Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Opet ponavljam za te pare (100k) bolje da smo ga zadrzali do kraja sezone pa nek ide za dzabe.Vise bi nam doneo na terenu nego sto ce u kasu.Sad vidimo zasto je kosarka propala zestoko,kad klub sa ogranicenim budzetom ne moze da zaradi velike pare na najboljem igracu koji ce realno i u EL praviti razliku.
P.S. I jednu stvar da pitam ako ima neko upuceniji,kako moze 100k da bude obestecenje za Goss-a ,a mrtvi Lesor u isti taj Ciganijakos ide kako kazu za 250k obestecenja.Lik nit je imao sezonu nit zna ista!!!???
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
a ovi su i platili nešto za lesora,ako se dobro sećam,mislim/nadam se da su na gubitku.opet
 

Sale84

Početnik
Учлањен(а)
25.05.2018
Порука
41
Reaction score
120
Локација
Vrsac
Onda pretpostavljam da je prica oko Lukovica maltene zavrsena, ne bi u suprotnom pustili obojicu, u svakom slucaju dobra vest
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.955
Reaction score
4.896
Локација
Ndžamena

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.174
Reaction score
2.384
Salic je glup kao Djum...ovaj, kao kurac, sad pretpostavljam da to mogu da napisem, ali decko nije sisa ciganska. Ono govno koje smo doveli i koje sad ide da smrdi negde drugde je najsramotnije dovodjenje nekog igraca u KKP od kad ga ja pratim.
Andricu hvala za sve i sve najbolje u nastavku karijere i u zivotu.
Pa, i za Djoka bih to rekao...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Nadam se da ce umesto Andrica traziti nekog mladog, domaceg igraca da bude u 12 , potpise visegodisnji ugovor , i napreduje ako je to moguce. Sta li ce biti sa Gavrilovicem,mislim da je to jedino jos otvoreno pitanje , logicno je da i on ode,Canak nije na njega racunao makar igrali sa cetvoricom na terenu. Plus tu je jos Tanaskovic i njemu ili da se da neka sansa na kašicicu ili nek se decko pusti da nadje svoj put.


Salicu,a pre svega Andricu srecno u nastavku karijere,Andric u poslednjoj sezoni najlosiji nekako se uopste nije uklapao, nije ni igrana neka akcija za njega ,a on sam da iskreira tesko. Ja sam ubedjen da ce u nekom drugom abaligasu imati Andric dobre brojke. Sve u svemu drago mi je da smo krenuli da rasciscavamo roster , nije lose ovo za sada.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
verujem da se zezas za rakicevica, bar se nadam...
to govedo/govno zasluzuje to sto ga je snaslo u karijeri i nadam se da ce proci jos gore, gnjida vasljiva...
ne zanima me kakav je kosarkas, neka je i sam Jordan po potencijalu, taj ne sme da priviri u nasu svlacionicu!!!
ne postoji niko ko mi je odvratniji od njega, nije to ni #51, eto njemu sam dao pola godine da pokaze da li ume, nisam hteo da ga pljujem na nevidjeno, iako je zasluzio, a kako je pokazao da nista ne ume ne zelim vise da ga vidim na terenu u nasem dresu.
potez sa svadbarom mi nikako nije bio jasan, jer niti karaktera u njemu, niti kvaliteta, ali sobzirom da je Muta vedrio i oblacio u to vreme sve je moglo da se ocekuje (mislim na nelogicne poteze...), mada ne znam da li ga je on doveo, al mi smrdi na njegove vratolomije, a kako je ovaj pokazao da je skroz nebitna kosarkaska figura nisam se nesto preterano uzbudjivao oko njega, u moru problema koje nas ovih godina muce...
ovog pacijenta vec ne bih mogao da svarim ni jednu sekundu!!!

PS. sve najbolje Andricu i Salicu gde god da budu bili, bez obzira sto igracki nisu opravdali ocekivanja, HVALA MOMCI na svemu sto ste pokusavali u nasem dresu
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.298
Reaction score
18.580
Локација
Kej Republika
Mihi sva sreća u daljoj karijeri, zeleo bih da uspe negde. Limitiran igrač poprilično ali ima taj partizanski gen u sebi pa sam ga uvek gledao drugim očima.
Odlaskom Djoka i mandova, nama trebaju dva centra uz Gagića. Videćemo da li je Luković prvi izbor.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.906
Локација
Храм фудбала
Eto potvrdilo se za svadbara, mrs u tri ciganske picke materine.
Nek se usput napusi i onaj ko ga je uopste doveo.
Mihi srecno u nastavku karijere, vjerujem da ce najbolje partije u karijeri prikazati upravo protiv nas, tako to obicno biva.
Srecno i Djokari, jest me nervirao i jest da ne zna, ali opet nekako mi djeluje kao nas.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Ovo je dobar potez.Deluje kao da se uklanjaju mahaci peskirima zarad toga da se dovedu igraci koji ce da imaju svrhu.Nadam se znatno boljim pojacanjima umesto ove trojice.Napred Partizan
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Prica se da smo pokazali interesovanje za stefana jankovica iz limenki. Sto je po meni totalna ludost ako je istina. Cak mu nudimo vise od 200 000 koje ima tamo.

koliki je minus covica kad ovakvim igracima daje 200 000? minimun 2-3 miliona
 

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Da nije Nikola Janković? Ja sam čuo da se interesujemo za njega.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.253
Reaction score
2.853
Dijelimo osjecanja, uglavnom, prema Andricu i Salicu, i takodje im zelim sve najbolje u nastavku karijere. Pogotovo Andricu. Iako jesu takvi kakvi su, ne bih ih zvao drvima, iako su bivsi.

Sta li ce biti sa Gavrilovicem,mislim da je to jedino jos otvoreno pitanje , logicno je da i on ode,Canak nije na njega racunao makar igrali sa cetvoricom na terenu.

Ako se ne varam, Gavrilovic je bio povrijedjen te je to uzrok njegovog neigranja.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.906
Локација
Храм фудбала
Vjerovatno je Nikola.
Onog Stefana ne bi ni za dzabe, ko bi gledao onu ciganJsku njusku citavu sezonu.
A taman se Cigobrada rijesili.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Po strani to sa Nikolom, ciganski jankovic je u pitanju. Limenke mu duguju odredjenu cifru, pa se kao interesujemo. Cak i ako je lazna vijest ja sam se sjebo u mozak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top