Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.334
Reaction score
2.776
Sad vidim po tviteru "Vlado od sutra u stručnom štabu KKP", tako da sve izgleda kao da ide po planu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.352
Локација
Žrnov
vidim da se Keser nudi na portalu SK. piše i da smo ka kontaktirali....
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Ma najbolje po nase zdravlje da se koliko mozemo iskljucimo iz svega sto se tice izbora trenera,ali bas je tesko ne citati sve(koliko sam verovatno gluposti procitao kao npr.da ima zahtev a to je novi plej, po njegovom izboru)

Uglavnom jedva cekam da se ovo zavrsi pa da pokusaju da se skoncetrisu na kosarku, koliko nam je Mega vazna a blizi se i ona, sutrasnju sam vec prezalio.
 

PERA

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
137
Reaction score
35

kovac

Grobar
Учлањен(а)
22.05.2008
Порука
418
Reaction score
524
Očigledno da Trinkijeri ne želi da debituje u Turskoj. Ja mislim da je sve završeno ali se odugovlači sa objavom.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Nacin na koji razmislja Ostoja je filozofija napredne stranke. Ne tvrdim kako on ne zeli dobro Partizanu, ali na jedini nacin na koji razume - ne ume i ne zeli da radi sa bilo kim samostalnijim, samosvesnijim i covekom sa vise stava od sebe samog. To je prosto usud i najveci strah svakog naprednjaka jer ih takvi ljudi podsecaju na sve ono sto oni sami nisu i mrska im je pomisao da je neko svojim znanjem, kvalitetom i pozitivnim osobinama postigao nesto u zivotu, vise vole da je pored njih neko ko iskace zahvaljujuci nekim drugim stvarima, poput gorana grbovica recimo. Zato odavde tipujem da ce nas novi trener biti neko ko se nece nuzno mesati u svoj posao, tipa neciji bivsi pomocnik ili pocetnik kome je potrebna odskocna daska.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.803
Reaction score
2.578
Локација
CyberSpace
Očigledno da Trinkijeri ne želi da debituje u Turskoj. Ja mislim da je sve završeno ali se odugovlači sa objavom.
možda hoće da debituje protiv "svojih", zato što ih najbolje poznaje?
al' 'ajd prvo da gospođa Trinki da pristanak i da ga vidimo na potpisu, pa da onda raspredamo o strategiji
je l' ima neko SM kontakt g-đe Trinki, da joj se približe čari Beograda, "Malog Milana"? :whistling:
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.362
Reaction score
6.493
Локација
Novi Sad
Ako nece Trinkijeri, neka dodje barem njegov 5 godina stariji brat Rambo Amadeus. (Nije im dzaba otac šezdesetih blejao po Crnu Goru) :)
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Ne pamtim da sam za nekog trenera odgledao vise klipova u roku od 2-3 dana... btw. samo idem na refresh svih ovih stranica ne bi li naisao na nesto novije, svezije :)))))
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Nekad cemo morati prelomit sa nekim trenerom i pustit mozda sezonu niz vodu totalno da bi od nekog pocetnika napravili trenera. Mozda i dvije sezone tako. Ponekad mislim da je Partizan razapet izmedju velikog imena koje zahtjeva najvise ambicije i realnog stanja. Tezimo ka instant rezultatu sa trenerom pocetnikom i gomilom poluigraca, na taj nacin uspjeh dolazi kao statisticka greska, slucajnost koja se ne moze ponovit i sledece godine. I da dodje Trinkijeri sanse da osvoji ABA ove godine su jako male, prema tome ako nece ostati tu tri godine nema se razloga potpisivati takav trener. U suprotnom daj tog Kesara pa da se zajebajemo kao i do sad. Inace Trinkijeri kako vidim puno cjeni staru skolu i nacin rada gdje akcent na individualnom unapredjenju, dobro poznaje stanje na ovim prostorima, poznaje psihologiju, umije da od igraca napravi boljeg igraca sto je kljucan kvalitet, ima iskustvo na najvisem nivou, ima trofeje iza sebe. Cini se kao savrsen i bilo bi steta da nam bude samo kratka egzibicija za ovu godinu ako stvarno dogovorimo sa njim posao.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top