Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.335
Локација
Nickname
Ostoja i planovi.
Koliko sam razumeo klub uzima u zakup kuću na Dedinju i proglašava je za svoje uporište odakle će da se dalje bije ljuta bitka na više frontova...

http://mondo.rs/a1108743/Sport/Kosarka/Ostoja-Mijailovic-KK-Partizan-leto-2018-novi-potezi.html
Ovim kao da odjavljuje Todorića iz Partizana. Šta god pričali o njemu, ako Todorić ode, a Lončar postane sportski direktor to će biti veliki + za Partizan iako je sns neminovan.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Zanimljivo sto se nigde ne spominje smanjivanje duga, vec "ciscenje ovosezonskog"..sto valjda ukazuje da je DUG uz malo srece ISTI, a da imamo jos jednu uludo bacenu sezonu. Sportsku, kosarkasku.
Bolje da se Ostoja zapita kako dve godine za redom, dva kluba vesnine nakaze zavrsavaju ispred Partizana!
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Bije on nas u glavu, a ne bitke. Treci smo ili cetvrti klub u Srbiji, Aba ni u 4, brukanje i negativni rekordi u Evropi... alal vera limaru.
Sve je tu jasno bio sam ironičan,realno smo ostavljeni da životarimo, da im zadovoljavamo pokvarenu i podlu sujetu, privatnog kapitala nema dakle vođa kolko da dao je...

Raspitao sam se za "kuću na Dedinju", skroman isplativ zakup i tekući troškovi infostana...
Mada ne vidim svrhu da nam to bude "bunker" za promene kojih nema.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Ja gluplju stvar u životu nisam čuo vezanu za naš Partizan, kakva crna kuća Partizana, Partizan zna gde mu je kuća, tu je kuću Dule bio spreman da brani dinamitom.
Prodje u životu sve, loših ljudi i loših vlasti se niko i ne seća, tako će mo i mi jednoga dana na ovo gledati kao post Duletov period, nešto što se desilo nakon odlaska najvećeg medju jednakima, Nije Partizan toliko mali, bagro pokvarena!
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Neki mediji javljaju da je Vanja produzio ugovor..

34482005_2060124910909231_7194074193644748800_o.jpg


Informacija jos uvek nije potvrdjena od strane KK Partizan.
 
Последња измена:

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Ako ćemo realno nije se ni u Partizanu dokazao još uvek. Ne može tri kvalitetne utakmice u kontinuetu da veže.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Imal sta od one price za Jaramaza? To bi bio jako slidan posao.
 

Mare grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
1.880
Reaction score
624
Локација
Na slepom koloseku
Bilo bi dobro da Vanja produzi ugovor na jos minimum dve godine.
Tacno je da se nije dokazao, ali ima potencijal da odigra bolje nego do sada, i da se na kraju sezone uzme neko obestecenje za njega.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Da ne preterujem za Vanju ali kažu da je malo "stiso zube" mogao je da igra treću...Nije to bila ne znam kakva povreda.
Toliko.

ZA Laze_PFC
Da mislio sam na drugu utakmicu a napisah treću.
 
Последња измена:

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.321
Локација
Kej Republika
Bolje da stisne malo jajca i krene da grize. Trebace mu to u daljoj karijeri, kod nas ili nekoj Megi mozda.
 

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Nekako sam sve više ubeđen da je vreme guranja KK Partizan pod led i u grob prošlo i da vreme nemilosti postaje užasna prošlost.
Dobijamo od "darodavaca" polovinu od onoga što daju lažnoj državnoj sponzoruši.

Eto srećnih godina pred nama...

(jasno šalio sam se a kada bi samo pola imali od drolje bilo bi nam i previše)
 
Последња измена:

Banovo Brdo

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
200
Reaction score
146
Локација
sveprisutan
Valjda smo za onog nabildovanog koji je otišao u toku sezone prihodovali 100k, nije malo 130k ali se slažem sa tobom da Gos ima veliki potencijal, mlad je i dobar igrač.
Priča se da će da ga povuče Željko što bi tu brojku svakako začajno uvećalo...
Uvek smo mi bili u nekoj muci sa tim strancima i kada smo najbolje stajali ugovori sa njima su potpisivani na najviše godinu dana( nije bilo para), ove godine je uprava to bolje odradila jer su potpisani na duži period( eto pohvala za Ostoju i upravu)...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top