Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Onaj jebeni Zenit nam stvarno ispade maler, i ja sam se nadao Holinsu, paklen igrač.. Sigurno je da nismo imali srece u pregovorima sa nekim kvalitetnim igračima, ali ja ipak vjerujem. I pazite nešto...

-Ako predsjednik kaže da imamo najveći budžet u zadnjih nekoliko godina
-Ako smo doveli Nemanju Gordića za drugog pleja koji je za prošlu sezonu u Budućnosti uzeo 350 hiljada eura
-Ako je jedan Kit Lengford uzeo 500 hiljada dolara u PAO za sezonu

Onda smatram da se itekako može u rosteru Partizana za sledeću sezonu naći još 2 ozbiljna pojačanja.

Imamo lovu, opuštite se ljudi :šal
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Nemamo mi ni deseti deo onog sto precednik sere,da imamo do sad bi poslozili neke kockice,dok se jebeni Mornar kompletira kod nas nece skoro pa niko.Kapiram da je 5% realizovano,zasto nije vise...pa pare...
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.950
Reaction score
21.901
Пре бих рекао да је тај недостатак среће у ствари недостатак онога за шта си већ више пута рекао да имамо. Шта знам, пишем у 3 ујутру, вероватно ми се и причињава да си ти стварно све ово написао.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
dok se jebeni Mornar kompletira kod nas nece skoro pa niko.Kapiram da je 5% realizovano,zasto nije vise...pa pare...
Pa čekamo da se svi od Sankt Peterzburga do Železnika i od Egejskog do Jadranskog mora (i Ljubljane) kompletiraju pa da onda mi lepo izaberemo i proberemo od ovih što su ostali...biće jeftiniji, ali...

Možeš na glavi da dubiš i milijarde da uložiš u fudbalski ili košarkaški tim, ali na kraju krajeva sa druge strane opet mogu da se nađu nekih 11 ili 5 igrača koji te ,bogatune, itekako mogu da pobede...sport je takav - NE POSTOJI 11 najboljih fudbalera ili 5 najboljih košarkaša na svetu koji će UVEK da pobede nekih drugih 11 ili 5 momaka koji su im sa druge strane terena...

Kvalitet je kvalitet, ali ima mnogo i u formi, pripremi, taktici, voljnom momentu - ko god dođe u Partizan mora mu se usaditi u glavu da je došao u tim koji na teren izlazi da pobedi, svejedno koliko je jak, kvalitetan i bogat onaj sa druge strane, nismo mi predodređeni da budemo najbogatiji i sa ,najsuvljim kvalitetima, na svim pozicijama - ali jesmo da takve ,bogatune i ekstra klase, bacimo u prašinu!
Idemo korak do korak, ali srca svih Partizanovaca kucaju za to da dođemo do vrha!

:napred-partizan: :šal :napred-partizan:
 
  • Like
Reactions: Oki

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
@Goran Tomić vreme kada je košarka mogla da se igra s 5,6 igrača je prošlo. A, vidim da u zadnjih nekoliko meseci više puta pišeš kako se igra samo sa 5. Ne igra se...
Kao i vreme kada smo s Duletom bogatune bacali u prašinu.
To je bio neki Partizan koji je imao pakao Pionira i armiju vernih navijača.
Ovaj novi, napredni, ima Janičare, pevačka društva i objektivne grobare.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Od kad smo mi kao grobari postali razmazeni i nestrpljivi? Kad smo to mi kompletirali ekipu u julu? Apsurdno je porediti Mornar i nas, a nismo kao neki da imamo budzet da pokupujemo evroligaske igrace u julu ili igrace koji su spremni da predju na el nivo. Hollins Iverson su profesionalci koji su izmedju ek i el tima izabrali el tim i to je razumljivo. Idemo dalje ako su to tipovi igraci koje Trinki gleda ja sam zadovoljan, verujem da ce pokupiti kvalitetne strance ispod radara jer samo u njega u KK imam poverenja. Vidim jos nisu izbacili sezonske, verovatno cekaju jedan ili dva kvalitetna potpisa..
 

