Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.721
Reaction score
23.280
Локација
Академија
Ове што се намећу преко друштвених мрежа треба избегавати у широком луку. А ни ови што их мољакају преко тих истих мрежа ми нису јасни.
 

najgori

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
1.940
Reaction score
7.364
Локација
Banja Luka
Pa tako sebi dižu cenu, cim se dovode u neki kontekst sa institicijom!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Tesko da sebi na taj nacin dize cenu, pre bi se rekolo nudim se Partizanu, da bih potpisao za Igokeu..

Inace mali Trifa reg za Aba ligu i sa timom je u Zadru..
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.354
Reaction score
11.176
Локација
underground
Orazio Francesco Cauchi

@paxer89

·
56m

One name on Partizan Belgrade's radar is Reggie Redding, according to sources. The former Villanova alum spent last season with Turk Telekom averaging 7.6 points, 3.5 assists and 2.5 rebounds per game in Turkish League.
Orazio Francesco Cauchi

@paxer89


Partizan is also expected to part ways with Artsiom Parakhouski, I've been told.
Ovaj kosarkaski novinar je pouzdan do sad bio
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.721
Reaction score
23.280
Локација
Академија
Ако је истина, стварно штета за Параховског. Много смо сви очекивали од њега. Очигледно није успео да се уклопи.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.557
Reaction score
3.900
Локација
Beograd
Poceli da troluju Redinga sa '' dont come to Partizan ''. U kakve krajnosti idemo.

Za Arta ocekivano. Definitivno nije igrac za ovu vrstu igre koju igramo. U Duletovom sistemu bi bio tata. Jedino se postavlja pitanje sta je Trinki zamislio sa njim.

Sto se Redinga tice Trinki ga odlicno zna iz Nemacke tako da je jasno zasto ga zeli. Ja i dalje mislim da nam je potrebna ubica sa sutom na 2 ili 3 ali izgleda se i nema bas novca kao sto se pricalo na startu sezone za takvog igraca.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.721
Reaction score
23.280
Локација
Академија
Евентуалним одласком Параховског долазимо у ситуацију да остајемо без играча који је планиран за првог центра а на којег се, стицајем околности, уопште нисмо ни ослањали у досадашњем делу сезоне. Поставља се питање да ли је уопште потребно доводити другог центра ако он оде? Ако је лова за бека већ издвојена, како тврди Остоја, онда треба довести центра. Можемо да сачекамо до краја године с тим доласком, под условом да буде добар избор. То мора бити играч који ће одмах дати допринос. Параховски је прошао целе припреме, био потпуно здрав, и показао се као промашај. Још једна слична грешка на истој позицији не сме да се понови.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Naravno da je potrebno dovesti prvog centra ako ode Parahovski, a po svemu sudeći otiće. U petorci sa Jankovićem na 5 ispadamo smešni protiv solidnih centara (Venecija), a šta će tek biti protiv ozbiljnih ek ekipa i mutanta u abi ne mogu ni da zamislim. Pride Mozli je u odbrani vrlo zahvalan igrač ali prilično limitiran ofanzivno. Ogromna greška prilikom dovođenja Parahovskog, nije istina da nisu znali šta donosi on i kako se može koristiti.

Što se tiče beka mislim da tu nema neke polemike on fali ako želimo da se potučemo za što dalje u ek i za abu. Interesantno je to što smo gubili protiv ekipa protiv kojih smo već igrali, dakle laki smo za skauting. Napuni reket i ostavi prostor da prangijamo, a obzirom kakvi smo spolja nije ni čudno što kuburimo sa procentima za 3 i sa linije slobodnih.

I bek sa poenima u rukama i startni centar ako želimo da učinimo nešto u ovoj sezoni.

Edit: Kad je znao da laprda Ostoja po svim mogućim novinama kako imamo novaca nek se isprsi za ova dva pojačanja.
 
Последња измена:

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Sarkastično sam stavljao tag teamostoja, bio sam opomenut od strane Spejsa.
 

