Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Au kako si se nasikirao, popi pivo na ovu vrucinu smiri se. :D
Ja sam samo napisao i da ne dobijemo pozivnicu igramo takmicenje koje smo zasluzili na tabeli i nikakva steta. Nisam nigde moralisao kako nije zasluzeno da igramo el. Ako smo toliko stabilni finansijski ne bi trebao da bude jaz preveliki izmedju el Partizana i ek Partizana ekipe jer prva 4 favorita ek su priblizni onima koji su medju poslednjima u el. Ja bih vise voleo cak i da igramo ove godine u ek i da probamo osvojiti.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.986
Matke22, prosto briljiras, gotovo na svim temama.
To sto poneko ne razume tvoj jedinstveni smisao za humor, nemoj da te to poremeti.
Radujem se svakom tvom upisu, nadam se da necu dugo cekati na sledeci post koji ce kao i svaki prethodni, odisati humorom, optimizmom, Partizanstinom...
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Promenio sam misljenje delimicno i to zbog ovog glupog potpisivanja ugovora sa arenom ali i dalje sam stava da bih pre napao evrokup nego bio ucesnik evrolige. Nevezano za ovu temu da li covek ne moze pogresiti? A i kad pogresi uvidi gresku ne ispravi je? A ja ne vidim svrhu pisanja na ovom forumu gde odredjeni forumasi su "glavni" ovde gde ne smes iskakati iz sablona. Cim imas drugaciji stav napadaju te, a ja ni u realnom zivotu a kamoli u ovom virtualnom ne cutim izrazavam svoje misljenje. Ne vidim poentu da svi mislimo isto. U zdravlje, nadji sebi nekog klovna nek te uveseljava.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Po meni su Rusi najveca pretnja njima nije problem dati pare. Po meni evroliga ako dodje odlicno bice hajp sto kazu mladi, ako ne igramo ono sto smo preko terena zasluzili. Kazu iz naseg kluba u zavisnosti od takmicenja takav tim cemo praviti i to je sasvim logicno ali vec ako mozemo sastaviti tim koji bi igrao u evroligi zasto da ne napravimo ekipu koja moze da osvoji evrokup i time pokazemo da smo ozbiljni trenutni.
Ono što ti ne razumeš je da mi nismo u mogućnosti da napravimo tim za EL, nego da se kurčimo kako smo u situaciji da se skrpimo na mig katalonskog bednika.

Au kako si se nasikirao, popi pivo na ovu vrucinu smiri se. :D
Ja sam samo napisao i da ne dobijemo pozivnicu igramo takmicenje koje smo zasluzili na tabeli i nikakva steta. Nisam nigde moralisao kako nije zasluzeno da igramo el. Ako smo toliko stabilni finansijski ne bi trebao da bude jaz preveliki izmedju el Partizana i ek Partizana ekipe jer prva 4 favorita ek su priblizni onima koji su medju poslednjima u el. Ja bih vise voleo cak i da igramo ove godine u ek i da probamo osvojiti.
Nismo finansijski stabilni, je l mi pratimo isti klub uopšte? A jaz između Partizanovog tima u EL i EK sigurno neće biti veliki jer ćemo opet imati igrače s koca i konopca, samo što će se nafilovati to malo lepše ako se desi neko čudo pa dobijemo WC.

Promenio sam misljenje delimicno i to zbog ovog glupog potpisivanja ugovora sa arenom ali i dalje sam stava da bih pre napao evrokup nego bio ucesnik evrolige. Nevezano za ovu temu da li covek ne moze pogresiti? A i kad pogresi uvidi gresku ne ispravi je? A ja ne vidim svrhu pisanja na ovom forumu gde odredjeni forumasi su "glavni" ovde gde ne smes iskakati iz sablona. Cim imas drugaciji stav napadaju te, a ja ni u realnom zivotu a kamoli u ovom virtualnom ne cutim izrazavam svoje misljenje. Ne vidim poentu da svi mislimo isto. U zdravlje, nadji sebi nekog klovna nek te uveseljava.
Uvek je lepo osvojiti nešto, ali šta bismo dobili time? Govorimo o novcu, ne o prestižu.
 

Arsen Lupin

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2017
Порука
303
Reaction score
210
Ne treba da se przimo previse, znamo s kim imamo posla, da ne prodjemo kao onomad za licencu !!!
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ono što ti ne razumeš je da mi nismo u mogućnosti da napravimo tim za EL, nego da se kurčimo kako smo u situaciji da se skrpimo na mig katalonskog bednika.


