Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Meni jedna stvar nije jasna.
Zašto dižemo kredit kod privatne banke d bi platili porez?
Zar nije logičnije da dogovorimo sa državom da platimo taj porez u rate, a ne da dajemo kamatu banci, i to u momentu kada su najveće kamate u istoriji?
Tako je!
Gde je reprogram duga?
Da li i zašto plaćamo kamate?
Dok drugi su platili 2.5% osnovice duga i to je to.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Nisu samo 2.5% kroz UPPR
Ako me sećanje dobro služi, i one godine kada je Ostoja došao, godinu nakon toga.
I tad su ušli u neki reprogram. Oprostili su im pola, a ostalo platili, ili na rate.

Mi smo tad kao nešto zakasnili za takvu beneficiju.

U redu, ne moraš da oprostiš, ali barem daj na rate da se plati. Čak i sa nekom kamatom, bolje ti kao država da uzmeš kamatu nego privatna firma.
Kad neko ima dug za struju, vodu, ode pa se dogovori da plaća na rate, a ne možeš ovoliki iznos, a mogao si da ga ne plaćaš 20 godina.
Priča za malu decu.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.703
Reaction score
23.150
Локација
Академија
Meni jedna stvar nije jasna.
Zašto dižemo kredit kod privatne banke d bi platili porez?
Zar nije logičnije da dogovorimo sa državom da platimo taj porez u rate, a ne da dajemo kamatu banci, i to u momentu kada su najveće kamate u istoriji?
Зато што је психо рекао "Платите порез па вичите слободно Вучићу, педеру!"
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Razumem ja sta ti hoces da kazes.Drzava ne mora da daje pare KK Partizanu. Pogotovo ne 6m. Plus posalje ljude u uo. I dalje ne vidim sto tebi smeta da ce da se zahvali drzavi neko. Jedino sto ne treba je da se zahvaljuju direktno picoustom,a državni je ok. Navijači neka pevaju sta treba, ovi nek se zahvaljuju. Nista se tu ne menja...
A "država to sam ja"
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.155
Reaction score
2.110
Локација
u srcu šesnaesterca
Ne verujem da ce biti kamate, verovatno kredit daje ova nova banka u sponzorskom pulu, tj. kamata je zapravo sponzorstvo. A i da ima kamate, radije je platiti banci nego drzavi.
Cigansturama daju 20 mil (12 mil igraci + 3-4 mil ostali troskovi + 3-4 mil fmp1), a nama 6 (nis i mts oko 2-3 i grad oko 3). Zato im nista ne treba dati preko onog sto mora
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.065
Локација
Beograd
Neka me neko ispravi ako grešim, ovaj novi batica što je ušao u UO je iz Adriatic banke?

Marfin - Expo - Adriatic bank.

Samo da ne bude neko prebijanje za one famozne kamate što su nam oprostili, pa da opet bude bijenje po ušima, nekom drugom za 5-10 godina.
 

Kevin

Početnik
Учлањен(а)
26.09.2023
Порука
84
Reaction score
302
Жао ми је што немам ни времена, а ни живаца, да откуцам шта сам јуче доживео на благајни Ифинитија у Арени. Крстили би сте се и левом, и десном руком. У сваком случају, ништа слично ономе што је ико до сад и што би сте уопште могли да помислите. Све у свему, у питању су највећи дилетанти, и ово је, без икакве сумње, најгора организација до сад. Тикет лајн је за поменуте симбол професионализма. На сву срећу, познајем неке људе у клубу, па сам са пар позива решио проблем.
Што се банке тиче, претпостављам да знате, Адико банка је партнер клуба преко којег су људи куповали сезонске на рате (па и ја међу њима). Члан УО ККП је неки од директора у Адико банци, и отуда та сарадња. Да нагласим, камате за сезонске нису уопште безазлене. Не би ме изненадило да ће се клуб за овај порез задужити баш тамо.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
3. država, ali ovde napomenuti uvek nejednak tretman.

Jer valjda je sada jasno koliko budžet oni imaju, sa 10+dovedenih i to kakvih igrača, a bez tolikog prihoda od karata.
To!

Ostoja je onim "priznanjem" od juce za nasih 6 miliona od drzave, u stvari pametnom coveku otkrio da oni preko gutaju bar 10 - 12 takvih drzavnih miliona.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.065
Локација
Beograd
Veliki smo klub na milion načina!!!
Ako se neko seća ona dva klinca što su prali šoferke da skupe pare za sezonske.
Danas im je Aleksa u ime kluba poklonio sezonske karte.

Postoji milion stvari gde se klub može kritikovaoti, ali ako je nešto dobro u poslednjih par godina to je ova pažnja prema navijačima u ovakvim situacijama.

Svaka čast!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ja se ne sećam...
Da li su skupili? Ko su im roditelji?
Kako se saznalo da rade za sezonsku?
Takvoj deci se pomaže na drugačiji način.
Ako ipak nisu socijalno ugrožena onda se roditeljima treba opaliti vaspitna što su dozvolili da deca na ovakav način budu u centru pažnje.

