Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Pudlica ne odustaje od Jankovića!
– Naša pravna borba se nastavlja pred arbitražom u Olimpijskom Komitetu Srbije, posebno što i dalje postoje razni pokušaji, sada preko “malih vrata” u FIBA i preko proverenih kadrova koji su direktno radili na štetu Crvene zvezde u prošlosti, tako svojstveni prošlim vremenima gde su igrači otimani raznim pravnim “akrobacijama”, a srpski klubovi osiromašivani i uskraćivani za propisano obeštećenje.
Određeni pokušaji, sada i uz veliku dozu nervoze, koja se može videti i u prostačkom i neprimerenom rečniku dopisa advokata koji zastupa Stefana Jankovića, na žalbu kluba Olimpijskom komitetu Srbije govore da celokupna “operacija” ne ide po planu. A taj plan je bio jednostavan: uzimanje igrača bez obeštećenja, uz nekakvo pozivanje na nepoštovanje pojedinih odredbi ugovora i ogroman pritisak na registracionu komisiju KSS, i konačno, sticanje nekakvih samo njima “važnih” poena prelaskom igrača Stefana Jankovića u drugi klub (ime kluba poznato KK Crvena zvezda mts). Međutim, koliko god se sakrivali iza dopisa, pravnih termina, i sile i pritisaka iza zavese, ne ide sve po planu, a vreme ide.
Zaista verujemo da su mnogi klubovi zainteresovani za usluge Stefana Jankovića, kao što verujemo da je naš igrač trenutno slučajno u Madridu, kao i da je njegov zastupnik u ovom sporu slučajno Ilija Dražić advokat, inače dugogodišnji član UO KK Partizan. Takođe verujemo da je slučajno koordinator za mlađe selekcije jednog kluba, ujedno i član menadžerske agencije “BDA Sports” čiji je direktor Rade Filipović, koja zastupa igrača Crvene zvezde mts Stefana Jankovića.
Pod “slučajno” potpada verovatno i kontakt koji je iniciran sa pojedincima iz FIBA, kako bi se pripremio teren i u toj organizaciji. I konačno, slučajno svi ti, prethodno navedeni kojima su puna usta prava i zakona, već neko vreme na sve moguće načine i preko uticajnih pojedinaca pokušavaju pritiscima i mešetarenjima u KSS, FIBA i Olimpijskom Komitetu Srbije, da izdejstvuju odlazak našeg igrača Stefana Jankovića iz KK Crvena zvezda mts, bez obeštećenja.
KK Crvena zvezda mts čiji je Stefan Janković igrač, i dalje će redovno obaveštavati javnost o ovom slučaju, u kome su činjenice potpuno jasne, osim nekolicini pojedinaca iz okruženja ovog igrača, i onima koji bi da steknu jeftine poene ovim transferom, a KK Crvena zvezda mts uskrate za propisano obeštećenje, koje je jasno navedeno u ugovoru, navedeno je u saopštenju kluba sa Malog Kalemegdana.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.513
Reaction score
13.876
Локација
tamo daleko...
Pudlica opet laje. Od odlaska Vujosevica smo furali "sportsku pricu", bez rezultata, a pudlici niko odgovarao nije na uvrede, spinovanje i lazi.

Da li ce ova uprava imati muda da mu odgovori, ili ista ipak dozirano zavrce psiho.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.343
Reaction score
2.806
Mislim da previše dopuštamo sebi sa ovim "gotovo je", nije jednom bilo da smo upropastili transfere.
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
I to Kevin Garnett iz sezone 2003/04 kada je bio mvp sa onim brutalnim brojkama 30+pts i 20+reb :) Salu na stranu, Tegi rece da je to gotova stvar... a po meni ne bi trebalo ni da se dize tolika pompa jer i ovakav tim kakav trenutno imamo jako lepo funkcionise i treba da se nadogradjuje kroz treninge. Po meni, ako ne ganjamo EL za sledecu sezonu samo bacamo pare na dovodjenje jos igraca, treba znati sta nam je cilj za ovu sezonu, ako dodje Jankovic Pecarski moze da se oprosti sa minutazom, realno
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.672
Reaction score
2.868
Локација
Humska ulica
Meni je zanimljivo sve ovo,mnogo prija sto se pudlica uzvrpoljila ,a i zanimljivo mi je ovo sto ga Jankovic prca na insta :kokice:D cekamo epilog.
P.S. Treba nam Jankovic jer je domaci igrac i njegovim dolaskom mogli bi dvojku da popunimo strancem.Ipak najsladje bi mi bilo da dodje kod nas i da se pudlica pokida,cisto da mu vratimo za Rakicevica,Jovanovica,Radicevica...pa i Jankovica .Samo tovari
 