Nismo finansijski stabilni, je l mi pratimo isti klub uopšte? A jaz između Partizanovog tima u EL i EK sigurno neće biti veliki jer ćemo opet imati igrače s koca i konopca, samo što će se nafilovati to malo lepše ako se desi neko čudo pa dobijemo WC.


Uvek je lepo osvojiti nešto, ali šta bismo dobili time? Govorimo o novcu, ne o prestižu.

Ja savršeno razumem da naše stanje nije finansijski dobro i da je sve ovo šarada jedne stranke da se vidi da se kao nešto radi. Ja samo pišem hipotetički šta bi bilo kad bi bilo i šta se priča u klubu i oko kluba kako će se pojačati tokom leta dobro. Evo današnji intervju Ostoje na cigansport portalu gde je izjavio: nemamo probleme sa finansijama sve što trošimo to i zaradimo, Partizan je sto odsto finansijski stabilan klub, već 20 meseci plate dajemo na vreme. Dalje šta je rekao za sledeću sezonu: Partizan će sigurno biti jači 100 odsto je sigurno da će biti jači, zato što nemamo obaveze koje smo imali. Zato ćemo sva sredstva uložiti koja dođu i koja imamo u tim... E sad ja ne ulazim u to da li je ovo istina ili ne ja na osnovu ovoga hipotetički sam rekao za evrokup ili evroligu a određeni članovi foruma su tu kao neke babe koje čekaju neku grešku da bi je izvrnuli. Da pričao sam ono za evroligu ali @nemanja-950 napravio si se pametan i nisi sve kopirao isto sam rekao da ne želim da preskačemo nivoe već da rastemo kao klub i pomenuo sam Budućnost koja je ušla u evroligu kako je ušla džabe i novac i sve kad nemaš plan. A šta dobijamo pa dobijamo trofej vredan i potom učešće u evroligi a u evropi kosarka nije profitabilan sport. Šta ti dobijaš od evrolige uvek si u gubitku sem ako ne prodaješ svoje mlade igrače za solidnu cenu, zar nije tako?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.986
Sto se sekiras, popi pivo na ovu vrucinu, smiri se.
Pisi koliko te volja, jednog dana ces i ti mozda postati "glavni" na forumu, ma sta god to bilo.
Meni su moja deca dovoljna da me uveseljavaju svaki dan, a zamisli, nisu klovnovi.
U zdravlje i tebi.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Uvek je lepo osvojiti nešto, ali šta bismo dobili time? Govorimo o novcu, ne o prestižu.
A šta dobijamo pa dobijamo trofej vredan i potom učešće u evroligi a u evropi kosarka nije profitabilan sport. Šta ti dobijaš od evrolige uvek si u gubitku sem ako ne prodaješ svoje mlade igrače za solidnu cenu, zar nije tako?
Pa šta onda da ga osvajamo kad posle toga idemo u Evroligu gde ćemo biti u gubitku? Stvarno ovde svašta može da se pročita.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
To sto poneko ne razume tvoj jedinstveni smisao za humor, nemoj da te to poremeti.
Radujem se svakom tvom upisu, nadam se da necu dugo cekati na sledeci post koji ce kao i svaki prethodni, odisati humorom, optimizmom, Partizanstinom...
Evo pročitaj tvoj post još jednom i reci mi da nisi želeo da budeš sarkastičan ovom tvojom rečenicom to što poneko ne razume tvoj smisao za humor nemoj da te poremeti. Dalje radujem se svakom tvom upisu eto ako to nije isto podbadanje ja ne znam šta je, tako da ovaj tvoj novi post gde si ti hteo da ispadneš duhovit ponavljajući moje reči popi pivo na ovu vrućinu smiri se isto nije podbadanje? A ovo ostalo neću da komentarišem jer ja nemam ništa protiv tebe niti sam pominjao ovo što si dole napisao.
Public enemy da l ja pričam kineski pa ne razumeš rekao sam da dobijamo trofej koji ostaje zapisan u istoriji, a za tu wild kartu se treba i isprsiti da ne kažem kupiti. Ja samo pričam da je bolje ući preko rezultata nego ovako jer si i sam rekao da nismo spremni finansijski..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Naravno da ne. Ove sezone smo po meni ispunili cilj. Od sledece sezone bi bilo realnije da uradimo nesto jer ce AT sam sebi birati igraci proci ce pripreme itd. Ovde stvarno ima majstora da ispinuju kako im je volja, kao sto je Nemanja izdvojio samo sto mu je odgovaralo da izdvoji a ostali se upecali na to ali dobro.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.590
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Pa čekaj dogovori se kakve onda rezultat veze ima, neću ni da ulazim u suđenje u prvom meču i da li smo trebali da seriju rešimo u 2 meča.
Ja samo pričam da je bolje ući preko rezultata nego ovako jer si i sam rekao da nismo spremni finansijski..
I ne razumem kakav je faktor taj rezultatski kad pola el igra ligu a da je nisu izborili rezultatski.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.375
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Tu wild kartu nećemo dobiti, ne znam zašto se piše o tome.

