremena uspeju sa obrade samo 7-8 ljudi. Na šta će da liči kada počne druga faza ne mogu ni da zamislim jer omladina koja radi nema pretstavu gde je koji sektor pa će zamena mesta biti čist horor. Ko kupuje sezonsku za malu decu dovoljno je da pokaže izvod iz mkr, mada vidim da su pravili problem za decu od 16-17 godina jer po njima oni već imaju pravo da izvade ličnu kartu?! Takođe i dete mora inati člansku kartu na svoje ime u suprotnom moraš da je vadiš na licu mesta. Preporučujem svima da bi skratili čekanje da napišu na papir e-mail adresu na koju su se registrovali i broj telefona pa da daju na šalteru jer se očajno čuje pa iz deset pokušaja ne uspeju da unesu ove podatke što dodatno oduzima dosta vremena. Što se tiče kreditiranja sezonskih ista prevara kao prošlih godina, možeš kod adiko banke da uzmeš keš kredit sa debelim kamatama i to je to.
Za sada nema informacija o onlajn kupovini tako da se od sutra trebaju očekivati veće gužve jer će doći da kupe swzonsku i oni van Bg. Ovim tempom rada sezonske ne mogu da se izdaju za godinu dana, tako da je za očekivati reakciju kluba u cilju ubrzavanja rada.
Inače limareve prevare sa redefinisanjem sektora najbolje sam osetio na svojoj koži jer za ista sedišta koja su prošle sezone bila u F&F sektoru koja sam platio 43.000 za nas dvojicu sada prebacivanjem u standard 2 sam za ovu sezonu platio 90.000, što je praktično povećanje za 110%.
Nadam se da ovo majmunisanje ostoji navijaći neće zaboraviti.
 
Top