Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
U92 je objavio tvit ovog izraelca na svom sajtu.

Pik je tvitovao i za Kaningena ili kako se već zove, pa ništa od toga, a za ovog kaže da je viđen na košarkaškim terenima u Bg, kako igra basket i to ga povezuje sa Partizanom.

Ne vjerujem da ovdje ima istine.
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Ima slika tog lika na nekom basket terenu u Trecoj gimnaziji. :pop
Jbg ne verujem da bi bas dolazio u BG iz ciste zajebancije. S obzirom da su cigani puni spolja, jedini razlog dolaska bi mogli biti mi.
Ne svidja mi se bas njegov CV, ali u kakvoj smo finansijskoj situaciji, svako pojacanje je dobrodoslo!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
kazu da se nudi svima, sada nemam pojma dali ga nasi zele, ali bi on rado kod nas, ima i njegov tvit da bi bio presrecan ukoliko bi mu mi pruzili sansu...

cisto sumnjam da ce ga Dule uzeti..


dd.jpg


dodatak
Ђорђе Матић ‏@DjordjeMatic 1m

Anthony Goods is in Belgrade because of his girlfriend Jovana

onaj izraelac se strasno blamira u zadnje vreme, samo lupa gluposti..
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.087
Reaction score
8.446
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
jaoo ne mogu da verujem, ladno ga forumska legenda KKP smarao :D on covek redom proganja sve zivo :D
Cim se ovaj amer nudi sam nema od njega nista, nece Dule takve :D
 

Krstajic

Banned
Учлањен(а)
04.07.2014
Порука
552
Reaction score
28
Локација
Stategabri
Ne znam na sta konkretno gleda Dule i koji su mu kriterijumi, ali ja bi svakako pre nju doveo nego njega! Sta uradi globalizacija, nekad su bili robovi, a sada igraju fudbal, basket, cerupaju ove manekenke, jos su dobili glavnog poglavara u SAD. U sledecem zivotu zelim biti crnac ili Stefan Babovic-Babangnjida! :D

Koga god da dovedemo, taj ce prvi trening sa ekipom imati u autobusu za Solnok izgleda. Ali na ta "last minute" i "low cost" pojacanja smo navikli. Treba nam neki user kao sa Mekejlebom (jel igra Palasio jos basket? :D). Ako nista, neka nadju nekog dodatnog Edu Murica, to ce biti dovoljno za 60 poena na utakmici.. :šal
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Novi-igrac-Partizana.jpg


Bio je sinoc na utakmici,tako da ne pije vodu ta prica da je samo skitao po Beogradu i bio na terenima sa klincima.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.189
Reaction score
2.830
Локација
Где год ОН да игра!!!
Što se tiče ovog Amera od njega će više koristi imati noćne prodavačice ljubavi na beogradskim splavovima nego naš KKP! Ubedjen sam da će SP ostati još jednu sezonu, čini mi se (moje mišljenje) da on ima dogovor s klubom, da ako ne dovedu neka adekvatna pojačanja, da će Sale ostati!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kada bi citao forum, video bi da je isti link vec okacen.

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Sta znam, po meni je on pun pogodak.... ako nista moze da nam posluzi u marketinske svrhe, da odradimo neke fotke za novu garnituru dresova jesen/zima 2014 foto:) :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana
Čitam DV se žali novinarima na tretmanu iz uleb-a... Da li ima neko ko u tom klubu radi nešto? Postoje tabele, postoje rang liste, zašto smo završiti u 4tom šeširu uleb kupa ako smo 31vi na ulebovoj rang listi??? Šilobade, Daniloviću, gde ste jebote ? Ima li nekoga tamo da razgovara sa tim banditima?
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Очигледно да нема, јер је ситуација у којој се налазимо делом ''заслуга'' и наше Управе.


Тешка група за нас, не толико атрактивни колико незгодни противници.
Нама у овом саставу тешка група.


Дуле најављује једно појачање, али јасно је да нам треба барем 2 играча.

Наравно, колико пара, толико музике.
Ми ћемо ове године да звиждимо у прсте, кад је музика у питању.

Пуна подршка Дулету и момцима, следи велика борба.
 
Учлањен(а)
11.12.2011
Порука
818
Reaction score
128
.

Sigurno je da uprava ne valja kurcu ali ne kapiram sta su u ovom slucaju trebali da urade? Da kontaktiraju i da traze pojasnjenje zasto smo u 4. sesiru... Bodovanje je isto kao prosle godine samo je uveden debilni minimalni nacionalni koeficient ali pravila su ista za sve tako da ne vidim u cemu je problem. Mi u 4. sesiru jesmo i zbog novonastalog debilnog nacionalnog minimuma ali pre svega jer dve sezone kada smo zavrsavali EL posle prve runde nije vazilo pravilo da EL otpadnici nastavljaju u EC. Logicnije je bilo da su tada reagovali sada nema smisla.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.108
Reaction score
1.502
Локација
Topèidera lepša strana

haubica675

Grobar
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
462
Reaction score
80
Локација
ganfers paradise
nadam se da "dresovi" na predstavljanju tima nisu pravi dresovi. ovo sto su juce nosili igraci su trening majice.
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Сад кад је скинута забрана, у куповину! :šal
Чини ми се да ће та куповина бити као она реклама за хамбургер за 150 динара :D

Играмо ли вечерас пријатељску против Сутјеске у Пиониру или сам ја нешто погрешно схватио?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top