Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava, marketing, transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Da l je moguće da neko priželjkuje Jankovića umesto Birčevića. Birčević je prihvatio svoju sporednu ulogu, pitanje je da l bi to Stefan prihvatio. Druga i nekad treća opcija četvorke je na forumu najveći problem KK. :buhaha
Dobrodošlica Redžiju! :partizan-fan:
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Dobrodošlica Redžiju, nadam se da će nadmašiti naša (ne)očekivanja.

Što se tiče Stefana Jankovića, koliko sam shvatio, AEK ga vraća valjda zbog neke povrede ruke. Nisam siguran da se od iste potpuno oporavio ili nije, ali ako jeste, neka bude tu za neku rotaciju, ne može da škodi više nego Birčević.
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
A Brezovac(Maxbetsport) na tviteru objavio da ima info iz Grčke da Janković igra poslednju tekmu za vikend. Naravno da više verujem Tegiju, ali pitanje je šta se tu dešava.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.448
Reaction score
40.988
Локација
Žrnov
ajd' pa neka je sa srećom i na nama i njemu..
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.663
Reaction score
2.830
Локација
Humska ulica
Dobrodoslica Redingu. Zdravlje pa sve ostalo.
Idemo na 40 poena :D
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Zelim nam srecu sa Redingom, nadam se da ce biti prevaga.

Sto se tice Ostojinog intervjua...Sta reci, sem iskazati zahvalnost tom coveku?
Da, hvala Ostoji sto je sprecio da se raznorazni frikovi izdrkavaju na Partizanu kao da je zonas iz Cvetojevca;
Hvala mu sto je prepolovio dug, a dug ipak ostao isti;
Hvala mu sto je grmeo kao niko pre njega nakon KRADJE u finalu PO domacice nakon cetiri koraka berona;
Hvala mu i sad sto je ponovo stao u zastitu kluba nakon KRADJE u Podgorici i sto ce snimke poslati u srediste evro lige, koja kao sto je poznato ne tolerise takve marifetluke;
Hvala mu na ispunjenom obecanju da ce Partizan za dve godine osvojiti titulu i vratiti se u evro ligu iako je vec probio taj rok po uzoru na onog koji ga je u klub i postavio;
Hvala mu sto je javno priznao da drzava ne forsira zvezdu i da je to losa percepcija koja ne odgovara istini, jer smo u najmanju ruku u istoj milosti drzave kao i mutirani;
Hvala mu sto je rekao da ni aba ni domaca liga ne forsiraju zvezdu;
Hvala mu sto je za sve nedace po dolasku u klub okrivio Vujosevica i konacno resio tu paradigmu…
Ima jos puno toga sto pocinje sa Hvala kada govorimo o Ostoji.
Ipak, najvece mu hvala u moje licno ime, sto me nijednog jedinog trenutka nije pokolebao u misljenju da je u stvari vuciceva marioneta, i da nikad nije niti ce biti covek koji moze da vodi KKP, cak sta vise, ne moze da bude ni kafe kuvarica u KKP.
Svaka cast onima medju navijacima Partizana koje je omadjijao svojim carolijama, ali mi je to donekle i razumljivo, jer je nase stanje svesti, i ne samo svesti, otprilike na tom nivou koji nam Ostoja nudi, veoma niskom.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
MIslim da Ostoja nije omadjijao nikog, niti ga iko voli.
Jedan deo navijaca je zadovolja sadasnjim stanjem u poredjenju sa nasom legendom Nikolom Pekovicem, koji je btw takodje bio SNS.
Nismo mi glupi, a ti pametan, vec ne razumes trenutno drzavno politicko urednjenje, ocigledno.
Ko je zainteresovan da bude predsednik Partizana trenutno ?
Najlakse je srati i glumiti moral, od toga niko ne moze da zivi.
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Bilo je ovde zadovoljstvo i za vreme Pekovića "setite se samo koliko je igrača došlo na Duletovu prozivku, a sad vam ne valja, žašto Peković mora ovo da trpi, dugovi se smanjuju, ko ste vi da vama Peković ispostavlja račune, pa šta ako ruča s ćokijem, navijajte za Limož, da nije bilo Pekovića ne bi imali ni za prevoz, hoćete u beton ligu, debeli oterao menedzere, niko nije hteo u klub, todorić spasao Partizan, sad cigani mrze Todorića i Pekovića više nego Duleta..."

