Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.572
Локација
Yaoundé
Pitanje uz rizik da otkrivam toplu vodu, ali imajte na umu da živim u dubokoj provinciji: upravo stižem iz trgovine gde sam prvi put video pakovanje Voda vode sa grbom KK Partizan. Na naslovnoj strani klupskog sajta nema ih među sponzorima, a odmah pored bilo je i slično pakovanje sa grbom :pickaciganska Na samom sajtu Voda vode ništa nisam pronašao, a iskreno, nisam ni mogao da se snađem... Gugl pretraga isto ne daje neki konkretniji rezultat.

Zna li neko o kakvom se tu ugovoru radi? Pretpostavljam da je nešto slično kao FKP ranije sa Lav pivom ili skoro sa čačanskim Čipsom ili KKP sa Pangrafom. Ima li tu neke zarade za klub po svakoj prodatoj boci ili je u pitanju fiksni iznos ugovora?
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Ja sam nedavno pojeo "Partizan" čips PIK Čačak (ne znam kako se zovu danas) i baš mi se dopao, više nego ijedan drugi (na stranu to što mi je inače njihov čips uvijek bio najbolji) :)
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Setih se ekskurzije, treci razred, Beograd naravno, kalemegdan, zoo vrt, i naravno muzej revolucije i kuca cveca. Posto je hram blizu, ulicni prodavci prodavali tu neke kackete i male znojnice, oba kluba, tako da je u autobusu u povratku bilo kao da smo krenuli na derbi! :D
Kvalitet kupljenih navijackih rekvizita je bio strava i uzas! :D
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Znači, sve se može, kad se hoće, bando napredna!

Izgleda da bukvalno može sve što se hoće. :roll:

"Nastavlja se sa nekorektnim ponašanjem kada sam ja u pitanju od strane Partizana. Na ovakav način, ukoliko je stvarno registrovan nov igrač, institucija BAT se dovodi u pitanje. Ta rata koju je trebalo da dobijem još pre dve i po godine, a koja se odnosi na plaćanje iz 2011. je kasnila toliko koliko je kasnila i pošto nisam imao druge mehanizme odlučio sam se na BAT, na jedan složen i skup postupak za onog koji ga povede što je dovelo do zabrane registaracije novih igrača do isplate te rate," rekao je Vujošević za Sport klub.

Najtrofejniji trener u istoriji Partizana dodaje da je deo duga isplaćen bez njegove saglasnosti.

"Oni su juče isplatili manje od 50 odsto te rate i izgleda na osnovu toga koristeći neke poprečne veze i manipulišući uspeli da registuju igrača. To je krajnje nekorektno i dovodi u pitanje i ispravnost instistucije BAT jer meni je garancija FIBA, nije više Partizan. Radi tačnog informisanja javnosti moram da kažem da Partizan nastavlja da se krajnje nekorektno ponaša prema meni uplatom samo 50 odsto obaveze koju je trebalo da uplati, ako ne 2011. kad je nastao dug, onda kasnije posle reprograma duga. Bez ikakvog dogovora sa mnom koristeći poprečne veze uspeli su da registuju igrača. Ako su ga registrovali to apsolutno nije pravno. Pritom serviraju javnosti informaciju da sam kompletno isplaćen, konkretno cela jedna rata. Situacija je takva i ja ću pravnim putem nastaviti da se borim bez obzira što oni očigledno u FIBA imaju neke svoje veze. Ne bih nikoga posebno imenovao," naglasio je Vujošević i dodao:
"To pokazuje da nema prava jer sam Partizanov moral, odnosno moral ljudi koji vode Partizan odavno video kakav je, ali ako postoji pravo, BAT kao institucija i FIBA da garantuje plaćanje onda ovakve stvari ne bi smele da se dešavaju."
Cela vest: sportklub.rs
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kakav olos mafijaski u upravi partizana!
sram vas bilo govna sns- ovska jebo vas gospodar sve redom
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.489
Reaction score
13.441
Локација
tamo daleko...
Psiho ih i jebe sve redom. Oni cute, gutaju i zavrsavaju sopstvene kombinacije. Ponos, ko jebe ponos.