Nema1

Početnik
Учлањен(а)
11.07.2018
Порука
154
Reaction score
175
Локација
Novi Sad
Nije ni blizu Kevin Garnet ali svakoga koga cigani bace na smeće mi pozlatimo. Drugo, najgori su oni koji su "veći katolici od Pape" (tako se kaže, ne vređam nikoga). Drugim rečima, ako ima bar malo mozga u glavi (ono, neki minimum) ima da grize ko besan. Treće, čak i da ne odigra kako treba, neka bude pola od onoga što je igrao protiv nas kod limenki. I na kraju, kakav god da bude igra za pudlicine pare (ako sam ja dobro razumeo celu sagu oko njega. O njemu kao igraču ne mogu puno da kažem jer cigose nisam gledao osim kad igraju protiv KKP, čuo sam onako kod Tegija ponešto, prozivali ga za lake faulove u napadu i sl. Ono što mene brine jeste njegov pokušaj izjave nakon ili pre neke tekme (mislim čak i ovde da je to neko okačio - možda i ovde videh...) dečko ima neki stupidan pogled i ne ume da izgovori ne rečenicu, nego ni reč koja ima više od pet slova. E sad očigledno da mu to nije smetalo da se bavi košarkom. Takođe, nemam pojma šta je razlog njegovog gneva na pudlicu... Osim para, bilo je priče da se sa nekim potukao u svlačionici. Ko je tu u pravu pojma nemam. Nije bio zadovoljan minutažom i sve i da dođe ne bih moga da opravdam pre svega njegovu borbu za minute na ovakav način. Ali u kakvom je klubu bio ništa me ne iznenađuje. Samo je pitanje sa kakvom će on glavom doći. Inače, lepo je tovariti pudlicu i meni ovo nekako simpa. Nek bude pola njega pa će biti ok. Ako stvarno vredi još bolje.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Kod Jankovica najvise sto cenim je borbenost i mislim da ce se odlicno uklopiti u ovu mladu ekipu. Nadam se kad stigne da cemo sve manje gledati ovog sto nema za patike i kako nas svako malo usere i odma mi prodje kroz glavu i Cedivita i sve ostalo ...
 

grobar-do-groba

Mrzitelj zvezdizma
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
3.960
Reaction score
4.434
Локација
Uz Partizan i dobar gitarski rif!!!
Jbt nije Kevin Garnet pa da drkamo ako dodje. Ok popuna rostera, previše borbe za tako nešto...

Mrzim kada neko dolazi u instituciju, samo da bi uvalili kurac mafijaškoj pudlici.... I ovo kačenje debilnog instagrama, s još debilnijim njegovim komentarima je malo neumereno. Uopšte nije neki igrač kojeg se ne može naći na tržištu. Ne kažem da nam ne bi koristio, ali ovo je previše, setim se odmah Sume, i pitanje je da li će se on moći nositi sa pritiskom.
Ali jebiga, kada ti je najveći uspeh, što si zajebo ćoravog i što si igrao godinu dana košake u nas.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.677
Reaction score
3.595
Локација
Niš
S druge strane žašto je toliko bitno da ne bude stranac? Zbog KLS-a?
Jaka stvar, liga ničemu i onako ne služi.
Ako svi budu zdravi za kls, ti jednog onda ostaviš da ne igra, ko bude najgori tada. I toliko...

Mislim možda iznenadi, ali nije da je imao neke rezultate prošle godine.
U svakom slučaju mi možemo da tupimo tu tastaturu kolikoi hoćemo, oni su odavno rešili da ga dovedu, verovatno i kaparisali i šta god mi ovde da napišemo to neće da se promeni.
Ali ne mora oko toga da se diže tolika pompa.
Da je doveden na vreme i da smo uz njegovu pomoć dobili Trento pa da kažeš svaka čast upravi, ovako kasno Marko na Kosovo stiže...

Mislim možda on postane igračina pa u finalu Aba saspe ciganima 30 poena, ali nešto me ne greje sunce da će to da se desi...
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Dolaskom Jankovića minute gubi jedini igrač koji i nema kvalitet za prvi tim a to je Gavrilović. Pecarski će imati svoje minute kao i do sad, Novica će da igra manje i to je ono što njemu i treba. A ako neko misli da nam ne treba četvorka od 211cm sa reprezentativnim potencijalom, onda u redu
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.432
Reaction score
4.549
Aj prvo on da dodje, pa posle da polemisemo...mnogo se o tome prica a jbg gde se coki umesa ...
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.974
Reaction score
27.422
Mogao je on bez problema, zaobilaznica i arbitraze da dodje kod nas pre godinu dana. Mogao je. Ali nije.
Izabrao je koga je izabrao.
Ove doskocice na drustvenim mrezama su onako...ciganske. Vidi se uticaj, sa kim si, takav si.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top