Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Van Der Berg

Grobar
Учлањен(а)
03.05.2023
Порука
467
Reaction score
2.596
Lijepo sto je Ostoja valjda konacno shvatio da sa Coravim govnetom nema smirivanja strasti. Ti smirujes strasti, on te ciganski (mada je predsjednik FMPa) napada i razvlaci po novinama. Onda polupismeni puk vidi da je jedan u defanzivi, a drugi u ofanzivi, prema tome ovaj u ofanzivi mora biti u pravu. Zato mu treba samo ovako cinicno odgovarati. Ostoja ima tri zadatka - da obezbijedi da Zeljko ostane sto duze, da mu obezbijedi pristojan budzet i da mu obezbijedi rad u miru (koliko je to moguce u Srbiji). Ako to ispuni, od mene ima prolaznu ocjenu, pa ma koliko sisao Vucicevo spolovilo.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.038
Локација
Beograd
Može da se ospori.
U poslovnim je odnosima sa Milijom (manje bitno) i sa Novakovićem. Na njegovom mestu bih izvadio kurac na TV Happy i popišao se na včćpdr- ovu fotku. I ne bih "bio ugrožen".
Da sam ja na njegovom mestu ne bih ni gostovao na tom smeću od televizije. Takodje, nama Grobarima nije u krvi da govorimo pohvalno o bilo kojoj upravi bilo kog kluba naseg sportskog drustva. To je ono sto nas razlikuje od cigana. Mi smo Djuru mutavoga terali i dok je osvajao petu i sestu uzastupnu titulu. Ne mislim da je on bukvalno osvajao, vec bio na celu FKP u momentu osvajanja. Medjutim, ne bih voleo da budem shvacen pogresno i da me neko ovde identifikuje kao bota bilo cijeg izuzev Partizanovog, ali uvek cu istaci ono sto mislim iako se to cesto ne podudara sa stavom vecine. U konkretnom slucaju, moje misljenje je da je Ostoja stao iza Zeljka i podrzao ga. Ako me iskreno pitate, ja to nisam ocekivao, vec sam ocekivao neke uvijene forme izvinjenja, zahvaljivanja vodji isl. Obzirom da tog zahvaljivanja nije bilo, stavise usledili su direktni demanti onoga u sta se vodja zaklinjao zivotom da je istina (porez) osetio sam potrebu da pozdravim takav vid postupka i da ukazem da je sada red na nas navijace da kazemo sta imamo protiv Efesa. Ni vise ni manje od toga. Smatram da to jeste posteno, a da li je ispravno e o tome mozemo diskutovati. Takodje pohvalno je pominjanje procenta od 2,5%, insistiranje da je 11 vece od 5, odbijanje da se prizna da i privatna sponzorstva dobijamo zahvaljujuci drzavi jer to nije tacno. Ja necu da pijem pricu koju forsiraju cigani da zbog 5 kupljenih vozila za parking servis svako sponzorstvo Ostojinih firmi je sponzorstvo drzave.
I da ne uvijam ni ja previse vec da kazem sustinu nakon obimnog obrazlozenja. Smatram da mi kao navijaci trebamo da stanemo iz Zeljka i KK Partizan u celini i da ga zajedno branimo, jer smatram da napad na Partizan traje!
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.654
Asoplutno se slažem. Svi bi mi voleli nekog Čegevaru sada na čelu i KK i FK ma koliko to bilo nadrealno..a istina je da većina koja to propagira ne sme sama da odgovori svom šefu kada ga handri, neko već napisa ono za gloginje, pa da ne ponavljam.
SNS je zlo, ali to zlo voljom eutanazirane mase i izbornim kradjama suvereno vlada ovom prćijom koja je jadni izgovor za državu. U takvim okolnostima,svako ko ne radi direktno protiv nas je pozeljan..a Ostoja je ipak uradio dosta i za klub i to je činjenica.

Zbijmo redove braćo i sestre, svako ko nosi naše boje je sada brat jer se borimo za svoje pravo na postojanje..i krajnje je vreme da svi shvatite to.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.888
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Asoplutno se slažem. Svi bi mi voleli nekog Čegevaru sada na čelu i KK i FK ma koliko to bilo nadrealno..a istina je da većina koja to propagira ne sme sama da odgovori svom šefu kada ga handri, neko već napisa ono za gloginje, pa da ne ponavljam.
SNS je zlo, ali to zlo voljom eutanazirane mase i izbornim kradjama suvereno vlada ovom prćijom koja je jadni izgovor za državu. U takvim okolnostima,svako ko ne radi direktno protiv nas je pozeljan..a Ostoja je ipak uradio dosta i za klub i to je činjenica.