Lako proverljivo.

Forum svašta trpi, al' bar ostaje ko je šta pisao, kad ode ostoja i dođe vukoje, pljuvaće se po ostoji, i to isti oni koji su bili zadovoljni pekovićem, pa zadovoljni ostojom, samo što će tad biti zadovoljni vukojem, a godine lete.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Ja nisam zadovoljan Ostojom, previše priča i previše se pojavljuje u medijima tamo gde je trebao pričati nije pričao. Ko zna koliki dug će biti kad on ode i to me najviše brine.
Ali takođe što kaže espinosa, ne verujem da bi na mesto predsednika mogao doći neko ko nije po volji sns-a.
Proćiće i ovo ničija nije gorela do zore...
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Citam ovo iznad i pitam se da li bi jedan Sasa Pavlovic dozvolio da ga prevesla neki tamo Ostoja Mijailovic i usao u upravni odbor KK Partizan da se ne desava nesto dobro i pozitivno u nasem voljenom kosarkaskom klubu.

Daleko od toga da je idealna situacija i daleko od toga da Ostoja nije marioneta koja je postavljena tu iz sns-a, daleko od toga da jedan takav covek zasluzuje uopste da bude na celu jednog KK kakav je Partizan ali da se desava nesto pozitivno (u odnosu na vreme kada je Pekovic bio predsednik a Pera Bozic trener kada nas je Sutjeska demolirala u Niksicu) desava se. Pomak se vidi kako u igrackom tako i u organizacionom smislu u tu nema dileme e sad sto nekima ne odgovara sto je sns covek na celu kluba i sto bi da mu vide ledja i misle da ako dodje neko od legendi da ce biti bolje neka se samo sete Ostojinog predhodnika i sve ce biti jasno.

I na kraju da se razumemo nisam fan Ostoje Mijailovica ali dokle mu veruju i dok su uz njega neke moralne gromade od ljudi i pravi Partizanovci poput Sasa Pavlovica Predraga Drobnjaka i slicno verovacu mu i ja.
 
  • Like
Reactions: Zex

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.502
Reaction score
23.285
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Nije mi jasno kako neko ko je marioneta može da donese nešto pozitivno i dobro, ako onaj čija je marioneta ne želi da sve bude pozitivno i dobro? A svi znamo da ne želi.

Ili marioneta ima zadatak da sve bude pozitivno, dobro, šminka, a onda, eto, ćokijev (ne da im klub, ne vole se, kurac palac) zli sudija ne sudi trokorak dva puta zaredom?

Zašto da marioneta onda radi nešto pozitivno, što nije radila prethodna marioneta (ne legenda), isti su ih doveli? Pa bićemo zadovoljni jer nije samo Sinadonović došao na trening, nije Pera Božić trener, idemo napred(no) godinu za godinu, manje ćemo pevati šećeru, briga su nam sad slane kokice, fmp će nastaviti niz do 13 zaredom, ili više, što da ne, svi srećni i zadovoljni, ode na 55 posto.

Dug je sviranje kurcu, fiktivne cifre koje oni koji imaju marionete uvek mogu aktivirati.

Ono što mene brine, je da ni te cifre više neće biti fiktivne posle Amera na traci za ove dve godine.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Pa zar nije vec doneo? Prvo doveden je trener i to ne bilo kakav ili neka seprtlja vec trener sa dobrim imenom. Oko dugovanja dokaza da je smanjen nema osim reci marionete al opet sa druge strane verujem da to sto on prica nije istina prvi bi Sale skocio i rekao "odlazim" pa makar i pod izgovorom "privatne obaveze" ako nista drugo. Dok je marioneta predhodna bila dolazili su nam razni igraci da ih ne pominjem po imenima koji realno nisu ni za onaj muceni Levski iz Sofije koga su svi redom gazili u ABA ligi. Sada nam tim lici na nekoga ko moze da se bori za tron i u ABA i u KLS-u. Nije li to dovoljan pomak u odnosu na prethodnu marionetu i njegov mandat? Licno mislim da jeste.
 
  • Like
Reactions: Zex
Статус
Затворена за писање одговора.
Top