Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
Zna li se kakav je status u vezi preprodaje sezonske za pojedinačne utakmice, na koju sezonac ne ide? Spominjalo se kao cilj.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.068
Reaction score
3.985
Локација
Beograd
Da, jer i oni obnavljaju sezonske, ne uzimaju nove. Dobro pitanje svakako.

U svakom slučaju, ja mislim da će oni ići da ostave dobar broj karata za dnevne ulaznice jer kao što rekoste, tu su veće pare.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Čekaj bre, naši bogovi marketinga i dalje nisu zamenili ticketline kao partnera na sajtu? Na kom linku mogu da poručim sezonsku?
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
346
Reaction score
2.434
Локација
Vukovar
Последња измена:

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
842
Reaction score
2.935
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Ako mislis na onu ekipu iza kosa, kapiram da je 70 posto foruma vernije Partizanu.
Ja sam 40 godina veran, niko mi nikad i nista dzabe nije dao.
Nije ni njima, loše sam napisao. Podeljene su plaćene karte. I to je verovatno ušlo u ovih 11000.A najverniji sam napisao jer je tako neko pisao pre mene.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Mislim da nema razloga da se i te karte ne racunaju u tih 11.000. Ocekujem da ako ove 2.000 planu danas (a planuce) da puste jos...Ali videcemo...
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Kada sam ja uzimao sezonsku par klinaca je čekalo na blagajni da preuzmu sezonske za svoje navijačke grupe. Koliko sam mogao da vidim iz daleka, plaćali su a i pokazivali prošlogodišnje sezonske i l.k. za sve iz grupe za koje su trebovali sezonske. Tako da mislim da su i ove karte ušle u statistiku.
 
Top