Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.782
Reaction score
19.550
Локација
Nickname
S obzirom na to da on ne bi došao pod drugim uslovima ako se kritikuje njegov odlazak, kritikuje se i što je doveden. Prosta logika.


Opet, ko hoće da čita, razume.
Ne bi prodali igrača za veće pare ni da smo igrali space jam sa čudovištima, obeštećenja za amerikance se sigurno neće plaćati u velikim iznosima niti oni imaju ljudi nameru više da potpisuju ugovore bez otkupne klauzule. Generalno može da se zaboravi na obeštećenja u evropskoj košarci. Sem ako neko nije glup pa ne pada na čovićeve menadžerske dilove za pranje državnih para gde u obeštećenje uračuna 4 godišnje plate igrača po ugovoru.
Više ne bih.
Jednostavna činjenica je da je iz ugla kluba cela priča sa Gosom bila najbolje što smo mogli da izvučemo u datom trenutku i to je to, nije ni podložno diskusiji.
Onda nema logike što je doveden Gos čija je klauzula samo 100k a ciljevi kluba u tom trenutku nisu išli ka većim rezultatima nego ka smanjenju duga. Mogao je svakako da se nađe neki igrač sa bar duplo većom klauzulom. Ovako ni rezultat ni finansijska dobit ali je svakako bolje nego jednogodišnji ugovor i minus zbog plate.
Meni je samo žao jer NWG vredi bar 1 000 000 € ali ajde, šta da se radi.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Можда и вреди 1.000.000, али мораш да гледаш ствари и из угла играча. Лакше му је да се разигра и набије статистику у Партизану, а затим за смешно обештећење оде у ЕЛ клуб. То би много теже извео са већом клаузулом јер то не жели нико да плаћа. Просто.

Ни домаћи играчи више не стављају интерес Партизана испред свог, а камоли странац.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.688
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mogao je svakako da se nađe neki igrač sa bar duplo većom klauzulom.
Ne, nije.
Jer kao što sam se trudio lepo da objasnim, izlazna klauzula je direktno povezana za sezonskom platom, tako da bi duplo veća izlazna klauzula bila uzrokovana jedino većom platom. Ili tako ili jednogodišnji ugovor.
Mislim ja mogu ovako do sutra, ali očigledno ne vredi.
Kad bi svake godine umeli da nađemo stranca čija se plata sama isplati mi bi bili na dobrom putu.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Kad smo mi to uzeli obeštećenje za bilo kog crnca?
I Miler je prodat za 100.000 i sad Gos. Po meni je to skroz korektno.

Niti bi on došao i potpisao 2 sezone bez klauzule, niti više bilo ko plaća milion u košarci. Para više nema. EL nije profitabilna, prilično je slobodno tržište, što ima svojih prednosti i mana.
Ponavljam manje više ono što je već napisano, uglavnom, nema za čim da se žali.

Rezultat prošle sezone je bolji nego dve pre toga, uzet je trofej, pobeđen neprijatelj.

Daleko sam od bilo kakve pohvale za upravu, ali jeste malo bolje nego ranije.
Pozitivno je svakako što se otpuštaju loši igrači, mora se stvoriti zdrava osnova.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Plate su debelo pale u evropskoj kosarci, to moze biti i dobro po nas.
 

Krki PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
2.674
Reaction score
9.258
Локација
U borbi za trofej,u bici za spas
Da budemo malo realni, nije Gos, Lester Bo, a Partizan nije među 4 u evropi, nego je bio najgora od 40 ekipa pod okriljem uleba, prošle sezone. Nidam je recimo imao bolju sezonu, nego Gos, što se tiče ličnog+klubskog uspeha.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.782
Reaction score
19.550
Локација
Nickname
Naravno da je bolje po igrača ali onda ispade kao i da nije bio u Partizanu. Razumem ja vas o čemu pričate, po njega je najbolje da se što pre dokaže i ode u jači klub ali nama je tu samo od njega kup. Ali ako se ovakva procedura nastavi i ubuduće vrlo je velika verovatnoća da ćemo ostvariti i veliki rezultat. Momak osim par pojedinaca prosto nije imao sa kim da igra. Sad kada smo se otarasili grejača klupe, bilo bi dobro da uz osnovu koju imamo dovedemo novog Gosa i par igrača koji se pominju kao pojačanja,pre svega 4.
1000. put ću reći da mi je žao što je otišao za male pare, nevezano za to što možda ne može za više, ali kad vidim da drvo Gudurić i Kuzmić odu za pare između 300k-1mil želudac mi se prevrne.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Kako je došao za male pare tako je i otišao... i ne razumem što više potencirate tu priču. Zna se šta je jebena klauzula nije to nuklearna fizika.

Na koju foru ti smatraš Needama za boljeg igrača majke ti? Statistika kaže da je imao prosečan indeks 15 a Gos 20. Sad jeste statistika kao bikini, ali u ovom slučaju mislim da poprilično odražava razliku između njih.

Igrača kao što je Gos koji će da dođe i da igra za 100-200k mi nećemo da nađemo u sledećih nekoliko godina sigurno, tako da te priče oko pojačanja, pustite.
Mi možemo da budemo jači samo ako se tim bolje uigra, i ako ne budemo imali pojedince koji će da nam prave žute minute (koje traju po 10 minuta ) na utakmici.

I naravno ako ponovo dobijemo publiku...

A ko god da dođe na mesto pleja, sigurno neće da bude pojačanje u odnosu na Gos-a.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
nije rekao da je bolji igrac, vec da je imao uspesniju sezonu..

po rezultatima Nidam je ostvario puno vise nego li Goss..
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35
Onaj iz mege ili onaj drugi od onih ?
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Ja nzm da li mi planiramo da dovedemo jednog ili dva igrača na poziciji 5, ako je jednog, onda to sigurno ne bi mogli ništa da se nadamo s Jankovićem, a ako su mislili dva, onda on ne bio bio loš kao neko ko bi mogao da napreduje.
Iz mege, nije od onih.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ako se misli na Radosavljevica iz Albe on je prosek igrac, cesto voli da sutne onde sa kapice, bio im drugi centar ove sezone ,Kliford prvi(i on isto nista posebno). Opet sta znam mozda kod nas i eksplodira ako se uopste razmislja o njemu.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
ali kad vidim da drvo Gudurić i Kuzmić odu za pare između 300k-1mil želudac mi se prevrne.

Primetio sam da dobar deo navijača Partizana potencira tu priču "milion za Čovićeva goveda". Ako cigani gutaju tu priču i non stop je vrte, jer je dobro poznato da 1000 puta izgovorena laž postaje istina, nije valjda da se mi pecamo na to? Kojih milion evra za transfer u Evropi, nemojte padati na Ćokijeve excell metode.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.782
Reaction score
19.550
Локација
Nickname
Primetio sam da dobar deo navijača Partizana potencira tu priču "milion za Čovićeva goveda". Ako cigani gutaju tu priču i non stop je vrte, jer je dobro poznato da 1000 puta izgovorena laž postaje istina, nije valjda da se mi pecamo na to? Kojih milion evra za transfer u Evropi, nemojte padati na Ćokijeve excell metode.
Samo kažem šta mediji prenose. Naravno da nije milion ali 300k je sigurica.
 

mistercarapa

Početnik
Учлањен(а)
25.06.2018
Порука
27
Reaction score
8
Локација
Beograd
Dobra stvar ove uprave sto je ogranicila insajderisanje na minimum,nece se vise dogoditi dangubic,jankovic,jovanovic,desan tomas itd itd
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top