Partizan, ne znaju oni sta to znaci.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Setih se ekskurzije, treci razred, Beograd naravno, kalemegdan, zoo vrt, i naravno muzej revolucije i kuca cveca. Posto je hram blizu, ulicni prodavci prodavali tu neke kackete i male znojnice, oba kluba, tako da je u autobusu u povratku bilo kao da smo krenuli na derbi! :D
Kvalitet kupljenih navijackih rekvizita je bio strava i uzas! :D

Da me ne shvatis pogresno, cenim tvoju ljubav prema Partizanu, tu smo negde i slicnih godina, pa me dosta puta tvoji postovi i podsete na svoje dogodovstine iz mladosti.
Ali vecinu postova pises u pogresnoj temi, sto se ponekad i meni desava, kao i vecini fanatika koji obitavaju ovde, pa onda razvodnimo temu, i prica ode na suprotnu stranu od onoga o cemu bi trebala da bude.
Primetio sam to i sam, a dosta me na to podsetio i Stojance kada je onomad pisao o tome.
Prevashodno na temi FK I KK Partizan bi trebalo samo da se pise o igri i igracima.
Izvinjavam se na debelom off-u, pozdrav tebi i svako dobro.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Meni opet neke stvari ovde nisu jasne... Limar je na neki nacin (bilo koji) isposlovao skidanje BAT-a i registrovao je novog igraca za domacu ligu, koji treba da nastupa umesto povredjenog igraca (ako je taj igracu uopste)... To je direktan interes Partizana!

Na drugoj strani imamo Vujosevica koji to naziva licemerjem, izdajom i manipulisanjem, i stetom koja ide direktno protiv njegovih interesa - a cilj Kluba je samo da se registruje novi igrac.

Kako god, ove opservacije Vujosevica apsolutno pocinju da teraju na povracanje.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Jedini cilj limara i onog koga tu drži je što veći dug Partizana, kakvi crni igrači i napadanje domaće lige, smešne priče.

Isposlovao on nešto, član napredne stranke?

Pa može šta hoće i kad hoće i koliko hoće, jer se zna ko se pita za sve, pa i u našem klubu, stvar je u tome što hoće tačno onoliko koliko je potrebno da budeš drugi ili treći, ako još nekako možeš da se zadužiš nagomilavanjem igrača, još bolje.

Zato je to manipulisanje i sprdanje s normalnim navijačima Partizana.

Tuži debeli ko te jebe, naš gospodar može i bat da skine, okači tužbu mačku o rep.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
a ne tera te na povracanje sto ga jebu namerno i ne daju mu novac koji je posteno zaradio?
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Limar je isposlovao u pudlicinom stilu, tacnije prevario poverioca za pola rate.
Ako tezimo tome da budemo pilicarski klub i da poslujemo tako sto cemo otpisivati dugove i varati bivse igrace i trenere onda je limar uradio dobar posao.
U tom slucaju trebamo ocekivati uskoro da se pojavi neko od bivsih igraca i trenera i da nosi konstrukcije koseva, kao sto je uradio onaj momak onomad pokojnoj zvezdi.

Ako tezimo casti i dostojanstvu onda je ovo sraman potez limara.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Cinjenica je da mu nisu isplatili ratu, vec manje od polovine te rate. U vesti dostavljenoj medijima, isplata duga prema njemu je napisana gramatikom nepoznatom srpskom jeziku. Da li je iko shvatio iz te vesti sta su i koliko isplatili od duga prema Duletu?
Naravno, dobro je da se skine bat, ali zasto ostoja ne upita javno prethodnika mu, zasto nije ispostovao dinamiku vracanja duga Duletu, i zasto je lagao javnost da je dug smanjen, kad je u stvari drasticno povecan? Hiljadu pitanja koja se ne postavljaju, a trebalo bi...
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Da li je moguce da postoji neko na ovom sajtu ko veruje da limar sme da uradi bilo sta sto mu nije odobreno od strane onog koji stoji iza sistematskog unistavanja JSD Partizan?
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Vidim cigani otpustili ovog Enisa, ne bi bilo loše pokupiti ga, dobar igrač može biti od njega a uz to je i domaći :D

*vjerujem da su želje zabranjene al' mnogo nam se ex cigana u košarci itekako isplatilo pa će valjda ovo proći nekako :D
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Jedino ako su mu ganferi isplatili sve tri sezone unapred pa dodje da igra za dz.onako iz osvete :buhaha

Sad ozbiljno, on decko po meni nije za pleja ovako mozda i bude nesto od njega ali nije to za KKP po meni.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top