Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Postoje igrači za koje se to jednostavno zna na osnovu iskustava bivsih saigrača i trenera, pa ih ozbiljni timovi izbegavaju bez obzira na individualni kvalitet pogotovo posle epizode u feneru. Sad će neko reci “pa da je ceo ne bi došao kod nas”, to stoji ali da gledamo tako mogli smo dovesti Pulena, nama treba igrač koji će da napravi celinu ne da je razjebe...
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
kako bi nam ovo izgledala petorka sa Gaudlokom i/ili bez njega? Molim nekog strucnijeg da napise.. a zasto ne i obe petorke. hvala
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Postoje igrači za koje se to jednostavno zna na osnovu iskustava bivsih saigrača i trenera, pa ih ozbiljni timovi izbegavaju bez obzira na individualni kvalitet pogotovo posle epizode u feneru. Sad će neko reci “pa da je ceo ne bi došao kod nas”, to stoji ali da gledamo tako mogli smo dovesti Pulena, nama treba igrač koji će da napravi celinu ne da je razjebe...

Sve se slazem sa tobom.
Ako je on uopste i opcija, racunam da ga Trinki poznaje malo bolje nego sto bi nama logika nalagala.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Imamo celu spoljnu liniju koja trazi loptu u ruke, iako su neki dobri u igri bez lopte, otprilike samo Pejdzu ne treba davati loptu u ruke (vec akcije da finisira pa ako ide ide, ako ne nista), cak i Tomas hoce loptu, pa Parahovski koji trazi da se guzi dole, i na takvu spoljnu liniju da dodje najveci privatnik pored kog su svi saigraci slabiji.
Meni je on definicija igraca koji ne uzima titulu.

Ocekujem da se ukombinuje igra, da se samo vrti pnr jer svi mogu da ga vrte, i da nam igre bez lopte bude odlicna i to u teoriji zvuci da ce da bude lepa kosarka, fali samo sut da imamo.
Prosto mi se ne uklapa Gaudlok da bude dobra kosarka, timska i da svi imaju uloge.
Iako je jasno da donosi top kvalitet u sutu i 1na1. Ako je zdrav.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
kako bi nam ovo izgledala petorka sa Gaudlokom i/ili bez njega? Molim nekog strucnijeg da napise.. a zasto ne i obe petorke. hvala

Gudlok je zapratio INSTAGRAM PROFIL KKP (nije potpis, al kontam da je to to...)

Gaudlok (Gordić, Jaramaz),
Volden (Pejdz),
Pejners (Zagorac),
Tomas (Birča, Novica),
Parahuski (Janković, Mozli)

Ako sam dobro složio pozicije, sad ko će se kako profilisati pa se nametnuti kao prvi izbor - to je na Trinkiju... Meni to izgleda ovako nekako, bem li ga...
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.753
Reaction score
6.286
Ako nam stvarno ovo bude roster, na papiru imamo mozda najjacu ekipu u poslednjih 20 godina. Da je DV na klupi i sa starim Pionirom top 8 El siguran. Ovako ostaje da se vidi kako ce Trinki to da uklopi i kako cemo mi da se pokazemo sa arenom.
Ukratko sve je moguce. Od poklapanje kockica i finala ec do razularene bande stranaca koja nabija statistiku.
 

Kruna

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
292
Reaction score
414
Postoje igrači za koje se to jednostavno zna na osnovu iskustava bivsih saigrača i trenera, pa ih ozbiljni timovi izbegavaju bez obzira na individualni kvalitet pogotovo posle epizode u feneru.
Nadam se da znaš da je Gaudlok Trinkijerijev bivši igrač (Uniks)? Ukoliko to uzmemo u obzir, možemo zaključiti da bivši treneri i nemaju baš toliko loše mišljenje o njegovim ljudskim kvalitetima, čim žele ponovnu saradnju.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Taj reset koji svi pominjamo je morao da se napravi u periodu izmedju Duleta i Trinkija. Mi smo sav taj period izmedju bili jedna obicna marioneta, klub koji se nije takmicio, vec je samo postojao.

