Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Previse radikalan potez, nismo mi neki tamo klub koji igra pred ljudima koji jedu hamburgere i igraju uz muziku pa ih zabole ona stvar gde su i sta su sve dok postoje tacos. Ako ne dobijemo sada WC za evroligi, totalno idiotski potez uprave, ne bi me cudio ni bojkot. Pionir je Pionir, samo to sto ga niko ni ne zove hala Aleksandar Nikolic nego Pionir je dovoljno. Strasno kretenski potez uprave, ogorcen sam. A bice jos gore ako ne dobijeml WC. Mada sam nesto optimisticniji nego inace.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Ovi iz sns tačno sjebu sve što dohvate . Iz navijački idealne hale kapacitetom i akustikom ti se seliš u Arenu ? Jel to neki tal sa onim klošarom grbovićem ? Arena jedino za El valja, neka hala od deset hiljada mesta bi bila možda ok , ovako imbecilan i megalomanski potez.
 

SlobaGrobar

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2009
Порука
752
Reaction score
517
Локација
Beograd
Pa valjda bi trebalo da imamo neke pogodnosti?
Jel bese Grba direktor Arene ?

Koga uopšte briga za pogodnosti? Zar je moguće da ima ljudi kojima je u redu da imamo bilo koju povlasticu od ljudi koji su štetočine za bilo koju stvar da se dohvate? Uništili su nam niz članova JSD, a uništili su i sport u Srbiji generalno.
 

Marinho

Grobar
Учлањен(а)
31.05.2017
Порука
692
Reaction score
1.364
Локација
Komsija Cvarkov Djordja
Jeste arena veca, jeste da ce verovatno biti bolja zarada, ali ljudi moji, ono je nasa kuca...Da su bar napravili neku anketu ili nesto slicno, da vide stav navijaca po tom pitanju, pa i da razumem...Ovako nema opravdanja...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ostaje samo ciganima Pionir. Možda je to odgovor zašto smo morali da prebegnemo u Arenu.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.913
Reaction score
21.622
I feel devotion...
Немам појма, никада ту не може да буде притисак као у Пинориу, мада, какво је навијање било ове сезоне....
Нисам толико често у хали због километраже, али опет ми је некако много чудан осећај због ове одлуке. Могу да замислим како је вама који сте сваки викенд проводили у Пиониру.
 

jovopartizan

Grobar
Учлањен(а)
22.06.2018
Порука
224
Reaction score
184
Локација
trebinje
Nije mi jasno samo kako ćemo se organizovati kada u areni ima non stop nekih događaja,koncerata i slično... onda se vraćamo u pionir ili šta...dođe krka u arenu... bože pomozi...ako ovo znači EL onda pozdravljam,u suprotnom nisam za.
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
Ja sam za jer je u pitanju novi Bgd :)

Ali biće zanimljivo videti kako će to sve izgledati na nekim manje bitnim utakmicama u ABA ligi
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.235
glupost !
sta ce nam arena ?!

jbt jel sns govna moraju bas sve da zaseru?!

ps ko jos jednom pomene wc za evroligu nek sam napusti forum!
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ja sam zadovoljan ovom odlukom jer mi jesmo jedan od najvecih klubova u ovom delu Evrope, i lagodno na svakoj utakmici mozemo da imamo 12-14 hiljada ljudi. Iskreno mi je dosadilo da na svakoj bitnoj utakmici u Pioniru ne mogu da se okrenem oko sebe jer ljudi stoje jedni na drugima a o odlasku do wc da i ne pomisljam jer je svaki prolaz zakrcen. Ono sto moze da bude jos veci plus je mnogo vise sezonskih karata koje ce biti u opticaju, i ako udjemo u Evroligu bice prava pomama za njima i moze stvarno lepa para tako da se zaradi
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
A sta bi sa onim pricama o isplativosti, tacnije njenoj neisplativosti? I u Pioniru smo izgubili na pritisku koji treba da prave navijaci zbog frakcionisanja a tek cemo sad u Areni.
A tek mi nije jasno ono sto pisu da cemo tu manje placati kazne jer... pa onda ne kazu zbog cega to konkretno. Sta, bice dalji od terena pa nece moci da dobace? Ili racunaju na veci prihod jer je veca dvorana, ali onda je i veca kazna kad ostanes pred praznom halom a skoro je isto placas, plus kazna.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Preterano trajanje ugovora. U ovoj zemlji se ne zna sta ce sutra biti, a ne za 5 godina.
Verovatno neka kombinacija, samo se nadam da nas to nece dodatno finansijski urnisati.

Ja sam emotivno vezan za Pionir, dok sam ziveo u BG-u ispratio sam veliku vecinu utakmica i nekako mi atmosfera u Areni nikada nece biti tako mocna.
Ali, ako nezavisno od toga ko je na vlasti, ko je u upravi, u onolikom Beogradu, ne moze da se nadje minimum 10 000 ljudi koji bi dosli na utakmice ABA lige sa mutantom 1, novim mutantom iz Ljubljane, Buducnoscu, Cibonom, Zadrom, a sa ovima slabijima u zavisnosti od termina bar 7-8000, onda i navijaci snose dobar deo odgovornosti za stanje u klubu :confused-smiley-013:
Nesto razmisljam, da nema ljudi iz unutrasnjosti cak i na evro utakmicama u fudbalu i basketu i kod nas i kod cigana bili bi poluprazni stadioni i hale. A grad od 1 500 000 stanovnika.
Moderna sala, dobri uslovi za gledanje, svakako bolje utroseno vreme nego da se po ceo dan visi po soping molovima i kaficima.
A mislim da ni cena karata nije preterana za nas skromni standard. Pritom pomazes voljenom klubu i finansijski, a i da marketinski bude privlacniji.
Tu i ljudi iz kluba moraju da zapnu sa akcijama, marketingom, da se privuce masa.

Za kraj, svaka cast ljudima koji su bili redovni u Pioniru (ima ih dosta na ovom forumu), a koji ce sigurno biti redovni i u Areni, nezavisno od toga da li smo sampioni, da li je tu Dule, PSD, Pekovic, Ostoja, Trinkijeri ili ko ce vec posle njih doci. To su istinski navijaci Partizana.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Meni vala svejedno, sve vezano za KK Partizan je čist populizam i sviranje kurcu, a godine prolaze. Sledeće sezone napadamo ABA ligu, a za 2-3 godine ćemo biti stabilan evroligaš.

Nego, ono što mene najviše zanima je da li će biti neka fotografija ekipe u areni sa goranom kretenom vesićem?

Mislim da bi bio red.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.544
Reaction score
3.822
Локација
Beograd
Mozda je ovo bio uslov za WC. Hajde da sacekamo. U svakom slucaju ovo moze biti finansijski dobro za klub u svakom smislu.

A to da je u Pioniru bolja atmosfera. Jeste, ali pre ovih podela. Sad nam je isti kurac. Svi znamo kakvi su nam komentari za navijanje tj. nadglasavanje frakcija posle svake utakmice.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top