Zbijmo redove braćo i sestre, svako ko nosi naše boje je sada brat jer se borimo za svoje pravo na postojanje..i krajnje je vreme da svi shvatite to.
Krajnje je vreme da prestanete da nam ispirate mozgove pominjanjem jahača rasne kobile u pozitivnom kontekstu. Neka umre slobodno, pa mu dižite spomenike.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.038
Локација
Beograd
Da mi poslusamo jos jednom sta je Zeljko Obradovic na ovu temu imao da kaze. Sta je rekao o ljudima u klubu, koji rade u klubu, o ljudima koji su obezbedili budzet, o nama koji smo u tom budzetu itekako ucestvovali... Sto se mene tice, ja u ovoj raspravi vise necu ucestvovati. Sta imam da kazem dodatno, reci cu u Areni protiv Efesa!

 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sad ce da se smire strasti pa ce za jedno desetak dana nebojsa iz zeleznika da podseti novinare iz kurira da bi mogli opet da izbace onaj tekst da je Radojica Nikcevic covek Pabla Eskobara i da se suptilno dovedu u vezu pare od kokaina i nasa titula iz 1992-e.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.320
Reaction score
37.448
Naša titula koje inače ne bi ni bilo da on nije lično urgirao da se Željko ne smeni onomad. I takvog smo "čoveka" mi našli da vređamo... i njega i besnu mu. Sram nas bilo sve babune do jednoga.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Pročitah ovaj tekst. Izgleda da nije dovoljno što vučić, čović, razni portali napadaju Partizan sa svih strana (kad kažem Partizan, mislim na sve delove institucije, trenera, igrače, upravu, navijače...), nego su krenuli i neki od nas.
Pogotovo sto u tekstu pročitah delove koje sam od reči do reči viđao po ciganskim tvitovima u zadnje vreme.
Uostalom, slušam i verujem samo Željku Obradoviću, a on ističe da je prezadovoljan radom uprave.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.440
Reaction score
40.907
Локација
Žrnov
Šta konkretno u napisanom o Ostoji nije tačno?
Gde i kda je Želimir rekao da je preazidivljan radom Ostoje?

Ostoja ništa nije uradio da zaštiti trenera i ekipu. Mislis da bi izasao sa podacima da Zelimir nije insistrirao? Na gostovanjima je vise branio psiha nego Zelimira.
Da, verujem Želimiru.
Ali ne znam kakonda ti pognem ako ti stvarno mislis da Zelimir veruje Ostoji.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.038
Локација
Beograd
Ja bih samo voleo da znam sta jos Ostoja treba da uradi pored ovoga sto je uradio? Jel obezbedio sredstva da imamo konkurentan tim? Jel prepustio vodjenje tima u potpunosti strucnom stabu? Jel pogresio sto nece da se valja u Covicevom blatu? Jel pogresio sto je pomenuo 2,5% placenog poreza cigana? Jel greska sto smo trazili da nam u finalu Abe ne sude nase sudije? Jel greska sto nismo dali legitimitet ciganskom blatu od domace lige? Druga je stvar sto nas nervira kako su cigani organizovani, kolika su govna i kako se uhvate za pola recenice i svi zajedno graknu po mrezama evo reko je projekat, reko je projekat, ili hoce srpske pare nece srpske igrace i sudije...
Boli mene tuki za Ostoju, ali napad na njega trenutno nije u interesu Partizana!
Moje informacije su takve da izmedju Zeljka i Ostoje ne cvetaju ruze i to ne od skoro vec od ranije, ali Zeljko jeste govorio pozitivno o Ostoji. Najpre se zahvalio sto je klub na njegov poziv izasao sa podacima. Te podatke je izneo Ostoja licno i potpisao kao svoje saopstenje. Dalje, prosle sezone kada su ga navijaci prozivali jasno je stavio do znanja da imamo druge neprijatelje i da ne trebamo medju sobom da se napadamo!
Ako Ostoja isplati jebeni porez do kraja za mene ce on biti heroj licno!
Ponavljam, nije nama navijacima u krvi da govorimo pohvalno o upravi kluba, ali ovo u kosarci sada sto se desava ne moze da se zanemari. Saglasan sam da je jedan dinar dat Partizanu paravan za 3 dinara kurvi, ali ljudi mi imamo ozbiljan budzet kojem smo i mi navijaci doprineli itekako i vidi se da jedva 30 posto toga potice direktno od drzave. Imamo druge neprijatelje ne trebamo ih traziti u klubu trenutno. Ja ne sumnjam da ce Zeljko, u slucaju pokusaja bilo kakve sabotaze izaci i reci. Do tada ja cu se fokusirati na dokazane neprijatelje naseg kluba!
I za kraj, ocigledno je da su mediji na strani kurve i pozicioni i opozicioni. Mi ne mozemo racunati da ce nas klub medijski braniti bilo ko izuzev Ostojinih glasila i nas navijaca.
 
Top