Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
U Cedeviti je imao ulogu i tu je bio koristan. Za Cedeviti u ABA ligi je odigrao 10 utakmica i bio baš koristan. Protiv nas 19 poena, Zadar 18 poena, Mega 15, Cibona 17, Budućnost 8, mutant 19, Igokea 14, fmp2 10, Krka 9, Olimpija 23. Na tih 10 utakmica prosečno je beležio 15,2 poena.

Pitanje je ima li u ovome istine, to što kladionice i ostali tviter nalozi objavljuju ne znači ništa..
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.000
Reaction score
3.699
Локација
Ako dođe, nadam se da će ponoviti uspeh koji je ostvario sa Darušafakom 2018. godine.
 
  • Like
Reactions: Oki

1926

Početnik
Учлањен(а)
14.08.2018
Порука
15
Reaction score
7
Локација
Srbija
Partizanbg news je objavio, znači to je to
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Gotov je Bel.
Jel može neko opširnije nešto da kaže o njemu? Koliko je dobro pojačanje za nas?
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.289
Reaction score
10.769
Локација
underground
Pa igrao je prosle sezone u cedeviti i u buducnosti.U Cedeviti dobio otkaz,u Buducnosti poceo lose,cini mi se prvih petnestak suteva za 3 promasio,ili tako nesto,posle se popravio ali videli smo kako se to zavrsilo.U Darusafaki igrao najbolje.Sta znam,meni ovo deluje,da su propale sve kombinacije,i da je ovo daj sta das,ako je istina.Naravno,mozda ispadne i dobro,videcemo.
 

Tarantino

Početnik
Учлањен(а)
23.10.2019
Порука
118
Reaction score
336
Локација
Stara Pazova
Onaj Hrvat sto prenosi na sportklubu je rekao da Bel dolazi a Painers odlazi,ima li sta po tom pitanju?
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Čuo sam da čak Belov dolazak ne znači siguran odlazak Pejnersa.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Pod tim cuo si, znaci video si na tviteru ili instagramu? Ili imas svoj izvor?

Ako vec plasiras informacije na takav nacin, budi svesan primena pravila..

Poslednje upozorenje, drzite se oficijalnih medija, ne navoditi svacije gluposti i nagadjanja..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.907
Reaction score
7.806
Bel ako je zamena Pejnersu onda je to dobar poteg, ali ako dolazi kao to "zavrsno" pojacanje onda je to bacanje novca.

Igrac koji ne garantuje poene, igrac koji ne zna sam sebi da iskreira poziciju za sut, igrac koji ne koristi ulaz ili ga koristi jako retko.

Dobre osobine su, dobra odbrana, dobar na skoku, dobar na strani pomoci, solidan u sutu za 3.

Nama nedostaje igrac koji zna sa loptom, za razliku od nasih bekova, koji moze driblingom da napravi prednost, digne poludistancu i ubacuje 12-13 poena po utakmici.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-League/a313107-Potvrdjeno-za-SK-Bel-u-Humskoj.html

Evo i sportklub preneo, kažu da je Ostoja potvrdio.
Ovo može biti dobro prelazno rešenje do Nove Godine, gde će se videti da li može Pejners da doprinese ili ne. I tu bi onda po mom mišljenju legao klasičan skorer koji nam je preko potreban da bi se šibali sa timovima kao što su Unikaha, Lokomotiva, Virtus, Uniks...
 

Stefan Pekic

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2008
Порука
15
Reaction score
22
Локација
Бар, Црна Гора
Вијест сам видио на форуму backdoor.rs ваљда имају и инстаграм, твитер..

Иначе нама је прошле сезоне убацио 19 поена на првој утакмици за Цедевиту. Имао је и један меч са индексом 31 против Олимпије (23 поена, 5/6 тројке).

Интересантно, надамо се најбољем.
 

Marko98

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
241
Reaction score
330
Локација
Novi Sad
Bel jedan od boljih stranaca koji je igrao u Aba ligi,videcemo dal ce Peiners da leti,ili je ovo dodatno pojacanje za rotaciju.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
nije ni u 10, pa i 20 stranaca koji su igrali u Abi, s obzirom da je mnogo dobrih igralo

ako ode Pejners koji je potpuno u grcu i bez samopouzdanja onda moze Bel.

ali ako ostaje i Pejners nama je trebao igrac koji ce doneti dodatni ekstra kvaliet, sam da kreira iz dribling i resava situacije, posto smo generalno ekipa sa manjkom talentovanog repertoara spolja, i manjkom sigurnog suta.

Bel je jak fizicki, trebalo bi da donese jos jacu odbranu, dobar je na strani pomoci, i trebalo bi da pogadja otvorene trojke kad se izgradi pozicija...ali nesto mi nije ubedio da je konstanat u sutu.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Kakav hladan tuš... Od toliko igrača dovedosmo baš ovoga. Gledao sam ga i uživo par puta, ubjedljivo najloši Amer u Budućnosti. Covjek odigra dobro svaku desetu utakmicu. Šut za 3 kriminalan (pričam za prošlu sezonu). Znam da je u Cedeviti bio dobar ali kod plavih nikakav.
Sretao sam ga u Podgorici, lik je često tumarao sam ulicama sa slušalicama u uši, vjerovatno se ni sa kim nije skapirao, nit druga nit prijatelja :D
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.754
Локација
Beograd
Prošle sezone u Budućnosti nema igrača koji se nije raspao.Totalna divljina. Bel nije to pojačanje koje čekate. Totalno druga dimenzija je ovo oko njega.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top