Trinkijeri je trener koji je doveden da donese rezultat. Toliko nas podseca na Duleta, a u stvari je totalno suprotnost. Dule i KK Partizan su imali takav odnos, da je to tesko moglo da se opise recima, koliko je Dule znacio klubu, toliko je klub znacio Duletu. Stvarao je, borio se, tukao, dao neki imdz na koji smo svi mi bili ponosni.
Dolaskom Trinkija za prvog trenera, klub pocinje da se prilagodjava na tranzicju koja se dogodila pre par godina.
Jako je lose sto se ta tranzicija kosarke dogodila, bas u vremenu kada smo mi imali prazan hod. Mi umesto da se prilagodjavamo na sve ove promene, malo po malo, mi pokusavamo da upadnemo u bubanj sto pre moguce.
Nije ostavljen prostor, da se krene iz pocetka korak po korak. Vreme ne ostavlja prostor da se da sansa da Trinkijeri pokusa da krene Duletovim stopama, jer toliko kasnimo u toj tranzicije da bi nas jos godina-dve praznog hoda pojela totalno sa kosarkaske mape.
Trinkiju je data skupa igracka, dat mu je tezak zadatak i nece imati drugu sansu za popravni.

U pocetku kada je dosao, pokusano je da se napravi neka baza mladih igraca, kako bi se moglo lakse ziveti u buducnost, ali brzo je shvaceno da bas puno kasnimo i da ako ne bude rezultata, te baze vise nece ni biti. Klinci su sa razlogom ljuti sto im nece biti pruzena sansa, ali i klub nema vremena da nekoga uci, a da taj isti nema strpljenja.
Sta smo time dobili, dobili smo tim pun profesinalaca i stranaca koji su dovedeni da bi napravili rezultat. Ulazimo u tu tranziciju vruce glave i ne znamo u kakav zid udaramo i da li mozemo da ga probijemo.

U sustini mnogo zavismo od ove sezone i kakvi ce nam biti rezultati. Mozda ovaj tim ne izgleda kao baza igraca koji moze da identifikuje KK Partizan, ali po meni, prestavlja temelj. Zasto kazem ovo, zato sto bude li rezultata, Partizan ce se vratiti koliko toliko na kosarkaskoj mapi, imacemo trenera koji je postigao rezultat i bice i igraca koji ce hteti da dodju u klub spremni da se dokazuju. Dobicemo ponovo sansu, da gradimo neki novi imidz u kosarkarskom svetu.

Nije lako gledati ovoliku promenu naglo, ali je neophodna. Moramo naci snage da ove godine poguramo klub i zajednom stignemo do rezultata. Naravno, ne bude li rezultata, znamo sta nam sledi. Najlakse je od sada reci, necemo uspeti. Treba se boriti i verovati.

Naivan sam i nisam pomenuo politiku u nijednom delu ovog posta, a bitan je deo. Ovaj tim je sklopljen uz pomoc drzavnih para i cele sezone bice podmetanja noge kako bi se sto pre sapleo i ova skupa igracka obila o glavu.
Moramo da ucinimo sve da kad nam pruze nogu, mi tu nogu sutnemo i uspesno preripimo tu stepenicu ka boljoj buducnosti.

Prestavljanje ekipe je u ponedeljak, znate sta treba da se radi. Srecno grobarijo!!

Volim Partizan!

Ja prvi bih voleo da mi imamo 12 domaćih igrača, ali to je gotovo nemoguće izvodljivo, u modernoj košarci to uspeva samo Žalgirisu, ali oni nemaju taj problem kao mi sa dovođenjem igrača.

Mi smo prošle godine u najmanje dva navrata imali priliku ne da šutnemo tu podmetenu nogu, nego da je ispucamo na vrh Pionira i ništa po tom pitanju nismo uradili, čak smo podvili rep. To je ono što me najviše brine, pošto kad imaš ološ preko puta tebe, moraš da imaš i nekog ludaka poput vlasnika FK Paok.

