Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Taj bek kojeg budemo doveli mora biti u pravom smislu te reči mamojeb i tu ne sme biti greške. Treba čekati i uhvatiti pravu priliku ako su već pričali da imamo para i da želimo dovesti kvalitetnog igrača na 2, onda se ne treba zaletati. U nba već ima par zanimljivih katova al otom potom, ja bih voleo da jedan igrač izvisi i da bude katovan, pitanje je i onda da l bi ga mogli priuštiti želje su na 3. spratu.

Vidi i Trinkijeri ono što i mi vidimo da fali, samo sad se na početku sezone iskristalisala situacija i potreban nam je neko ko može da se podigne i na poziciju 3. Nema mesta prostora za grešku, treba nam igrač kao budali šamar sa 15 konstatnih poena kad sve stane šut kao protiv Primorske da izmišlja poene.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.822
Reaction score
29.846
Локација
Beograd
Ako nema novaca za igrača koji će da da 20 koševa po svakoj utakmici, daš zadatak Birči i Pejdžiću da daju na svakoj utakmici po 10 i rešen problem. :D (10+10=20)
Samo nek vežbaju šut na treningu (preko metle, stolice, saigrača, merdevina, žirafe) i samo nek ne promašuju na utakmici... :icon-rolleyes:
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Markoni, potpuno se slazem.. Ja tog beka jedva čekam, ali zaista je ovo 3/3 u Evrokupu prolongiralo to pojačanje, a i logično, što kasnije dodje, manje ćemo ga platiti, jer je propuštio početak sezone i dosta utakmica.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.822
Reaction score
29.846
Локација
Beograd
Ja sa mojom upalom Ahilove tetive nisam više nizašta, a Gaudlokova je bila pukla...
Naravno, ja sam matorac, on je mlađi od mene, košarkaška klasa, itd...ali pitanje je kakav izlazi iz te povrede, možda bude sjajan, a možda i ne...
Valjda ima još tih šutera negde koji bi mogli da nam dobro ,,legnu,,...
Znate da u skorije vreme Partizan i nije baš sklapao ceo tim na početku sezone, nego je nešto ostavljao i za kasnije...uglavnom zbog finansija...
Tako da...
Videćemo...
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.449
Reaction score
12.078
Локација
Beograd
Ne očekujte pojačanje u skorije vreme, možda tamo negde kao novogodišnji poklon.Lepo gura ova ekipa i bez tog beka i treba sačekati igrača koji će da pravi razliku. Zaboravljate da imamo i Tomasa kada se oporavi sa poenima u rukama.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.822
Reaction score
29.846
Локација
Beograd
Niko od nas ne može već sad da zna prave, krajnje domete naše ekipe, ali ni domete naših rivala...
Više puta ponovismo, ajde korak po korak, pa videćemo...
U EC ,,proći grupu,, u ABA ući među 4, ili kakav je već sistem takmičenja da možemo da pojurimo te trofeje. U domaćem kupu paziti da nas ne otruju, i sve tako korak po korak i redom, do domaćeg prvenstva, plus pripaziti da lopuže ne ukradu pehare da ih recikliraju...
Nije nama bitno da imamo 100% učinak i da pobeđujemo sa 20+ razlike, bitno nam da prolazimo dalje, da budemo u mogućnosti za trofej...
Pojačanje kad god došlo, dobrodošlo, ako je pravo i pomogne da se ti trofeji i uzmu...
Voleo bih i ja sve i odmah, al ne može...
Kad je pa moglo...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.413
Reaction score
4.485
Licno sam zadovoljan sto gaudlok nije dosao... klasican indijanac, bez obzira na klasu...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Nama u ovoj filozofiji igre potreban neki Kinzi ili Bogdanovic za siromasne.
Ako ume da iskoristi blok i ima dobro kretanje i sut sa poludistance u visokim procentima taj neka bude i indijanac ne zanima me.
Hemiju tima reguliše trener ukoliko im jasno podeliš uloge i daš im do znanja da odgovornost preuzima taj i taj igrac a ti si zaduzen da ispravljas njegove greske u periodu kada planiras da se nerviraš što je to taj igrač uradio...Onda se divljanje drugačije naziva.
Svi mi volimo piken rol igru i igru na centra.Ali od toka ove godine nema nista.
Arti je definitivno samo odgovor na Zvezdinu postavku koja nas je urnisala prosle godine.
Preuzimanje koje protiv cigana jedino pali a onda spuste Odzu koji istrese iz gaca Gagica pod kosem.
Gledao i juce limene..Ništa se nije promenilo u Tomicevoj filozofiji i pored toga sto imaju vrhunske igrace.
Ja lično nisam srećan što Gaudlok nije kod nas
ali uzimam u rezervi da stvarno covek posle povrede nije za ozbiljnu kosarku odnosno za jake treninge i jake utakmice.
Jer da se ne lazemo Evrokup koliko god mi srali o njemu posle NBA i Evrolige to je najozbiljnije takmicenje...
A Igranje u Partizanu i običan kup Srbije na plećima donosi teret i pritisak navijača .A da ne pričam o ABA ligi koje ni nalik nije Kini gde se istrčkaš malo ,uslikaš sa fanovima kojima je bitno jedino da vide neka zakucavanja i ostale matrakuke.
Ako nema kapaciteta za to...Apsolutno nam ne treba takav igrač.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.061
Reaction score
26.273
Локација
ante portas
Bilo je igrača na lageru , a koje smo mogli da priuštimo (Džerels,Lengford) zbog kojih mi je najviše žal.
Gaudlok je bio preveliki rizik i bolje je što se nismo kockali.

Izlazi iz povrede ,a još njega da čekamo pored Parahuskog i Peinersa da se prilagodi to bi bilo katastrofa.
Nama treba instant kvalitet sa garantovanih 15 poena u rukama.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.723
Reaction score
23.294
Локација
Академија
Ево и ја да напишем, да неко не би пропустио. Треба нам играч са петнаест поена у рукама.
Не разумем што сте толико запели са тим поенима у рукама. Ти поени које би донео један играч не значе аутоматски победу. Ти поени лако могу да се распореде међу постојећим играчима. Нама треба брз и продоран играч, добар шутер, играч са искуством као Алекс Ренфро. Не треба нам да избунаримо неког играча који ће имати ментални склоп Михаила Андрића а пут и шут Џоша Акојона.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top