Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Milos doca

Početnik
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
113
Reaction score
178
Локација
Hram
Ako nije tacan moze ban, ne ljutim se,naplaticu to Nikoli:)
 

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ne vidim nista lose sto je covek podelio info koji je dobio od nekoga iz kluba, ispostavilo se to kao tacno ili ne.

Poseban krug pakla zasluzuju grobari saljivdzije koji po forumima i twiterima prave lazne objave od evrolige i kojekakvih sportskih novinara.

Jebo im pas mater.
 

zoran.pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
1.939
Reaction score
3.054
Zenit.Upravo objavio Sportando.
Potpisao Sergeja Balasova.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
To objavio pre 10 minta...
Kasnis...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.784
Reaction score
19.556
Локација
Nickname
Mene ovo podseća na žreb za LE i Videoton.
Iako sam tada bio samo gost.
Jebem ti za koga sam sve tad navijao da bismo bili povlašćeni :D
 

DzimiKG

Početnik
Учлањен(а)
15.08.2018
Порука
94
Reaction score
120
Локација
Kragujevac
Ajde Ostoja legendo, zavrsavaj to, pa da slavimo danasnji dan kao povratak na pravi put!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Jebem mamu i sve zensko sto mu se mota po kuci Jordiu,a aleksandru da mu Misa Tumbas opsti sa celom familijom.

Ziveo Partizan i Partizani.
 

grobarani

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
851
Reaction score
1.487
Sto je ovo, hoce li ovaj objavljivat vise ovo? Sto cine da mi je znat? Od jutros cekam..poludjeh vise :D

Ps.. Pozdrav za sve cigane koji sada citaju nas forum. Govna ste vazda bili.
 

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
376
Reaction score
1.127
Локација
the middle of nowhere
Sva euforija da bismo (ako budemo) igrali jednu sezonu u EL sa timom koji realno nema kapacitet za to takmicenje.Ni finansije nisu takve da mozemo da pravimo konkurentnu ekipu... verovatno bi tamo sluzili za popravljanje kos razlike.Sta posle?Opet se vracas na nulu.Bolej igrati EK praviti jaku ekipu za osvajanje Abe pa pose kockati tim za EL.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.177
Reaction score
14.629
Локација
Brdo Banovo
Ti si prvi predsednik Ostoja, Ostoja, Ostojaaaa...


On je Mijailovic Ostoja
On je Mijailovic Ostoja
Dajemo mu mandat
Da nas sve vodi

Vodi ka pobedi
Ka drzavnoj/ EL istini
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.085
Reaction score
4.338
Локација
Humska 1
Ciganijo, posto znam i vidim da iscekujete WC koliko i mi (imamo komplekse jbt) i da vrsljate po forumu, tacnije da se osvrnem na vasu diskusiju o drzavnom mezimcetu i kako sad sve "nase price" padaju u vodu:

Ne pristajemo mi na ovo zato sto zelimo, vec zato sto moramo, jel nam je celo SD okupirano! To je razlika izmedju vas i nas! Kad vec citate forum, onda cete i videti raspolozenje medju pravim navijacima (cak ste toliko glupi, pa citirate ta negativna misljenja sto se tice WC nekih grobara). Jos ste toliko retardirani i glupi pa postavljate klip DV koji kaze da nece saradjivati sa usnom, a istog tog DV je politika i usna oterala da bi mogao da postavi u celom SD svoje glave. Kontrolise sve, od uprava do navijaca, razbio je kriticnu masu i sta vam to ogranicena kuco govori?

Na drugoj strani ste vi, koji pristajete na fuzije, navijate preko noci sa druge adrese, iscekujete 12 sati da vidite kako ce vodja abolirane kriminalce da postaviti licno da vam spasavaju klub, normalno vam je da se dugovi tope 50k EUR po minuti bez ikakvog kritickog stava prema istom podatku, dovode se razne proverene i skupe snage dok su svi klubovi u sve vecim dugovima i svake sezone izgledaju losije nego prosle, i gomile nenormalnih stvari samo tokom ove vlasti. Sve je to vama normalno kada ste vi u pitanju! Rezon vam je tipa: Ako vama stigne danas Derik Braun a nama Djordje Gagic "odakle groblje?". I ja sam budala kada shvatim posle ove zadnje recenice moje, da ovcama zelim nesto da objasnim...

Mi kad smo bili "vlast", vi ste bili KK evropska zvezda (ljubi vas vesic) pod vodjstvom coveka koji je po sopstvenom priznanju raspolagao sa bolesno visokim budzetima u tadasnje vreme i koji je i danas deo vlasti, "nasi" ljudi su se slikali kod vas u rupi tokom potpisivanja sponzorskog ugovora sa Firmom, koja i dan danas sipa ogroman novac za srpske (i Partizanove) prilike, i gomile drugih primera...

Dzaba krecite majmuni, uvek cete biti i ostati vlast, jebo vas Krcun!
 
Последња измена:

Oki

Grobarčina
Учлањен(а)
15.01.2012
Порука
1.023
Reaction score
2.487
Локација
Sutomore
Ovo pocinje da podseca na one dvodnevne sednice CK iz 1980 i neke…
Ovako nesto bi izgledao novinski clanak:

Osma sednica borda Evrolige: Cela Srbija u iscekivanju, kao da je rec o prelomnom trenutku u drzavi.

27. Jun: Ukljuceni mobilni telefoni kraj masina u fabrikama. Sluzbenici u kancelarijama okupljeni oko lap-top-a. Ispred seoskih prodavnica okupljaju se ljudi kako bi culi sta se desava Spaniji.

I oni koji su u svojim domovima napregnuto iscekuju izvestaj sa sednice borda Evrolige.

Lica ozbiljna, cita se svaki komentar.Reaguje se emotivno slaganjem s govornikom ili protivljenjem.

Tako je u Beogradu, Zrenjaninu, Titovoj Mitrovici, Pomoravlju, Sremu, Metohiji,......
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top