Briga o navijačima Partizana se zasniva na mnogo većim i moralnijim postulatima od toga da se pohvale vaške kada se odluče da daju sezonsku osobama koje pozivaju Čika Ostoju da im da sezonsku kartu. (ne mislim na ovu decu)
Sve su radili ovih prethodnih sezona... Ruku na srce bilo je dobrih poteza Ostoje.
Briga o navijačima Partizana? Za njihove potrebe, za njihov glas da se čuje... Briga za njihovo dostojanstvo.... Pa ne da Ostoju nije bilo briga za to nego je i činio da se osećamo kao govna.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.084
Reaction score
4.065
Локација
Beograd
Uradili su dobar, divan gest, ali bezveze mi da uopšte polemišem.

Ako si jednom pobegao od kuće, nisi jeo 2-3 nedelje užinu da bi išao na Partizan, razumećeš.

Nisu socijalno ugroženi, samo su hteli da urade nešto konkretno zarad ljubavi prema Partizanu. Činjenica.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Koliko mi se cini ovi klinci su na snimku u pratnji roditelja bili danas ili starije osobe svakako. Deca mog druga su prodavala limunadu da skupe pola para za bazen ispred kuce onaj intex na naduvavanje i meni je to dobra lekcija da se ti potrudis i da ima i nagrada iza toga. Mozda su klinci prali soferke komsijama ili ispred neke radnje,ne deluje mi da su istrcavali na autoput da peru svakako. Naravno sve to su marketinski potezi kluba ali ja to pozdravljam jer do one godine kad je Zagorac donosio licno sezonske na gajbu ljudima mi nista marketinski nismo ni radili. Jesu druga vremena ali o tome kako su se klinci dovijali da udju na stadion,Pionir moze jedna lepa knjiga da se napise. Godinu,dve stariji od ove dece momci su u prtljazniku busa prelazili u Bosnu kad se islo u Mostar itd,itd… Ako su i 5 minuta izasli i radili nesto u korist toga da zarade za sezonske,zasluzulu su vise od 60% arene da budu tamo,svih onih koji Partizan posmatraju kao dogadjaj koji je trenutno kul a nisu se pretrgli da ga gledaju izmedju 2015-2021.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Uradili su dobar, divan gest, ali bezveze mi da uopšte polemišem.

Ako si jednom pobegao od kuće, nisi jeo 2-3 nedelje užinu da bi išao na Partizan, razumećeš.

Nisu socijalno ugroženi, samo su hteli da urade nešto konkretno zarad ljubavi prema Partizanu. Činjenica.
Ako si nekad radio u firmi koja ima zadatak da podjebava ljude zarad svog imidza to izgleda ovako.

Da čujem ideje?
Evo tvit od danas... "Čika Ostoja daj mi sezonsku završila sam faks".
" javljam danas Miljojku sa B92, Zorki sa Monda, Ljubiši iz Žurnala..." Slikanje oko 11 časova zovi fotografe,tu curu da se nacrta ako hoće sezonsku. tekstovi do 12 časova da budu spremni... Obavezno javi mom sinu da do 13 časova to ide na insta...


Da li sam nekad radio nešto ili video nekog da radi nešto zarad Partizana iz ljubavi?
Da li me zajebavaš?
Samo pravim razliku od osobe koja napisala "Panteru daj mi dres" i dala svom 3 godišnjem sinu da drži celu tekmu ili osnovcu nebitno....

Velika je razlika je od toga do onog klinca koja je nacrtala na beloj siledziki markerom "14" DROBNJAK i otišla na basket teren.

Čuj... Ljubav prema Partizanu... Sva ova govna od socijalnih mreža, patetike i ispiranja mozgova zarad lajkova i imidza ima pravi naziv od vajkada:
Ciganisanje
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Koliko mi se cini ovi klinci su na snimku u pratnji roditelja bili danas ili starije osobe svakako. Deca mog druga su prodavala limunadu da skupe pola para za bazen ispred kuce onaj intex na naduvavanje i meni je to dobra lekcija da se ti potrudis i da ima i nagrada iza toga. Mozda su klinci prali soferke komsijama ili ispred neke radnje,ne deluje mi da su istrcavali na autoput da peru svakako.
Izvinjavam se na duplom postu...Kasno sam video tvoje mišljenje.
Kada su deca tvoga druga prodavali limunadu zarad ličnih želja.
Otac je imao zadatak da deci prezentuje šta znači samoinvestiranje za svoje potrebe.
Naravno taj roditelj je na sebi svojstven način nagradio tu decu da li dotiranjem 80 % novca za bazen ili nečim drugim... Nebitno, on ima zadatak da motiviše taj vid aktivnosti svoje dece.

