Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Dovodjenje Gegica je ok,verujem da je namenjen Partizanu B,tako da verujem da cemo potpisati nekog stranca amera ili sta vec na poziciji beka.Fali i 4/5 jedan i da zavrsavamo ovaj od 2013-e najbolji prelazni rok.
 

Petar Bozovic

Grobar
Учлањен(а)
14.06.2017
Порука
342
Reaction score
108
Po pisanju Mozzarta dovodimo samo još igrača na 4/5, nadam se da to nije istina i da će nas iznenaditi ipak sa nekom i dvojkom (Todorović npr) i plus ovaj na 4/5, valjalo bi pored Novice da na 4/5 imamo još nekog iskusnijeg igrača (Mačvan se spominjao, sad ne znam koliko je to u domenu naših mogućnosti).
Kako god, dobrodošlica Gegiću i da nas obraduješ što više puta u sezonama koje slijede!
 

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.713
Локација
Beograd
Dobrodošlica pojačanjima! Odlična vest za sezonske karte a u prodaji su manje od mesec dana. Iskreno, nervira me malo za tribinu A pošto sam redovan posetilac iste:D Moraće da se dolazi na utakmice barem sat vremena ranije za dobra mesta;) ;-)
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
@La Zic
Nema šanse da će Gegić u Partizan B, planiran je da igra i rotira se sa Vanjom, Sanijem, možda i na 3 nekad.

To je taj tip igrača koga mi možemo da dovedemo, jer Todorović sto posto ne dolazi, moje mišljenje, ne insajd info.
Samo Dule fali, sve ostalo podseća na taj period...

A prelazni rok jeste najbolji godinama unazad (da sačekamo i tu neku četvorku), ali treba i strpljenja za neke igrače.
Eto, Lendejl je dobra petica, ali ja iskreno ne očekujem neke sjajne partije od njega na početku. Dobar period privikavanja treba da prođe, pre svega glava da dođe na svoje mesto, prvi profi ugovor, direktno sa koledža, ali deluje da je momak na mestu i verujem da će da kida u drugom delu sezone, samo da ga sačekamo malo. Kad kažem "mi" mislim na navijače, nas ovde sa foruma itd, mada već vidim pljuvačinu tokom prve prijateljske :)
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Iskreno ako je to to sto se tice spoljnih pozicija...onda smo bas tanki,realno jedino od Pejdza moze da se ocekuje konstantnost,ovi ostali tesko...msm Nikolic,Vanja,Sani i ovaj bosanac ...bas je mrsavo...ako zakazemo pod kosem na ove bas tesko da mozemo da se oslonimo.Al ajde ,videcemo...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
http://mondo.rs/a1122414/Sport/Kosarka/Amar-Gegic-iz-Bajerna-u-KK-Partizan.html

I ja da mu pozelim srecu, da eksplodira kod nas. Realno jeste kao sto pricate, ekipa puna potencijala, ali za sada samo to, u kom ce smeru ici zavisi od puno faktora. Svakako fali iskusan trener,ali Canak je zasluzio da ga ispostujemo. Zavisi i od stava tih mladih igraca ako su dosli da grizu i napreduju bice i nama i njima dobro, u suprotnom igrace za Dinamik za dve sezone. Fali nam jos ta jedna kvalitetna i iskusna 4-a,koja je vec igrala Evropu nadam se da ce je izbunariti,svakako verujem Loncaru.

Bolje i malo sacekati pa i do septembra da se pojavi pravo pojacanje,kad je igrac kvalitetan brzo se uklopi u tim.
 

Virke

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2016
Порука
1.546
Reaction score
836
Pejdž, Nikolić, Vanja, Sani, Gegić, Zagorac, Si, Novica, Pecarski, Gagić, Lendejl.
11 igrača, za sada, koji će da nose sezonu. Šta znam, nismo tanki, nismo zgodni, al' smo zato nezgodni :)
Pre svega atletski nebo i zemlja u odnosu na ranije sezone.
 

Borha Baston

Početnik
Учлањен(а)
20.05.2018
Порука
63
Reaction score
48
Локација
Beograd
Нема шта, за разлику од прошлих сезона, имамо младу, талентовану али и већ сада солидну екипу. Борићемо се па шта буде. Наде има.
 

alboy75

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.128
Reaction score
2.584
Локација
svuda gde je PARTIZAN
rece jednom jedan covek
"Partizan mora ili da ima sampionsku ekipu ili ekipu koja to planira da postane..."
nisam siguran da sam bas dobro citirao ali poenta je tu :)
na papiru ovo sto imamo nije sampionska ekipa, a da li planiramo da postanemo to moramo na terenu da pokazemo
samo jedno mora da se pokaze ove sezeno na svakoj utakmici "BORBA BRE"
verujem da ce publika to prepoznati i nagraditi i onda nista nece biti nemoguce
SA SVIMA NA NOZ I U MESO PA DOKLE SE STIGNE
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Paige...25god.
Nikolic...23god.
Vanja...21god.
Sani...20god.
Zagorac...23god.
Sy...28god.
Peca...18god.
Novica...32god.
gagic...27god.
Landale...23god.
Gegic...20 god.

Ostaje jos ta 4ka, nadam se da ce sto pre.. Steta sto debeli nije tu..
 

Kad Tad

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
512
Reaction score
1.014
Ne znam za vas ali ja sam se vec zaljubio u ovu ful grobarsku ekipu :)
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Koliko nas ubija crnilo na fudbalskim temama, stvarno su svijetliji tonovi na ovim kosarkaskim. Lici na ekipu koja ima potencijal i zelju da osvaja, pa nek im tako i bude. A vidim da ce biti i dobre podrske. Svaka cast na oba a svidio mi se i intervju Zagorca gdje je rekao da je dosta naucio i sazrio u vezi sa procjenjivanjem ozbiljnosti kluba, i dosao kod nas.

Je li ko gledao ova nasa pojacanja da nam kaze nesto opsirnije o njima?
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.848

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Bicemo bolji nego prosle sezone ali ce I protivnici biti bolji.. ocekujem rezultat ove ekipe uz malo izmena na kraju sezone, tek dogodine...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
A naslov u bljucu: Smrco poslao pojacanje u Partizan :pop...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top