Simpatizer

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
149
Reaction score
309
Локација
Novi Sad
Vreme je da realno sagledamo situaciju. Mi ostajemo na centru sa Mozlijem i Jankovicem. Sasvim dobro resenje za grupu i za ligaski deo ABA, ali ni blizu dovoljno da postignemo zacrtane ciljeve, dva finala. Dalje, na trojci skripi i sve zavisi od Radeta, Pejners je pokazao da je suvi prosek i znamo sta od njega mozemo da ocekujemo do kraja sezone. Bezdusnog Bircevica stvarno ne bih komentarisao, tako da smo na toj poziciji samo sa Rasonom za neke ozbiljne meceve u kasnijem delu sezone. Pod hitno je potrebno dovesti igraca koji ima poene u rukama i moze da igra 2/3 kao i sto je hitnije moguce definitisati sta se desava sa Parahovskim, ukoliko ode dovesti nekoga ko moze da igra 4/5. Imamo tim za najvise domete, ali ce nas nedostatak rotacije ubiti, pogotovo na pozicijama 3 i 4...
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Smatram da Redding nije igrac za nas,ni kad je bio u formi nije me previse odusevljavao,niti bih ikad prizeljkivao takav igrac da nam dodje. Nadam se da nije istina i da se uopste ne razmatra
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Tera se najbolji centar lige koji je kvalitetniji od Jankovica za 50% ,bez sanse da odigra neku utakmicu u kontinuitetu i pokaze zasto je doveden i sve to uoci utakmice sa zgadijom koja ima Odza koga Mozli i Jankovic zajedno nece moci fizicki da ispariraju,nema sta struka "odusevljava" . Kad je dovodjenje 2/3 u pitanju gleda se iskljucivo da se dovede igrac koji zasigurno u kontinuitetu ne moze da pogadja (Bell,Reding i co) .Eto Dorel Rajt ode u Igokeu ,a mi jurimo Redinga,nema sta struka opet dominira.
P.S. Nadam se da ova dva potencijalna poteza zaista nisu istina.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Jbg, ako nam fali 2 i 5 to mu deđe ko jedna ruka i jedna noga. Neću da kažem da fali mozak jer njega imamo (Trinkijeri), ne fali nam ni glava, jer i to imamo na 1 (Volden i Gordić). Problem je odrediti se da li Zagor i Jare kose ili vodu nose? Posebno Zagor biva sklon igri toplo-hladno... Mozli i Tomas najstabilniji do sada. Novica KAPITEN, drugo je manje važno. Pejners se budi ide uzlaznom linijom ali mi krivo što sam za njega bio ubeđen da će pokidati kada je potpisao. Ima još kredita malo da pokaže da nisam promašio. Parahovski odlazi... Pejdž nudi više nego prošle sezone jer je oslobođen prevođenja lopte. Ima sasvim dovoljno učinka u napadu i mnogo je bolji u odbrani nego prošle sezone. Janković bi mogao bolje iako mislim da i jeste malo bolji nego prošle godine. Problem je što ova ekipa nema igrača koji je "nezaustavljiv" ili "enigma" koji "rešava" kada ništa drugo ne ide kako treba. Zagor je imao tu ulogu ali očigledno nije tog kalibra, kao ni Jare. Oni mogu da nalete na protivnika koji im leži ili prosto da ih krene ali nisu "nerešivi" za svakog protivnika i uvek. A nama bas takav treba pa nije čak ni presudno niti važno da li je takav na 2 ili na 5 ali da za njega stvarno nema leka. Čak bi više voleo da takvog imamo na 5 jer će to ostaviti više slobode na spoljnim pozicijama koje ce uzimati otvorenije šuteve i početi da pogađaju ili će biti spušteno na 5 da izdominira. To su oni na 5 koji daju 25 po tekmi i teraju bar 2 igrača napolje zbog ličnih. Odličan start sezone obzirom na okolnosti! Ako dobijemo u Turskoj i pokidamo mutante mi smo "na konju" a oni u kanalu! Ali to prvo treba odigrati... Očekujem EKSPLOZIJU Jaramaza, Gordića i Pejnersa protiv mutiranih. Za Tofaš nisam siguran jer ako igrači razmišljaju o narednom kolu ABA koliko i ja, od utakmice sa Tofašom teško može da bude nešto, mada je ta tekma i važnija od ABA.
 
Последња измена:

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Odzo se na ovom forumu kotira kao Entoni Dejvis. Pola evrope je glupo i masovno se forsiraju undersize centri, a imaju prilike da dovedu Odza razbijaca koji ce sve da ih utera u reket i daje 25 poena po utakmici.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ograde radi, ja nisam ni pomislio na Odža. Bar ja kad govorim o tome mislim načelno...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top