A da li smo je zaslužili rezultatima? O i te kako jesmo, i to još davnih godina.

Ne samo wild kartu, košarkaški klub Partizan zaslužuje A licencu, zato što je u istom rangu sa Makabijem, Realom, Fenerom...

2010 sa najmanjim budžetom u toj EL igrali smo F4.

Da smo dobijali pola sredstava koliko su cigani imali kad su igrali EL, i dalje tvrdim da bi je bar dva puta osvojili.

Zaslužili jesmo, dobiti nećemo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.590
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
WC ako dobijemo, ne verujem u to ali znam da postoje šanse to pokazuje samo ono što kolega mrzim trubi stalno, da smo u top 10 klubova evrope i da se manemo i ostoje i snsa. Tu uvek postoji ako ništa drugo plejada bivših igrača koje su legende evropske košarke.
Koji klub na ime može da dobije wc a ne na finansije?
Možda mi vareze, virtus i cibona...
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Pa da ali pored naše tradicije i plejade tih bivših igrača mi moramo Djordiju da damo neke garancije u smislu budžeta i igračkog kadra koji neće služiti za nabijanje koš razlike a znajući ko nam je u upravi nisam optimista.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.943
Reaction score
21.783
Уопште не могу да дискутујем са неким ко је увек у праву. Ти пишеш десет различитих ствари у три уписа, а то оправдаваш правом на своје мишљење, евентуално, ако је баш банално, кажеш да си променио мишљење. Толико има противречја да је немогуће разумети шта ти уопште хоћеш да кажеш. Уопште не треба да изигравам "бабу" и да чекам грешку јер је толико грешака било да их је немогуће не уочити.
Видиш да ти половина форума указује на нешто, али ти тераш по своме, и увек си у праву.
Не знам ни како имаш образа да уопште пишеш после оног лупетања о намештеним утакмица.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Svi vi sto ne vjerujete da dobijamo WC ne morate da sirite odje negativu.
Vi ste kao realni a mi smo ložane.

U redu mi smo lozane a vi se suzdrzite pisanja jos 15-ak dana, pa cemo vidjet ko je u pravu.
Samo vi realni grobari nemojte da sirite pesimizan odje molim vas, jer ako vama nije vazno da se igra EL..e nama jeste!

Boli me kurac da cekam sledecu ili onu tamo godinu za EL. Hocu sada ove da je igramo. Necu da cekam nista. Mi je na svaki moguci nacin zasluzujemo i dobijamo je.

Ps..
@Matke22 je apsolutno u pravu kad kaze da odje ima par likova koji su svu pamet svijeta popili i koji su kao realni a mi ostali ako ne dijelimo njihovo misljenje smo odmah na tapetu.
I ti Matke smanji malo nebulozno pisanje. I ne glupiraj se da igramo EK, hocemo sad odmah EL. Nema nikakvog cekanja.


Rusi nam nisu pretnja. Pored CSKA i Himkija bilo bi previse jos jedan mrtvi ruski klub da igra. Ok, imaju para..to stoji.
Ali osim tih para oni nemaju nista.
Hale su im ruzne, posjeta na utakmicama mala, daleko su od svih, nemaju ni atmosferu oko kluba a u hali da ne pricam..promocija EL velika nula. Utakmice su im dosadne za gledanje upravo zbog nemanja te atmosfere u hali i u timu.

Zato mislim da su nam Turci jedini konkurenti..
Buducnost je smijesna..nemojte ni da pisete o njoj jer je glupo uopste njih i razmatrati za ovu pozivnicu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top