Ukoliko si kao roditelj dozvolio da ti Ostoja dođe kod dece i udeli pare za bazen i još uslikao za svoje potrebe... Ti si propalitet od roditelja. Tu nema razgovora ni diskusije oko toga.
Zato sam i krenuo od starta sa mišlju da su socijalno ugroženi gde takva aktivnost ima smisla.
Ova aktivnost... Je slična toj,nikakve dobre volje ,nikakve lekcije deci... (osim možda, svoj život izbaci na socijalnim medijima od malena i u nekoj Farmi ćeš zgrtati pare.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Nisam siguran da te razumem najbolje ali nema veze,nije to ni najbitnije. Mozda tvoj rezon i pije vodu,pitacu bas zenu ona je na master studijama za porodicnog tarapeuta pa cu da vidim da li gresim. Svaku neko situaciju moze da vidi iz ugla kog hoce,ja decake nisam video sa Ostojom,video sam da im Aleksa daje sezonske,video sam im i reakciju-to ne moze da se odglumi. Mislim da ce ti momci posle ovoga da uvide samo jedna stvar- Partizan je i njihov koliko i Ostojin.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nisam siguran da te razumem najbolje ali nema veze,nije to ni najbitnije. Mozda tvoj rezon i pije vodu,pitacu bas zenu ona je na master studijama za porodicnog tarapeuta pa cu da vidim da li gresim. Svaku neko situaciju moze da vidi iz ugla kog hoce,ja decake nisam video sa Ostojom,video sam da im Aleksa daje sezonske,video sam im i reakciju-to ne moze da se odglumi. Mislim da ce ti momci posle ovoga da uvide samo jedna stvar- Partizan je i njihov koliko i Ostojin.
Nema potrebe da pitaš ženu za bilo šta.
Pitaj sebe da li bi dozvolio tu hronologiju?
Da li bi tvoju decu pustio da vide kako je zaraditi svoj dinar?
Da.
Razlog? Vaspitanje, oblikovanje prema svojim moralnim vrednostima.
Da li bi dopustio da deca pate ukoloko nisu skupili dovoljno para?
Naravno da ne... Valjda.
Sutra dan bi deci objasnio da si ti raoditelj i da oni kada budu igrali ulogu roditelja u obavezi su da brinu o svojoj porodici...
Prema tome dotiraš pare za sezonsku i pohvališ samoinicijativu kao motivaciju za naredne stvari koje žele odraditi.
To je LEKCIJA.
Ukoliko se odlučiš da pitaš klince kako ide posao... Šta je nema para?... Jebi ga.
Ako hoćeš možemo uslikati, na socijalne medije pa.... Znate deco kako to ide.
I to je Lekcija.
Ako bi dozvolio da se sa tvojom decom igraju snimanje rijalitijija...
I to je lekcija.

Tako da evo pitam ja tebe. Da li bi dozvolio da se ovo odigra ovako sa tvojom decom?
Nemoj mi odmah igrati na kartu radosti dece... Već uzročno posledično.
A o potrebama Ostoje da ovo radi je smehotresno hvaliti.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
298
Reaction score
2.656
Локација
Beograd
Prijatelju ti pišeš kao da su ih roditelji dali u seksualno roblje a ne da su tu sa njima kad im Aleksa daje karte.
Što ne može ovaj scenario: Dječaci skupljaju novac tako što rade šta rade, a koriste društvene mreže ne bi li se čulo za njihovu akciju. Klub riješi da ih časti, roditeljima super što će em dati manje novca em djeca biti na mrežama sa Aleksom koji im je uzor.
Zaboravljaš koliko koštaju te karte i da čak ljudima koji imaju porodicu i redovnu platu koja nije minimalac nije baš svejedno da kupe 2 karte.
Ne znam jeste li primjetili ali sada djeca na svakoj fudbalskoj i košarkaškoj utakmici nose one table: Može dres? To su naučili na mrežama, od stranaca se pokupilo. Ne vidim ništa loše u tome da neko eventualno vidi pa nekad da dres, a ipak češće izvise klinci.
Reklama za klub, ništa strašno za njih, na kraju krajeva dobili su ulaznice.
Sa druge strane Ostoji bi bio pun pogodak da saznaju iz domova za nezbrinutu djecu ili u svratištima koliko djece ima da navijaju za Partizan, pa da daju barem pojedinačne karte. A ovo su pojedinačne fore koje eto postaju viralne i nema ništa strašno u tome. Vjerovatno će sad dosta djece vidjeti i probati slično pa ako prođe prođe, ako ne, idemo dalje.
Glavna stvar je da klinci nisu dobili karte ništa strašno ne bi bilo, tako da ne bih baš ovo prebacivao roditeljima.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.670
Reaction score
3.573
Локација
Niš
Fora je što za neke slabije posećene mečeve uvek možeš da das 1000-2000 karata.
U Aba ligi uzmeš i org taj jebeni klupski bus što si ga kupio, i kreneš redom, svake nedelje drugo mesto, dovezeš jedan bus klinaca iz neke škole da džabe gledaju Partizan.
 
Top