Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
...ako ne popusti morace u otvoreni rat s Grobarima...
Ako budemo ratovali kao za FK, "potrajaće".

Ljudi su se uhvatili tog ugovora za Željka kao pijan plota, a to je najnebitnija stvar. Šta mi imamo od ugovora koji njemu ne treba, ako sutra ne budemo imali stabilan budžet? Nebitno da li je 1, 2 ili 20M.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Tom logikom je on i doveo Željka.
Nije ga doveo, ali je aminovao njegov dolazak. Nije došao samo Željko kao trener, nego je sa njim započeo i čitav ovaj projekat kojem prisustvujemo, a to ne bi bilo moguće da se nisu "našle"(dopustile) finansije. Kolika god evropska i svetska legenda Željko bio, zaista sumnjam da je to mnogo bitno u ovoj državi, pa su eto, razni privatnici i javna preduzeća naprasno shvatili da je ovo projekat u koji vredi investirati
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.274
Reaction score
10.716
Локација
underground
Ako budemo ratovali kao za FK, "potrajaće".

Ljudi su se uhvatili tog ugovora za Željka kao pijan plota, a to je najnebitnija stvar. Šta mi imamo od ugovora koji njemu ne treba, ako sutra ne budemo imali stabilan budžet? Nebitno da li je 1, 2 ili 20M.
Pa zato sto od toga i zavisi da li ce on hteti da ostane ili nece.
Ako nam pocnu ukidati sponzore i vrsiti nepodnosljiv pritisak koji se oseca i sad , a ciganima sipati svaki cas kao sto su u ovih par meseci , koja bi svrha bila da on ostane ako ne moze da napravi rezultat, ako ne moze da nas ucini stalnim clanom evrolige sto je zacrtao kad se vracao?
Ne bi proslo puno vremena kada bi ga i nasi navijaci pustili niz vodu. Videli smo ove sezone kako se brzo zaboravlja uspeh i kako se pokrene nezadovoljstvo koje njihovi mediji svesrdno potpiruju.
Ali ovo sinoc mi govori da je on procenio da ce biti u mogucnosti da radi u postojecim uslovima.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.316
Reaction score
37.436
Sad će cigani i njihovi mediji to da preprave:
"Željko se razmišlja da li da stavi 7 ili 8 nula na ugovor i opljačka državni budžet i džepove poreskih obveznika."

Ali ovaj deo mi je najbolji:
"Došli su do mene i neki, moram tako reći, prizemni komentari u vezi sa tim da li meni neko naređuje da produžim ili ne produžim ugovor sa trenerom."
U prevodu:
"Kleveću, samo da skoknem do gazde da pitam da li smem da piškim i kakim."
 

Primorac

Početnik
Учлањен(а)
20.01.2024
Порука
58
Reaction score
163
E ako se treba sa Zeljkom usaglasavati ugovor,ne malo se...Mozda trazi da Zeljko da potpis Pokretu...Ostoja,Ostoja ne igraj se,skupa je to igracka za tebe
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Pre ce da bude da Zeljko trazi neku garanciju vezanu za budzet,njemu licno ovo ne treba,najtrofejniji,najcenjeniji trener,koji je zaradio kroz karijeru ogroman novac…ne radi se tu o licnim uslovima..pre ce da bude da su ,,sitnice,, vezane za sam klub..A Zeljko naravno nije lud da radi sa sramotnim budzetom u odnosu na fmp recimo ..
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.623
Reaction score
5.384

„Nadamo se da ćemo naći zajednički jezik i da ćemo nastaviti da dižemo Partizan. Na onoj konferenicji za medije koja je održana kad sam se vratio u Partizan, rekao sam da je moj prvi i jedini cilj da Partizan bude stalni član Evrolige jer to zaslužuje. Drago mi je što se dešava sa Patizanom u ovom trenutku.“

Najveci si Zelimire!
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Citam i ne mogu da se nacudim pojedinim komentarima.
Ostoja kakav god bio, limar, bravar i njemu je u interesu da produzi Zeljka, a naravno da ce tako i biti.
Na njemu je da obezbedi sto veci budzet, kako bi napravili bolji tim za sledecu sezonu.
 
Top