revolution

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2019
Порука
28
Reaction score
58
Локација
beograd
a ne shvataju da se ne kupuju sezonske zbog igraca vec zbog partizana....igraci dodju i prodju a partizan ostaje.....treba da animiraju sve ljude po svetu da online kupuju sezonske karte, makar i nikad ne pogledali nijednu utakmicu.
Znam ljude po americi koji bi kupili svako po jednu , a teba ponuditi i bivsim igracima da kupe fotelje u vip lozi....kad dodju da gledaju ne moraju da ih uvode za dzabe, a i lepo izgleda kad ti ime stoji ugravirano na stolici....njima to nije neki trosak a kad se ponozi moze da bude prihod za klub.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.769
Локација
Beograd
vreme kada je košarka mogla da se igra s 5,6 igrača je prošlo. A, vidim da u zadnjih nekoliko meseci više puta pišeš kako se igra samo sa 5. Ne igra se...
Pa nisam mislio na to da je dovoljno da bukvalno imaš 5-6 igrača koji nose utakmice, a ostali da nose peškire...svakako znam da je u prednosti onaj tim koji ima ,,dužu klupu,, jači ,,roster,, ili kako se to već sada stručno kaže...

5 na 5 je metafora da i pored sve finansijske pomoći koju neko ima ili dobija, medijske podrške, pa čak i krađe sudija u svoju korist, ipak mora da izađe na teren i dokaže protiv te druge ekipe, slabije ,,na papiru,, da li može ili ne može da ih pobedi!

A ta druga ekipa ,,slabija na papiru,, smo MI, Partizan, i prošle sezone smo pokazali da itekako ,,jačeg na papiru,, možemo da nateramo da mu je potrebno da sudije ,,žmure,, na ,,užičko kolce,, Berona, pa da uspeju da nas pobede...

Ove godine Trinkijeri je iskusniji za ,,rvanje u blatu,, sam bira ekipu, biće nešto novca i za ozbiljnija pojačanja...
Hoćemo li I MI biti jači nego prošle godine, ja mislim da hoćemo...
A svaki navijač nek pođe sam od sebe, hoće li doći da puni Arenu, ili će da nalazi neke razloge zašto tamo ne bi otišao...
Partizan je najbitniji razlog, sve drugo je sekundarno...
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ima li neko ideju hoce li biti novih dresova za predstojecu sezonu? I hocemo li dobiti najzad tri zvezdice iznad grba ? Ima li ko info?
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
Ако буде нових било би добро да нам спонзори не увале неку варијанту дресова с рукавима ала Мега. Јесте то Мишко копирао од НБА али то је, по мом мишљењу, тотални промашај.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.718
Reaction score
23.250
Локација
Академија
Јесте штета што је отишао, поготово онако у финишу сезоне, али бар смо нешто зарадили. Да је отишао директно од нас у НБА, то би био још бољи сигнал за странце да још можемо да спремимо играча за тај ниво тржишта. Убудуће их потписивати минимум на две године. Једино старији и доказани као Ренфро могу да се ангажују само на годину.
 
Последња измена:

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mnogo bi bolje bilo da je ostao kod nas i ove sezone nego to što smo zaradili.
Jer mi takvog nećemo moći da nađemo.
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Pa njega smo nasli zar ne?! Nama nikada nije bilo strano da dovodimo kosarkase sa NBA potencijalom...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.105
Локација
underground
Pa ako smo dobili za njega 300 000,plus njegova plata ,koja je oko 100 000,cini mi se,mi za 400 000,mozemo naci ok centra.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Evo na primer Milko Bjelica. On je imao kod cigana 400 one sezone.

Dzaba ti pare kad nema igrača. A i da ima mi smo zadnja rupa na svirali, jer prvo mora da se podmiri Evroliga, pa onda bogatuni u evrokupu. Pa tek na kraju mi...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.343
Reaction score
11.105
Локација
underground
Jasno,jasno, Bjelica je bio preplacen,nadam se u Trinkijerija,potpuno je jasno da ti tih 400 000,mozes da bacis,a mozes i da ubodes dzek pot,jbg.Uostalom uboli smo Lendejla za 100 000,ali slazem se da nam sad treba veci level od njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top