U INAT SVIMA IDEMO DO 5 TROFEJA OVE SEZONE!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.942
Локација
Подгорица
Свјестан сам ја да без странаца не може, али велики број јесте ризик за нас из многих разлога. Зогорац, Бирчевић, Гордић ову екипу ће морати да покрећу.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.008
Reaction score
26.071
Локација
ante portas
Zato sam hteo brata Lengforda, koji je igrač klase Gaudloka , samo što je def. manji potrošač lopti i manji carinik i soler od Gaudloka, tačnije više radi za tim.Al' ode čovek u Aek što govori da nam je bio itekako dostupan.
Prijemčiviji mi je čak i Kurtis Džerels na ovo što imamo no i on ode.

Nama na ovo što imamo više treba šuter tipa Džona Diblera na ovo što imamo.
Da pripali preko ruke , da se izlaznim kretnjama i trčanjem otvara na liniji za tri.
Dakle minimalni potrošač lopti jer Gordić,Volden itekako vole loptu, dodaj Zagorca koji voli posed, pa i Jaramaza trebaće nam 5 lopti.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.008
Reaction score
26.071
Локација
ante portas
Znam brate Sens ,ali sećam se face Gordića kad je igrao sa svim onim nabeđenim Amerima iz Budućnosti.
Tu se nije znalo ko pije, ko plaća.Bušio on njih, bušili oni njega.
Ostaje da verujemo da će Trinkijeri izhendlovati svlačionicu jer je Gaudlok iako dobar igrač, mina poput Sonija Vimsa za svlačionicu.

Novica mora , ali mora da igra ovu sezonu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Nadam se da znaš da je Gaudlok Trinkijerijev bivši igrač (Uniks)? Ukoliko to uzmemo u obzir, možemo zaključiti da bivši treneri i nemaju baš toliko loše mišljenje o njegovim ljudskim kvalitetima, čim žele ponovnu saradnju.
Nadam se da znaš kako je taj UNIKS bio koncipiran i koliko je taj tim bio drugaciji u odnosu na ovaj Partizanov... Da ne pričam o tome da su Rusi mogli da plate ko god im trebao za doselekciju...
Sto se tiče njega kao njega, jedan oda najboljih evropskih napadača bez sumnje...
 

zzzz

Grobarčina
Учлањен(а)
20.07.2010
Порука
1.254
Reaction score
3.719
Jel igra Goudelock za neku reprezentaciju, da savez pokrije pola plate?
Nije mi se a priori svidela ideja njegovog dolaska, jer nikad nismo imali tako izrazitog individualca. Sa druge strane, Andrea ga je trenirao, bio je i kod Zeljka, tako da ne verujem da bi se dozvolio zajeb sa tog timskog aspekta.
 

Potres

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
466
Reaction score
164
Valjda nece ni potpisati. Apsolutno igrac koji nije za Partizan. Mada me ovo sve podseca na nesto drugo...
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.700
Reaction score
23.132
Локација
Академија
Приликом доласка оваквих играча најбоље се види основна разлика између нас и цигана. Док они сви ликују и пувају се, ми се бринемо о томе како ће се играч уклопити, како ће да игра након изласка из теже повреде, која ће му и колика бити улога у тиму итд. Сетите се само као су Бејби Шека дочекали и колико су од тога правили сензацију а он се није ни ознојио у њиховом дресу. У томе се јасно види да смо ми школована кошаркашка публика а да су они почели кошарку да прате јуче па не разликују кораке од ношења лопте, три секунде од фаула у нападу итд.
У сваком случају, ако Гаудлок дође, биће то најзвучније име које је дошло код нас. Да се разумемо, он ће доћи само због Тринкијерија. Не сумњам да је бољу плату могао да добије од цигана, Будућности па и Морнара. Очекујем да он буде пун погодак као што је Ренфро био прошле сезоне. Јесу то играчи различитог профила, али обојицу је пикирао Андреа тако да не треба бринути превише.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top