Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

napadaj

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2018
Порука
523
Reaction score
2.429
Локација
Srbija
Marketin tim kosarkaskog kluba je na izuzetnom novou. Cinjenica. Svaka im cast, kako ljudi rade svoj posao. A kad vidim u fudblalskom klubu Bilju, nije mi dobro. Tako da ce to za sezonske da buded kako treba, ne sumnjam.

Msm ono, red je da ih pohvalimo!


Dok ne vrate ovaj duks u ponudu, ništa im ne verujem.

lEOLXzI.png





Bukvalno savršen duks, a oni ga godinama nemaju u ponudi, potpuno neverovatno.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Да претпоставимо да долази Бјелица, онда по мени би требало да поред њега на 4ци неко млађи. Мада свакако Жељко зна најбоље
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
496
Reaction score
1.782
Dobro bi bilo da se sve ovo ostvari, ali trebaju nam i mladji. Ja ipak mislim da se tim nece znati bar do polivine avgusta.
 

kragujevcanin

Grobar
Учлањен(а)
11.02.2007
Порука
286
Reaction score
586
Čolovićev komentar na Instagramu Bjelice.

Ili loži ganfere na max, ili je ovaj stvarno završen.
 

Прилози

  • IMG_20210704_171454.jpg
    IMG_20210704_171454.jpg
    58 KB · Прегледа: 403

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
88
Reaction score
217
Локација
Mesec
Marketing je ok, naspram Fk-a je odlican, ali Yt kanal mora mnogo bolje da radi, pogotovo kad nam je u klubu najbolji trener na svetu.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
A jebi ga , nismo mi navikli da to radimo na silu .

Mi smo to uvek radili sarmom , lepotom i inteligencijom.

Ovo je za nas nepoznanica.
 

Macak-Zemun

Millwall huligan u penziji
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.341
Reaction score
840
Локација
Ima jedan grad, pored je Beograd
Velike se stvari dešavaju, sve pohvale.

Ko je dao pare od privatnika pored Nordeusa i NELTa?
Sto je bitno javno pisati ko je dao,mozda su oni mozda nisu ako je Zeljko okupio u tajnosti i radi u tajnosti ljude koji hoce i koji zele da pomognu,sto je nama onda bitno ko su oni,mozda si ti mozda sam ja,nebitno ako oni odluce da progovore saznacemo ako ne necemo,zakon cutanja je trenutno i odma nam je krenulo
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.190
Reaction score
7.029
Локација
NbG
Bas tako, u ovoj zemlji su ljudi uvek patili da sve moraju da znaju. Moramo imati u vidu koliki je ovaj kompleksas i zlopamtilo i nema potrebe isticati neke informacije i izlagati ljude koji su se odlucili da pomognu potencijalnoj opasnosti. Opustite se, uzivajte i udrite po f5, a cigansko naricanje je lekovito.
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
cela Srbija skocila kako dovodimo Pantera i Bjelicu...a niko se nije zapitao kad smo dovodili Perkinsa ili Vrabca(bez namere za omalovazavanjem pomenutih), kako to jedan veliki Partizan, sampion Evrope, visestruki ucesnik fajnal fora, klub koji je toliko poznatih imena dao kosarci, dovodi takve anonimuse... To je bilo normalno a ovo nije?!
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.358
Reaction score
6.684
Локација
Tamo gde si ti!
Ja u svojim krugovima glumim insajdera na račun ovog posta.
Još sam koristio i njegove reči
"jesam li vas ikad slagao".
Isprdim li ga pre ću se pojaviti u fan klubu Djokovića nego izaći ispred ljudi ponovo.
Vadi se da si im rekao za Željka, ako Bijelice ne potpiše. Traži kviska :)

U svakom slučaju loža sa Srkijem na Vimldonu ti ne gine :D
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.903
Reaction score
10.105
Nemanja Bjelica
From Wikipedia, the free encyclopedia

Nemanja Bjelica (Serbian Cyrillic: Немања Бјелица, pronounced [němaɲa bjělitsa]; born 9 May 1988) is a Serbian professional basketball player for the BC Partizan Belgrade. He also represents the senior Serbian national basketball team internationally. Bjelica was an All-Euroleague First Team selection as well as the Euroleague MVP in 2015. Bjelica started his NBA career as a 27-year-old rookie which he signed in 2015 and previously played for the Minnesota Timberwolves for three seasons before signing with the Sacramento Kings in 2018 off-season.

:D :D :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top